Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Byka

Słońce tranzytuje przeciwległy znak Skorpiona do 22 listopada, kierując uwagę na partnerstwo, umowy i wszelkiego rodzaju kontakty, zarówno osobiste, jak i biznesowe. 8 listopada dojdzie do zaćmienia Księżyca w waszym znaku w wyjątkowo trudnej konfiguracji, nazywanej „półkrzyżem”, Księżyc bowiem znajdzie się w koniunkcji z buntowniczym Uranem i w opozycji nie tylko do Słońca, ale również Merkurego i Wenus, natomiast wszystkie te planety tworzyć będą od 7 do 10 listopada kwadraturę z ograniczającym Saturnem – powinniście w tym czasie zachować szczególną ostrożność, niektóre Byki zapragną w tym okresie wyrwać się z ograniczeń narzuconych przez partnerów. Pamiętajcie jednak, że na razie wasza pozycja i samopoczucie jest słabe, bo Wenus, władczyni waszego znaku, jest bardzo słaba, gdyż do 16 listopada przebywa w miejscu swojego wygnania. Między 13 a 17 listopada Słońce znajdzie się w trygonie do Neptuna, możecie w tym czasie liczyć na wsparcie przyjaciół, jest to również właściwy moment na rozwój osobisty i duchowy. Sytuacja poprawi się między 16 a 22 listopada, kiedy Słońce utworzy korzystne aspekty z Plutonem i Jowiszem, znaczyć to może jednak również, że wasi oponenci nabiorą mocy, dlatego nie zawahajcie się przed zwróceniem się o pomoc do osób przyjaźnie do was nastawionych, w tym obcokrajowców, prawników, nauczycieli lub celebrytów. 22 listopada Słońce opuści przeciwległego Skorpiona i wkroczy do optymistycznego Strzelca, uwagę zwrócicie na zarządzanie wspólnym stanem posiadania. Zaraz po nowiu Księżyca, do którego dojdzie 23 listopada, niektóre osoby zaczną starać się o kredyt, inne zwrócą się o wsparcie finansowe lub dotacje do instytucji do tego powołanych.

Do 16 listopada, dopóki Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa w przeciwległym Skorpionie, nie możecie liczyć na szczere objawy uczuć, szczególnie między 4 a 9 listopada, kiedy Wenus utworzy opozycję do Urana i kwadraturę do ograniczającego Saturna. Natomiast pożądane poczują się osoby, które lubią być zdobywane przez partnerów silnych i dominujących, zwłaszcza między 8 a 16 listopada, kiedy Wenus znajdzie się po kolei w trygonie do uwodzącego Neptuna, sekstylu do namiętnego Plutona i trygonie do uszczęśliwiającego Jowisza, niektóre Byki poczują się jak w siódmym niebie, pomimo że niewiele będą miały do powiedzenia. 16 listopada Wenus opuści przeciwległy znak Skorpiona i wejdzie do radosnego Strzelca, następnego dnia podąży za nią Merkury, obie planety znajdą się w koniunkcji do 25 listopada, co zapowiada wiele spotkań, rozmów, ustaleń i negocjacji i może okazać się korzystne dla planowanych inwestycji.

Mars w znaku Bliźniąt przez cały miesiąc biegnie ruchem wstecznym, będziecie więc mieć tendencję do bardziej rozważnego gospodarowania osobistym budżetem, starając się zaspokoić przede wszystkim własne, niezbędne dla dobrego samopoczucia potrzeby. Między 15 a 25 listopada pozostańcie szczególnie ostrożni przy podejmowaniu finansowych decyzji, pozostaniecie bowiem pod wpływem napiętego aspektu Marsa ze zwodniczym Neptunem, pilnujcie konta i kart kredytowych. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Saturna zachęci do oszczędności.

Merkury w przeciwległym Skorpionie przebywa do 17 listopada, towarzysząc Słońcu i Wenus, co pozwoli zajrzeć głęboko do własnej psychiki i zastanowić się nad swoją pozycją w związkach z innymi ludźmi, zwłaszcza między 9 a 11 listopada, kiedy Merkury w koniunkcji ze Słońcem znajdzie się w opozycji do Urana w waszym znaku i w kwadraturze do surowego Saturna. Do znakomitych wniosków dojdziecie w dniach 13 – 17 listopada, kiedy Merkury utworzy bardzo korzystne aspekty z pełnym mocy Plutonem i dobroczynnym Jowiszem – nawiążecie znaczące dla was kontakty z obcokrajowcami, prawnikami lub naukowcami. 17 listopada Merkury zawita do optymistycznego Strzelca, przestaniecie się tak bardzo przejmować tym, na co nie macie wpływu, zwłaszcza że do 25 listopada Merkuremu towarzyszyć będzie powabna Wenus, otworzycie się więc na życie towarzyskie, flirty i dyskusje o miłości, a także finansach. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Merkurego do stabilizującego Saturna pozwoli utrwalić wiedzę.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *