Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Strzelca

Słońce w znaku Skorpiona przebywa do 22 listopada, zanim wkroczy do waszego znaku, jak co roku jest to okres osłabienia organizmu, dysponować będziecie dużo mniejszymi niż zwykle zasobami energetycznymi, wskazany jest odpoczynek. Nów Księżyca w znaku Byka w opozycji do Urana, do którego dojdzie 4 listopada, może doprowadzić do niestrawności lub wywołać nieoczekiwanie nowe dolegliwości. Słońce w trygonie do Neptuna między 10 a 14 listopada rozbudzi potrzebę medytacyjnych i duchowych praktyk, wpłynie też na rozbudzenie kreatywności i zdolności twórczych.

Od 13 do 19 listopada Słońce w aspektach z Jowiszem i Plutonem poprawi sytuację finansową, ale kosztem zwiększenia długów lub zobowiązań wobec osób trzecich, będzie się to wiązać ze stresem, który obniży odporność, zadbajcie więc szczególnie o swoje zdrowie, zwłaszcza że 19 listopada dojdzie do zaćmienia Księżycu w znaku Byka, jednocześnie Mars znajdzie się w opozycji do Urana a Wenus w trygonie do tej planety, nie wiadomo co wyniknie z tej konfiguracji, mogą się jednak uaktywnić ukryte choroby przewlekłe. 22 listopada Słońce wreszcie zawita do waszego znaku, od razu poczujecie się lepiej, odzyskacie energię i chęć do działania. W ostatnich dniach miesiąca Merkury oraz Słońce znajdą się w korzystnym aspekcie ze zrównoważonym Saturnem, możliwe są krótkie podróże oraz kontakty z osobami starszymi, które udzielą was wsparcia.

Wenus przebywa w waszym znaku tylko do 5 listopada, wykorzystajcie ten czas na zabiegi upiększające, fryzjera, zakup ubrań oraz ogólnie zrobienie dobrego wrażenia na otoczeniu. Kiedy 5 listopada Wenus wejdzie do znaku Koziorożca, pozostanie w nim wyjątkowo długo, bo kilka miesięcy, włączając w to okres retrogradacji, macie więc dużo czasu na zadbanie o swoje zarobki, które mają szansę nieznacznie wzrosnąć – dodatkowe wynagrodzenie, nawet niewielkie, wpłynie jednak na stopniową, długotrwałą poprawę stanu posiadania. Pierwsza okazja pojawi się między 17 a 21 listopada, kiedy Wenus znajdzie się w trygonie z Uranem, i wzbudzi wielkie emocje. Znaczniejsza poprawa nastąpi w ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus utworzy sekstyl z Neptunem.

Mars rezydując przez cały miesiąc w znaku Skorpiona, działa na waszą niekorzyść, starajcie się więc unikać konfliktów, żeby nie robić sobie dodatkowych ukrytych wrogów. Od 7 do 15 listopada Merkury w koniunkcji z Marsem utworzy napiętą kwadraturę do Saturna, tajemnicze wrogie działania zostaną powstrzymane przez kogoś z rodzeństwa lub z sąsiedztwa. Skrytych ataków możecie spodziewać się także  w okolicy 19 listopada, podczas zaćmienia Księżyca, gdyż w tym samym czasie Mars znajdzie się w opozycji do rewolucyjnego Urana. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Neptuna zachęci do kontaktu ze sztuką i skłoni  do rozpoczęcia działalności twórczej.

Merkury do 6 listopada przebywa jeszcze w życzliwej Wadze, ale od 6 do 24 listopada, tranzytując znak Skorpiona, pokaże swoje ciemniejsze oblicze. Niektóre Strzelce zaczną zbierać tajne informacje, warto zachować w tajemnicy cudze sekrety, zwłaszcza od 7 do 15 listopada, gdy Merkury w koniunkcji z Marsem znajdzie się w napiętym aspekcie z Saturnem. Ze względu na aspekty Merkurego okresy od 12 do 14 listopada oraz od 17 do 21 listopada, obfitować będą w nerwowe i stresujące sytuacje, przygotujcie się na to.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *