Horoskop miesięczny na listopad 2023 dla Skorpiona

W waszym znaku odbywa się prawdziwy festiwal planet – Słońce przebywa w nim do 22 listopada, Mars, jego władca, dwa dni dłużej i dodatkowo Merkury przez pierwszą dekadę miesiąca, dysponujecie więc ogromną energią, którą warto wykorzystać na rozwój osobisty i poprawę warunków życiowych. Okazja pojawi się już w pierwszych dniach miesiąca, ponieważ 3 listopada Słońce utworzy opozycję do dobroczynnego Jowisza w przeciwległym Byku, przyjmijcie z wdzięcznością to, co inni mają wam do zaoferowania, czy to będzie uznanie, wiedza czy prosta życzliwość. 13 listopada dojdzie do nowiu Księżyca w waszym znaku w opozycji do rewolucyjnego Urana w przeciwległym Byku, zapowiada to konflikt, zakończenie jakiejś relacji lub początek nowej, w każdym razie dojdzie do rewolucyjnych zmian w związkach partnerskich, zarówno osobistych, jak i biznesowych. W dniach od 15 do 22 listopada Słońce znajdzie się w koniunkcji z Marsem, władcą waszego znaku i obydwie planety utworzą najpierw trygon z inspirującym Neptunem a następnie sekstyl z Plutonem, drugim władcą waszego znaku, to będzie bardzo ważny okres, być może decydujący o waszej przyszłości, zapragniecie bowiem władzy za wszelką cenę – nad ludźmi, okolicznościami lub zdarzeniami – i w wielu przypadkach uda się wam ją uzyskać. 22 listopada Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, kierując uwagę na zabezpieczenie finansowe, od razu w dniach 22 – 25 listopada utworzy napięty aspekt z wymagającym Saturnem, nastąpią ograniczenia w wydatkach, trzeba będzie zrezygnować z niektórych przyjemności. 27 listopada dojdzie do pełni Księżyca w znaku Bliźniąt, zobaczycie jasno jakimi zasobami dysponujecie, może to wzbudzić wiele emocji.

Mars będzie przebywał w waszym znaku do 24 listopada, obdarzając silną energią i motywacją do działania. W dniach 9 – 13 listopada zachowajcie ostrożność w swoich reakcjach, bo możecie zachować się agresywnie, prowokująco a nawet nieobliczalnie gdy Mars ustawi się w opozycji do wybuchowego Urana w przeciwległym Byku, niektórym Skorpionom zabraknie cierpliwości lub tolerancji dla osób reprezentujących wykraczający poza schematy sposób bycia. Od 15 do 24 listopada Mars w waszym znaku będzie szczególnie aktywny, utworzy bowiem aspekty ze Słońcem, Neptunem i Plutonem, co rozbudzi bardzo silne emocje, trudno będzie zapanować nad taką kumulacją energii, starajcie się wykorzystać ją w sposób konstruktywny, bo zniszczyć coś jest łatwo, trudniej odbudować. 24 listopada Mars opuści wasz znak i wejdzie do Strzelca, w ciągu najbliższych miesięcy aktywność skierujecie na zabezpieczenie stanu posiadania, ale w dniach 24 – 27 listopada trzeba będzie „zacisnąć pasa”, pojawią się jakieś ograniczenia finansowe, na co wpłynie kwadratura Marsa do Saturna.

W pierwszych dniach miesiąca Wenus ustawi się w opozycji do melancholijnego Neptuna, wasze romantyczne oczekiwania nie zostaną spełnione a miłość objawi się w formie platonicznego afektu, już dwa dni później w okolicach 5 listopada uda się wam jednak zdobyć obiekt westchnień, do czego przyczyni się trygon Wenus do zdobywczego Plutona. 8 listopada Wenus opuści życzliwą Pannę i wejdzie do znaku Wagi, gdzie odzyska swą moc, zaczniecie mieć tendencję do nawiązywania ukrytych romansów, zwłaszcza w dniach 14 – 16 listopada, gdy Wenus znajdzie się w harmonijnym aspekcie z Merkurym.

Merkury w waszym znaku 4 listopada utworzy opozycję do wybuchowego Urana, co może doprowadzić do kłótni z partnerami osobistymi lub biznesowymi, w dniach od 7 do 9 listopada natomiast utworzy harmonijne aspekty z Neptunem i Plutonem, władcą waszego znaku, będziecie więc sprawnie posługiwać się swoim umysłem, tam gdzie trzeba zastosujecie sprytną manipulację lub subtelną presję, w każdym razie uda się uzyskać to, na czym wam zależy za pomocą rozumu. 10 listopada Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Strzelca, gdzie nie ma już takiej mocy, w dodatku od razu znajdzie się w kwadraturze do Saturna, trudno wiec będzie przekonać innych do swoich racji, zwłaszcza w dziedzinie spraw finansowych. W czasie pełni Księżyca w Bliźniętach, w okolicach 27 listopada, Merkury utworzy napięty aspekt ze zwodniczym Neptunem, zwróćcie więc szczególną uwagę na transakcje finansowe, bo emocje mogą zaburzyć racjonalne myślenie i popełnicie błąd lub ktoś was wyprowadzi w pole.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *