Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Wagi

Słońce w znaku Skorpiona pozostanie do 22 listopada, kierując uwagę na sprawy finansowe, które w tym miesiącu nabiorą szczególnego znaczenia, ponieważ w Skorpionie przebywa również mocny Mars i od 6 do 24 listopada przebiegły Merkury. Nów Księżyca w opozycji do Urana w Byku, do którego dojdzie już 4 listopada, może wywołać sporą rewolucję w życiu Wag, niektóre osoby otrzymają zmienione świadczenia, inne postarają się o dotację, jeszcze inne postanowią z dnia na dzień uzyskać kredyt. Między 10 a 14 listopada trygon Słońca do Neptuna ułatwi realizację marzeń, szczególnie Wagom, zajmującym się szeroko pojętą twórczością.

Największe zawirowania w dziedzinie materialnej nastąpią od 13 do 19 listopada, gdy Słońce znajdzie się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Plutonem, a Wenus utworzy trygon z Uranem w Byku, pieniądze zdobędziecie z łatwością, ale szybko się ich pozbędziecie, inwestując w swoją przyszłość, wszystko to wywoła intensywne emocje, o czym ostrzega zaćmienie Księżyca w Byku oraz opozycja Marsa do Urana. Macie w tych dniach szansę na realizację wielkich idei, wspierać was bowiem będzie również korzystny aspekt Merkurego z Neptunem. 22 listopada Słońce opuści znak pożądliwego Skorpiona i wkroczy do życzliwego Strzelca, rozpoczynając miesiąc, w którym rozwiniecie skrzydła i zadbacie o dobry PR. W ostatnich dniach miesiąca konfiguracja planet, w tym sekstyl Merkurego i Słońca do Saturna, ustabilizuje i umocni sytuację życiową.

Wenus do 5 listopada przebywa w przyjaznym i optymistycznym Strzelcu, potem jednak zawita do zachowawczego Koziorożca, pozostając w tym znaku aż do 6 marca 2022 roku, ze względu na retrogradację, w którą wejdzie 20 grudnia. Miłość i przyjemność odnajdziecie w tym co trwałe, niektóre Wagi założą w tym czasie rodzinę lub zainwestują w nieruchomości, w każdym razie postawicie na stabilizację i poczucie życiowego oraz finansowego bezpieczeństwa, satysfakcję uda się wam osiągnąć w ostatnich dniach miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w sekstylu z romantycznym i uduchowionym Neptunem.

Mars przez cały miesiąc przebywa w znaku Skorpiona, aktywując działania, zmierzające do powiększenia majątku. Mars w tym znaku jest mocny, podobna okazja, aby wykorzystać jego moc nadejdzie dopiero za 2 lata, warto więc zrobić wysiłek i zdobyć to, na czym wam zależy. Jedynie w dniach 7–15 listopada odpuśćcie sobie starania, bo kwadratura Marsa i Merkurego do Saturna utrudni, a wręcz uniemożliwi, osiągnięcie celu, spekulacje się nie powiodą a frustracja wywoła wybuchy złości lub sprowokuje innych do wyrażenia swego niezadowolenia. Również w okresie zaćmienia Księżyca, gdy Mars znajdzie się w opozycji do wybuchowego Urana, kontrolujcie emocje, bo zbyt szybkie i nierozważne działania obróci się przeciwko wam. W ostatnich dniach miesiąca nie tylko korzystne aspekty Słońca, Merkurego i Wenus przyniosą spełnienie marzeń, ale również trygon Marsa do Neptuna wesprze wasze starania.

Merkury w tym miesiącu okaże się bardzo aktywny, do 6 listopada przebywa jeszcze w waszym znaku, od 6 do 24 w Skorpionie, potem wejdzie do Strzelca, w którym pozostanie do 13 grudnia. Przebywając w Skorpionie Merkury będzie wspierał koniunkcją aspekty zarówno Słońca, jak i Marsa, każde działanie ma szanse więc być dobrze przemyślane i zaplanowane, szczególnie w ostatnich dniach miesiąca, gdy znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i w sekstylu do Saturna, uda się zabłysnąć pomysłem, który spodoba się szefom i oraz osobom decyzyjnym w waszym życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *