Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Lwa

Słońce do 18 lutego tranzytuje przeciwległy znak Wodnika, kierując uwagę na sprawy partnerskie, spotkania, umowy, kontakty międzyludzkie. Przebywają tam również inne planety – Jowisz, Saturn, Wenus do 25 lutego, oraz Merkury, poruszający się biegiem wstecznym od 1 do 21 lutego, dlatego wszelkiego rodzaju relacje nabiorą większego znaczenia. 11 lutego nów Księżyca w przeciwległym znaku Wodnika, któremu towarzyszy koniunkcja Wenus z Jowiszem, zapowiada ważne spotkania, zakochani mogą oczekiwać miłosnych wyznań, single spotkają na swej drodze osobę, dla której chętnie zrezygnują z wolności. Starajcie się jednak wyrażać jasno i konkretnie, bo kwadratura Merkurego w retrogradacji do Marsa w Byku sprzyja pomyłkom, ktoś źle usłyszy lub co innego zapamięta i nieporozumienie gotowe.

Między 12 a 24 lutego pojawią się zawodowe trudności oraz ograniczenia w związku z napiętą kwadraturą Saturna do Urana – to spotkanie konserwatysty z rewolucjonistą, więc skutki mogą być opłakane, jeśli nie pozostaniecie otwarci na zmiany, które są nieuniknione. Nie zapominajcie, że „Bóg nigdy nie zamyka jednych drzwi, jeśli nie zamierza otworzyć drugich”, pozostańcie więc gotowi zaakceptować rewolucję, jaka pojawi się w waszym życiu zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. 18 lutego Słońce opuści przeciwległy znak Wodnika i wkroczy do Ryb, staniecie się bardziej uduchowieni i nastawieni na rozwój głębszych uczuć. W ostatnich dniach lutego pełnia Księżyca w znaku Panny w połączeniu z korzystnym aspektem Słońca do Urana poprawi finanse lub przyniesie nową, interesującą zawodową propozycję.

Merkury w przeciwległym znaku Wodnika od 1 do 21 lutego porusza się biegiem wstecznym, wskazana jest więc w tym czasie ostrożność przy zawieraniu umów, podpisywaniu ważnych kontraktów i podejmowaniu życiowych decyzji. Jedynie 8 lutego, gdy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, możecie jasno przedstawić swoje stanowisko, które zostanie docenione. Między 12 a 16 lutego koniunkcja Merkurego najpierw z Wenus, a następnie z Jowiszem, w przeciwległym znaku Wodnika, zapowiada udane randki, spotkania z celebrytami, podróżnikami lub prawnikami. Po 21 lutego, gdy Merkury  zmieni bieg na prosty,  możecie podejmować strategiczne decyzje o długotrwałym znaczeniu.

Wenus przebywająca w przeciwległym znaku Wodnika do 25 lutego postawi na waszej drodze osoby atrakcyjne, jeśli więc szukacie swojej drugiej połówki, to miejcie oczy szeroko otwarte, bo możecie spotkać miłość swojego życia. Jedynie między 4 a 9 lutego, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z surowym i ograniczającym Saturnem i w kwadraturze z rewolucyjnym Uranem, czeka was rozczarowanie lub poczucie samotności w związku, zachowajcie spokój i unikajcie zaogniania sytuacji, bo układ planet może doprowadzić nie tylko do kłótni, ale również do zerwania ważnego dla was związku. Całe szczęście od 9 do 14 lutego koniunkcja Wenus z Jowiszem zapowiada szczęśliwe zakończenie nieporozumień, a miłość rozkwitnie z jeszcze większą siłą. Weźcie poprawkę na swoje pożądanie i niespełnione oczekiwania między 17 a 22 lutego, podczas kwadratury Wenus do Marsa, bo możecie „wylać dziecko z kąpielą”. 25 lutego Wenus opuści Wodnika i wkroczy do Ryb, a uczucia osiągną wyższy stopień zaawansowania.

Mars w Byku jest słaby, pierwsze dni miesiąca mogą być niespokojne ze względu na kwadraturę Słońca do Marsa, co wywoła stres, pośpiech a nawet złość, trudno się będzie porozumieć z partnerami biznesowymi, wszystko okaże się pilne i koniecznie zechcecie pracę wykonać natychmiast. Horoskop radzi zwolnić, nic się nie stanie, jeśli raz nie okażecie się najlepsi, zyskacie za to spokój i równowagę. Pod koniec miesiąca natomiast trygon Marsa do Plutona sprawi, że staniecie się niepokonani.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *