Horoskop miesięczny na listopad 2023 dla Strzelca

Słońce przebywa w znaku Skorpiona do 22 listopada i jest to okres w roku, kiedy dysponujecie mniejszymi zasobami energetycznymi, dlatego starajcie się dużo odpoczywać i nie brać zbyt wiele na swe barki. W pierwszych dniach miesiąca pozostaniecie pod wpływem opozycji Słońca do Jowisza, co natchnie was do troski o zdrowie i lepszy sposób odżywiania. 13 listopada dojdzie do nowiu Księżyca w Skorpionie w opozycji do nieprzewidywalnego Urana w Byku, okres, jaki po nim nastąpi może wyznaczyć początek ukrytych działań, które zmienią relacje w pracy, zwłaszcza z podwładnymi, niektóre Strzelce zastosują nową, kontrowersyjną dietę. Od 15 do 22 listopada Słońce w koniunkcji z wojowniczym Marsem ustawi się najpierw w trygonie do Neptuna a następnie w sekstylu do Plutona, to czas, kiedy za waszymi plecami zaczną dziać się rzeczy, które wpłyną na sytuację materialną i rodzinną, nie zasypiajcie, bo możecie obudzić się w zupełnie innej rzeczywistości, jeśli chcecie pokonać ukrytych wrogów, musicie stać się zamiast „lwem” – „lisem” i działać w ukryciu. 22 listopada Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku, od razu jednak utworzy kwadraturę z ograniczającym Saturnem, pojawią się jakieś problemy z osobą starszą lub konserwatywną w rodzinie. Ogólnie jednak rozpocznie się miesiąc, w którym odzyskacie energię i chęć do działania a także wrodzony optymizm, jedynie w okolicach 27 listopada nerwy mogą odmówić wam posłuszeństwa i dojdzie do konfrontacji w partnerstwie, do czego przyczyni się rozbudzająca emocje pełnia Księżyca w przeciwległych Bliźniętach.

Wenus w krytycznej Pannie 3 listopada ustawi się w opozycji do Neptuna w rozmarzonych Rybach, co postawi pod znakiem zapytania wasze najbardziej szczere i empatyczne uczucia, nie zostaną bowiem docenione. Już dwa dni później poradzicie sobie z tym, uwalniając się od toksycznych zależności, na co wpłynie trygon Wenus do transformującego Plutona. 8 listopada Wenus zmieni znak i wejdzie do życzliwej Wagi, odzyskując całą swoją moc, sprzyjając relacjom miłosnym i przyjacielskim. Miłe spotkania i kontakty towarzyskie czekają was w dniach 14 – 16 listopada, gdy Wenus utworzy harmonijny aspekt z Merkurym, przebywającym w waszym znaku.

Mars do 24 listopada przebywa w znaku Skorpiona, co może okazać się problematyczne, bo taka jego pozycja generuje ukrytych wrogów, już w dniach od 9 do 13 listopada, gdy ustawi się w opozycji do wybuchowego Urana, może wywołać reakcję niekorzystną dla waszej pracy i zdrowia. Od 15 do 24 listopada, gdy Mars utworzy aspekty ze Słońcem, Neptunem i Plutonem, wszystko może się wydarzyć, pozostańcie uważni i stosujcie ograniczenie zaufanie wobec osób ze swojego otoczenia, bo wykorzystają każda chwilę waszej słabości. 24 listopada Mars wejdzie do waszego znaku i od razu znajdzie się w napiętym aspekcie z Saturnem, co wymagać będzie zdecydowanego i asertywnego działania w stosunku do niektórych osób w rodzinie.

Merkury 4 listopada znajdzie się w opozycji do Urana, czyjaś nieszczerość niespodziewanie wyprowadzi was z równowagi, od 7 do 9 listopada natomiast harmonijne aspekty Merkurego z Neptunem i Plutonem pozwolą z sukcesem przeprowadzić skryty plan. 10 listopada Merkury zawita do waszego znaku, odzyskacie elokwencję, odczujecie potrzebę dzielenia się zdobytą wiedzą, ale w dniach 10-12 listopada kwadratura Merkurego do Saturna sprawi, że natraficie na brak zrozumienia, szczególnie ze strony osób konserwatywnych. Szczególną ostrożność przy podejmowaniu każdej decyzji zachowajcie w okolicach 27 listopada, podczas pełni w Bliźniętach, bo tego samego dnia Merkury utworzy napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem, a to może zaburzyć percepcję i racjonalne myślenie.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *