Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Panny

Słońce w życzliwym znaku Skorpiona przebywa do 22 listopada, kierując uwagę na rozwój komunikacji i zbieranie informacji. Nów Księżyca w opozycji do rewolucyjnego Urana, do którego dojdzie 4 listopada, pomoże niektórym Pannom wymyślić nowy, oryginalny sposób podróżowania lub przemieszczania się, to również znakomita okazja, aby wprowadzić unowocześnione metody nauczania lub zdobywania potrzebnej wiedzy. Od 12 do 14 listopada Słońce w trygonie do Neptuna w przeciwległym znaku Ryb, sprzyja twórczej współpracy, w wyniku której powstanie dzieło natchnione i oryginalne.

Relacje z podwładnymi lub wykonawcami zleceń wejdą w fazę wykonawczą między 13 a 19 listopada, gdy Słońce znajdzie się w korzystnych aspektach z Jowiszem i Plutonem, nie obejdzie się jednak bez gwałtownych emocji a nawet dramatycznych scen, do których doprowadzi w okolicach 19 listopada pełnia w znaku Byka, połączona z zaćmieniem Księżyca – konfiguracji towarzyszyć będzie dodatkowo opozycja agresywnego Marsa do  zbuntowanego Urana, trygon Wenus do Urana oraz korzystny aspekt Merkurego z Neptunem – wyjściem z kryzysu okaże się współczucie, wyrozumiałość oraz posłuchanie osoby, gotowej pomóc w każdej sytuacji. 22 listopada Słońce opuści życzliwy znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, kierując uwagę na zdobywanie wykształcenia, a także na zaspokojenie potrzeb rodziny. Ostatnie dni miesiąca przyniosą ustabilizowanie sytuacji zdrowotnej oraz zawodowej, gdy Merkury „w sercu” Słońca znajdzie się w korzystnym aspekcie z Saturnem.

Merkury do 6 listopada w znaku Wagi pomoże uporządkować finanse, między 6 a 24 listopada w życzliwym Skorpionie ułatwi podróżowanie oraz dzielenie się wiedzą, natomiast w ostatnim tygodniu miesiąca w znaku Strzelca pozwoli odpocząć przepracowanym osobom spod znaku Panny. Aktywność Merkurego oraz aspekty, jakie utworzy w wędrówce przez 3 znaki,  świadczy o intensywności przeżyć w ciągu całego miesiąca. Najwięcej wyzwań pojawi się w okolicach zaćmienia Księżyca, między 17 a 21 listopada, gdy Merkury znajdzie się w korzystnych aspektach z Neptunem, Jowiszem i Plutonem  – jeśli tylko zapanujecie nad emocjami, szybko poradzicie sobie z ewentualnym kryzysem. W ostatnich dniach miesiąca Merkury w koniunkcji ze Słońcem utworzy sekstyl ze wymagającym, ale uporządkowanym Saturnem, pojawi się okazja, aby zabłysnąć dobrymi pomysłami i na długo uzyskać poczucie bezpieczeństwa.

Wenus w znaku Strzelca przebywa tylko do 5 listopada, kiedy zawita do życzliwego Koziorożca zostanie w nim kilka miesięcy, wolne Panny mają więc szansę nie tylko na romans, ale również na długotrwały związek z osobą być może mało rozrywkową, ale za to odpowiedzialną i wierną.  Między 17 a 21 listopada trygon Wenus do Urana może przynieść nagłe zauroczenie osobą oryginalną i nietuzinkową, nie będzie to jednak jeszcze to stałe uczucie, na które czekacie. W drugiej połowie miesiąca Wenus będzie goniła Marsa, ale nie utworzy z nim aspektu, pozostaje wam więc uczucie platoniczne, nie oznacza to, że mniej szczere, różowe okulary założycie zwłaszcza w ostatnich dniach miesiąca, gdy Wenus znajdzie się w trygonie z romantycznym Neptunem, przebywającym w przeciwległym znaku Ryb.

Mars przez cały miesiąc przebywając w znaku życzliwego Skorpiona sprawi, że staniecie się bardzo mobilni i aktywni fizycznie. Warto pokonywać własne granice, jedynie między 7 a 15 listopada oraz od 17 do 21 listopada zrezygnujcie z nadmiernego pośpiechu i szybkiego działania, bo aspekty planet postawią przed wami ograniczenia trudne do pokonania, a jeśli nawet wam się to uda, to więcej stracicie, niż zyskacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *