Horoskop miesięczny na listopad 2021 dla Raka

Słońce tranzytuje życzliwy znak Skorpiona do 22 listopada, rozbudzając emocje, kierując uwagę na rozwój osobisty, naukę asertywności oraz wyznaczanie granic, sprzyja również rozwijaniu zainteresowań oraz pracy z dziećmi. Nów Księżyca w opozycji do nieprzewidywalnego Urana w Byku, do którego dojdzie 4 listopada w życzliwym Skorpionie, może wywołać nieporozumienie w relacji przyjacielskiej lub w grupie osób podzielających wasze zainteresowania, starajcie się panować nad emocjami, bo trudno będzie o racjonalne podejście.

Między 10 a 14 listopada trygon Słońca do Neptuna wpłynie korzystnie na rozwój duchowy oraz działalność twórczą, pojawi się też okazja zdobycia specjalistycznej wiedzy w interesującej was dziedzinie. Od 13 do 19 listopada aspekty Słońca z Jowiszem i Plutonem pozwolą rozwiązać istotne problemy w związkach, pod warunkiem, że otworzycie się na zmiany, skorzystacie ze zdobytej wiedzy i zaakceptujecie wady partnera oraz sprawy, na które nie macie wpływu.

19 listopada dojdzie do zaćmienia Księżyca w znaku Byka, któremu towarzyszy z jednej strony trygon Wenus do Urana, z drugiej opozycja Marsa do Urana – niektóre Raki mogą mieć tendencję do zakończenia związku lub wieloletniej przyjaźni, ale ponieważ natura nie zna pustki, pojawi się w to miejsce nowe uczucie. 22 listopada Słońce opuści życzliwy znak Skorpiona i wkroczy do Strzelca, kierując uwagę na sprawy ochrony zdrowia. 28 i 29 listopada Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i obie planety utworzą sekstyl z wymagającym Saturnem – wasza kariera oraz zawodowe projekty osiągną długoterminową stabilizację.

Wenus 5 listopada opuści znak Strzelca i wkroczy do przeciwległego znaku Koziorożca, zostając w nim wyjątkowo długo, bo aż do 6 marca 2022 roku, będziecie mieć więc rosnące powodzenie i wiele okazji do nawiązania ciekawych znajomości. Dla wolnych Raków jest to szansa na znalezienie odpowiedniego partnera lub miłości na całe życie. Między 17 a 19 listopada Wenus znajdzie się w trygonie z nieprzewidywalnym Uranem, niektóre Raki trafi w serce strzała Amora, jednak zaćmienie Księżyca ostrzega przed łatwowiernością, zresztą Wenus od połowy listopada do końca miesiąca będzie gonić Marsa, nie uda się jej jednak utworzyć aspektu przed wejściem w retrogradację, możecie więc odpuścić sobie chwilowo pogoń za ideałem, bo pojawi się jeszcze wiele okazji, aby trafić na tego „wyjątkowego”/tą „wyjątkową”. W ostatnich dniach miesiąca trygon Wenus do Neptuna ułatwi spełnienie wyjątkowego marzenia.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym Skorpionie, aktywizując szeroko pojętą sferę emocji, zdecydowanie i konsekwentnie będziecie więc działać w kierunku osiągnięcia tego, na czym wam zależy, ponieważ Mars w tym znaku jest bardzo mocny i skuteczny. Nadmiar wrażeń może jednak sprawić, że nie uda się zapanować na gniewem, szczególnie ostrożni pozostańcie między 7 a 15 listopada, gdy Mars utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem, ponieważ okaże się, że „głową muru nie przebijecie”. Jeszcze bardziej nieprzewidywalny okaże się Mars w okolicy zaćmienia Księżyca 19 listopada, ponieważ ustawi się w opozycji do rewolucyjnego Urana. W ostatnich dniach miesiąca trygon Marsa do Neptuna sprzyja wymarzonym podróżom, wpłynie też pozytywnie na rozwój duchowy oraz twórczy.

Merkury w tym miesiącu okaże się ruchliwy i bardzo aktywny, znajdzie się bowiem w 3 znakach i utworzy szereg aspektów. Do 6 listopada Merkury rezyduje w znaku Wagi, wpływając na poszerzenie grona znajomych. Od 6 do 24 listopada przebywając w życzliwym Skorpionie, wesprze Słońce oraz Marsa w dążeniu do rozwoju osobistego. W ostatnim tygodniu listopada Mars w Strzelcu zachęci do zadbania o zdrowie oraz dobre samopoczucie, warto wybrać się do specjalisty i zrobić rutynowe badania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *