Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Raka

Do 18 lutego, dopóki Słońce przebywa w znaku Wodnika, myśli i emocje skierowane będą na sprawy związane z inwestycjami, spadkami, pozyskiwaniem funduszy i zarządzaniem wspólnym majątkiem. W Wodniku przebywa także Jowisz, Saturn, Merkury (cofający się do 21 lutego) oraz Wenus, która zmieni znak dopiero 25 lutego, co sprzyja również rozwojowi osobistemu oraz zajmowaniu się sprawami ostatecznymi i duchowymi, wzrośnie także wasze zainteresowanie życiem po życiu. Nów Księżyca, do którego dojdzie 11 lutego, zapowiada nagłą wypłatę świadczeń, zyski ze sprzedaży lub odzyskanie z banków należnych pieniędzy, ponieważ wydarzeniu towarzyszyć  będzie koniunkcja Wenus z Jowiszem.

Między 12 a 24 lutego trudności napotkają relacje z przyjaciółmi, ze stowarzyszeniami, grupami wsparcia oraz innymi związkami ludzi, których łączą wspólne zainteresowania, ze względu na napiętą kwadraturę między konserwatywnym Saturnem i rewolucyjnym Uranem. Ludzie wyjdą na ulicę protestując przeciwko nadmiernym ograniczeniom, każda forma władzy spotka się ze sprzeciwem, bo nadeszły czasy, kiedy stare napotyka nowe i wymusza zmiany pokoleniowe. 18 lutego Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwych Ryb, odetchniecie więc z ulgą i skierujecie energię na rozwój osobisty oraz zdobywanie wiedzy. Ostatnie dni lutego, zwłaszcza w okolicach 27, gdy dojdzie do pełni Księżyca w przyjaznej Pannie, zaowocują rozpoczęciem ważnego przedsięwzięcia.

Starajcie się zaakceptować to, na co nie macie wpływu, a zmieniać to, co zmienić można – niestety trudno się będzie zorientować, o co walczyć, a do czego się zaadaptować, ponieważ od 1 do 21 lutego Merkury porusza się biegiem wstecznym, a więc zmierza w złym kierunku. Starajcie się więc unikać nagłych, nieprzemyślanych decyzji, podejmowanych pod wpływem emocji, co zapowiada kwadratura Merkurego w Wodniku do pobudliwego Marsa w Byku między 9 a 11 lutego, a więc w czasie nowiu Księżyca. Na miłe zdarzenia i spotkania, a także wypłaty świadczeń możecie liczyć od 12 do 16 lutego, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji najpierw z Wenus a następnie Jowiszem w znaku Wodnika. Kiedy 21 lutego Merkury ruszy do przodu, nadejdzie czas na poważne przemyślenia i konstruktywne decyzje.

Wenus do 25 lutego przebywa w rewolucyjnym Wodniku, co nie sprzyja stabilizacji uczuć, ale między 9 a 14 lutego znajdzie się w koniunkcji z przynoszącym szczęście Jowiszem, możecie więc liczyć w tym czasie na uśmiech losu. Napięcia w relacjach miłosnych i przyjacielskich pojawią się między 4 a 9 lutego podczas koniunkcji Wenus z Saturnem do Urana oraz od 17 do 22 lutego, gdy dojdzie do kwadratury Wenus z Marsem. Po 25 lutego, kiedy Wenus znajdzie się w przyjaznym znaku Ryb, pojawi się miłość, a wasze samopoczucie się poprawi.

Mars przez cały miesiąc przebywa w przyjaznym znaku Byka, jest tam jednak słaby, bo na wygnaniu, wywoła więc animozje w grupach przyjaciół, szczególnie na tle finansów. O pieniądze zawalczycie w ostatnim tygodniu miesiąca, kiedy Mars utworzy trygon z potężnym Plutonem w przeciwległym Koziorożcu.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *