Horoskop miesięczny na listopad 2022 dla Barana

Słońce w jesiennym znaku Skorpiona przebywa do 22 listopada, do tego Jowisz na blisko 2 miesiące wycofał się z waszego znaku, a Mars, władca znaku, zmienił bieg na wsteczny – może to wzbudzić na początku miesiąca u niektórych osób sezonową depresję. 8 listopada dojdzie do zaćmienia Słońca w Byku w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, w napiętej kwadraturze z ograniczającym Saturnem i w opozycji do Merkurego i Wenus – ta konfiguracja, zwana półkrzyżem, może wpłynąć niekorzystnie na stan posiadania, niektóre Barany jednak zdecydują się w tym czasie na kupno lub sprzedaż nieruchomości, co z jednej strony przynosi stratę, z drugiej zysk, tak dla jednej, jak i drugiej strony transakcji. Zadbajcie też w tym czasie o zdrowie, bo kręgosłup może być osłabiony. Święto niepodległości 11 listopada też zapowiada się burzliwie, a służby bezpieczeństwa będą miały pełne ręce roboty, bo przypadnie na moment dokładnej kwadratury Słońca do Saturna. Między 13 a 17 listopada Słońce utworzy korzystny trygon z dającym nadzieję Neptunem, niektóre oczekiwania i skryte marzenia mogą łatwo się spełnić. Tuż przed zmianą znaku od 16 do 22 listopada Słońce znajdzie się najpierw w sekstylu z potężnym Plutonem, a następnie w trygonie z dobroczynnym Jowiszem, możecie więc liczyć na korzystne inwestycje, zarówno w środki trwałe, jak i w samorozwój. 22 listopada Słońce wkroczy do życzliwego Strzelca, co znacznie poprawi humor, odzyskacie optymizm i chęć do działania. Nów Księżyca, do którego dojdzie 23 listopada w tym znaku, wyznaczy początek międzynarodowego przedsięwzięcia lub pozwoli określić nowy cel życiowy.

Mars, władca waszego znaku, przez cały miesiąc tranzytuje znak Bliźniąt biegiem wstecznym, co skłania do zmiany kierunku działań do wewnątrz, oznacza to, że powinniście więcej czasu poświęcić refleksjom na swój temat i powstrzymać się od impulsywnych wypowiedzi, bo możecie ich potem żałować, również za kierownicą zalecane jest przestrzeganie przepisów, unikajcie zwłaszcza przekraczania prędkości między 15 a 25 listopada, działając pod wpływem kwadratury Marsa do zwodniczego Neptuna. Od 25 listopada do końca miesiąca trygon Marsa do Saturna pozwoli powrócić do starych przyjaźni, które przestaliście podtrzymywać.

Wenus przebywa w Skorpionie do 16 listopada i nie jest to dla niej korzystna sytuacja, dlatego niektóre związki mogą przechodzić kryzys, również na poprawę finansów nie ma co liczyć w tym czasie, zwłaszcza w dniach 4 – 9 listopada, kiedy Wenus utworzy opozycję do Urana i kwadraturę do powściągliwego Saturna. Między 8 a 14 listopada możecie okazać się trochę zbyt łatwowierni, kierować wami będzie pragnienie zrealizowanie marzeń i zaspokojenia pożądania, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie do Neptuna i w sekstylu do Plutona, zapragniecie odrobiny romantyzmu, łatwo was będzie uwieźć. Skryte pragnienia spełnicie między 13 a 16 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w korzystnym aspekcie z uszczęśliwiającym Jowiszem. 16 listopada Wenus opuści miejsce swego wygnania i wkroczy do życzliwego Strzelca, poczujecie się jakby urosły wam skrzydła, poprawią się finanse, bardziej optymistycznie i z większą miłością spojrzycie na bliskie wam osoby, zwłaszcza między 19 a 25 listopada, gdy Wenus utworzy koniunkcję z wszędobylskim Merkurym – życie towarzyskie się ożywi, z każdym się dogadacie.

Merkury przebywa w Skorpionie do 17 listopada, będziecie myśleć o poważnych sprawach, przemijaniu i innych smutkach, ale także bardziej praktycznie o zarządzaniu wspólną własnością. Między 9 a 11 listopada niektóre Barany poczują się jak w potrzasku pod wpływem kwadratury Merkurego do Saturna, całe szczęście to krótkotrwały tranzyt i szybko znajdziecie wyjście z sytuacji, która waszemu umysłowi wydaje się trudna, zwłaszcza między 13 a 17 listopada, kiedy dojdzie do korzystnych aspektów Merkurego z potężnym Plutonem i dobroczynnym Jowiszem. 17 listopada Merkury podąży za Wenus i wejdzie do radosnego Strzelca, gdzie jednak jest słaby, zaczniecie więc mieć tendencję do lekceważenia zagrożeń, bo ogarnie was hurraoptymizm. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Merkurego do stabilizującego Saturna przywoła was do porządku, sprawdzeni wieloletni przyjaciele udzielą wam wsparcia mentalnego.

Czwarty Wymiar na listopad 2022 już w sprzedaży >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *