Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Skorpiona

Słońce w waszym znaku przebywa do 22 listopada, Mars przez cały miesiąc, natomiast Merkury od 6 do 24 listopada, jest to więc wyjątkowy czas, w którym wspiera was większość planet. Oczywiście nie obejdzie się bez wstrząsów i nieprzewidzianych zwrotów akcji, ale nie zabraknie wam ani siły woli, ani motywacji, a tym bardziej chęci działania, rozpierać was będzie energia, którą trzeba nauczyć się kontrolować. 4 listopada dojdzie do nowiu Księżyca w waszym znaku, w opozycji do Urana w przeciwległym Byku, niektóre Skorpiony rozpoczną nowy rozdział w życiu w wyniku zaskakujących sytuacji, które trudno przewidzieć.

Od 10 do 14 listopada trygon Słońca do Neptuna rozbudzi potrzebę tworzenia, zaczniecie realizować niektóre swoje marzenia. Od 13 do 19 listopada Słońce w kwadraturze do Jowisza i w sekstylu do Plutona napełni was wiarą w sukces, niektóre Skorpiony wybiorą się w podróż, pokonując wszelkie przeszkody, inne odczują potrzebę podniesienia kwalifikacji lub poszerzenia wiedzy. 19 listopada dojdzie do zaćmienia Księżyca w przeciwległym znaku Byka, zachowajcie daleko idącą ostrożność, ponieważ towarzyszyć jej będzie z jednej strony dobroczynny trygon Wenus do Urana, z drugiej destrukcyjna opozycja Marsa do Urana – czekają was radosne chwile, ale potrzeba rządzenia i narzucenia swojej woli może wywołać sprzeciw a nawet bunt partnera życiowego.

22 listopada Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Strzelca, kierując uwagę na sprawy finansowe. W ostatnich dniach miesiąca Słońce w koniunkcji z Merkurym znajdzie się w sekstylu z Saturnem, zarobki mają szansę ustabilizować się na równym poziomie.

Mars przez cały miesiąc przebywa w waszym znaku, zachęcając do działania, ponieważ jest mocny, staniecie się bardzo aktywni i skuteczni. Jedynie między 7 a 15 listopada, gdy natrafi na opór upartego Saturna, może was wyprowadzić z równowagi – urzędnicy staną się wam niechętni i zaczną utrudniać załatwianie pilnych spraw, również domownicy mogą stwarzać problemy, zamiast się denerwować, odłóżcie realizację zamierzeń na bardziej sprzyjający termin. Ostrożność i panowanie nad emocjami okaże się potrzebne również w okolicach 19 listopada, gdy dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Byka. W ostatnich dniach miesiąca  trygon Marsa do Neptuna zaowocuje rozwojem twórczych zainteresowań, rozbudzi też potrzebę romantycznych uniesień i duchowych poszukiwań.

Wenus przebywa w Strzelcu do 5 listopada, zanim wkroczy do życzliwego Koziorożca, w którym zostanie długo, bo aż do 6 marca 2022 roku, będziecie więc mieli czas na budowanie trwałej więzi z bliskimi, rodzeństwem, sąsiadami. W drugiej połowie miesiąca Wenus będzie goniła Marsa w waszym znaku, ale nie uda się jej utworzyć aspektu w listopadzie, niektóre romanse mogą pozostać na razie nieskonsumowane. W ostatnich dniach miesiąca sekstyl Wenus do Neptuna umocni wzniosłe i platoniczne uczucia.

Merkury do 5 listopada przebywa w Wadze, do waszego znaku wejdzie 5 i pozostanie w nim do 24 listopada, zanim przeniesie się do Strzelca, wykorzystajcie więc okazję i skorzystajcie ze zdrowego rozsądku, jakim was obdarzy. Szczególnie aktywny okaże się między 7 a 15 listopada, gdy znajdzie się w koniunkcji z Marsem oraz w okresie zaćmienia Księżyca od 17 do 21 listopada, tworząc aspekty z Neptunem, Jowiszem i Plutonem. W ostatnich dniach miesiąca Merkury w koniunkcji ze Słońcem i w sekstylu do Saturna, pomoże podjąć trafne decyzje i ustabilizować sytuację materialną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *