Horoskop miesięczny na luty 2021 dla Wodnika

W waszym znaku odbywa się obecnie festiwal planet, ponieważ do 18 lutego przebywa w nim Słońce, do 25 Wenus, rezydują w nim dłużej Saturn i Jowisz, i przez cały miesiąc gości Merkury, chociaż do 21 lutego porusza się biegiem wstecznym. Słońce dodaje wam energii, Jowisz przynosi szczęście, Wenus sprzyja miłości, Saturn z jednej strony ogranicza, z drugiej jednak daje poczucie stabilizacji, Merkury pozwala zachować błyskotliwy umysł. Wszystko, co ważne, dzieje się tu i teraz, jesteście w centrum radykalnych przemian, które przynosi kwadratura Saturna do Urana, pod wpływem której działać będziecie od 12 do 24 lutego. Macie teraz szansę tworzyć historię, włączyć się w rewolucję, która nie niszczy struktur, tylko je przekształca w duchu nowoczesności. Wszystkie oczy teraz zwrócone są na osoby, reprezentujące ten rodzaj energii, więc korzystajcie, bo macie szanse się wybić na prowadzenie. W pierwszych dniach lutego kwadratura Słońca w waszym znaku do Marsa w Byku może okazać się stresująca, zachowajcie więc spokój i zdrowy rozsądek.

11 lutego dojdzie do nowiu Księżyca w waszym znaku, któremu towarzyszyć będzie koniunkcja Wenus z Jowiszem i kwadratura Merkurego z Marsem – umysł będzie pobudzony, los się do was uśmiechnie, spotkacie się z uznaniem i uzyskacie popularność. 18 lutego Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, uwagę więc skupicie na finansach. Pełnia Księżyca w Pannie, do której dojdzie 27 lutego, w połączeniu z innymi aspektami planet, pozwoli zobaczyć jasno jakimi środkami finansowymi dysponujecie.

Merkury w waszym znaku do 21 lutego cofa się, unikajcie więc rozpoczynania nowych przedsięwzięć, pracujcie nad tym, które wymagają poprawek. Merkury w waszym znaku jest wywyższony, będziecie więc dysponować wiedzą i trafnym osądem, szczególnie po 21 lutego. 8 lutego warto zaprezentować swoje pomysły szerszej publiczności, ponieważ Merkury znajdzie się „w sercu Słońca” i wasz punkt widzenia spotka się z aprobatą. Unikajcie pośpiechu od 9 do 11 lutego, bo kwadratura Merkurego do Marsa sprzyja popełnianiu błędów, możecie powiedzieć zbyt szybko coś, czego potem pożałujecie. Między 12 a 16 lutego natomiast Merkury w koniunkcji z Wenus i Jowiszem zafunduje wam korzystne kontakty, także zagraniczne, wiele dowodów miłości i wsparcia, pozwoli zaplanować podróże. Po 21 lutego, gdy Merkury ruszy do przodu, śmiało możecie podejmować najbardziej strategiczne decyzje.

Wenus w waszym znaku przebywa do 25 lutego, warto w tym czasie zadbać o siebie, zainwestować w nowy wygląd, będziecie cieszyć się uznaniem, przyciągniecie miłość i przyjaźń. Na początku miesiąca, między 4 a 9 lutego, koniunkcja Wenus z Saturnem w kwadraturze do Urana wpłynie na zmianę wizerunku, zaczniecie być postrzegani jako osoby poważne a jednocześnie oryginalne. Niektóre Wodniki mogą złapać małego „doła” w obliczu wyzwań, jakie ich czekają, nie macie jednak powodu do zmartwień, bo koniunkcja Wenus z Jowiszem i Merkurym między 9 a 14 lutego zapowiada sukcesy w każdej dziedzinie. Jedynie między 17 a 22 lutego kwadratura Wenus do Marsa spowoduje napięcie w relacjach. 25 lutego Wenus opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, co wpłynie korzystnie na stan konta.

Mars w Byku jest słaby, uważajcie więc na swoje pragnienia i sposób działania, zwłaszcza podczas napiętych aspektów Marsa z innymi planetami na początku miesiąca i między 17 a 22 lutego. W ostatnim tygodniu lutego natomiast trygon Marsa do Plutona obdarzy was siłą i wytrwałością, a także zdolnością do transformacji.

CzaroMarownik 2021 - kultowy kalendarz księżycowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *