Horoskop miesięczny na lipiec 2024 dla Ryby

Słońce tranzytuje życzliwego Raka do 22 lipca, a ponieważ w tym znaku do 11 lipca przebywa także Wenus, warto pierwszą dekadę miesiąca przeznaczyć na rozwój ciepłych relacji międzyludzkich, twórczość artystyczną, realizację osobistego potencjału. W nocy z 5 na 6 lipca dojdzie w tym znaku do nowiu Księżyca, co zapowiada nowy kreatywny projekt lub nawiązaniu w najbliższym czasie bliskich relacji z dziećmi. Od 9 do 13 lipca trygon Słońca do Saturna w waszym znaku sprzyja ugruntowaniu pozycji zawodowej i realizacji osobistego potencjału, natomiast między 16 a 20 lipca sekstyl Słońca do Urana dostarczy niezapomnianych artystycznych i twórczych wrażeń, pozwoli się też zrelaksować na wakacjach w otoczeniu przyjaciół. 21 lipca będzie miała miejsce pełnia Księżyca, po raz kolejny w życzliwym Koziorożcu, co będzie miało wpływ na relacje z dziećmi i przyjaciółmi, towarzyszyć jej będzie szereg aspektów, będzie to więc czas wielkich emocji, szczególnie w dniach 20 – 22 lipca – Merkury w kwadraturze z Uranem wprowadzi element stresu, ale sekstyl Wenus do Jowisza zapewni optymizm i dobre samopoczucie, szczególnie osobom korzystającym z urlopu, Słońce w trygonie do Neptuna w waszym znaku przyniesie duchowe i artystyczne doznania, kontakt z naturą okaże się szczególnie głęboki, trygon Marsa do Plutona zapewni wytrzymałość psychiczną i pozwoli rozładować wewnętrzne napięcie. Następnego dnia, 22 lipca, Słońce opuści życzliwego Raka i wkroczy do Lwa, do 25 lipca pozostanie w opozycji do Plutona w Wodniku, co może otworzyć niektórym Rybom „puszkę Pandory”, jeśli odważą się zagłębić w treści ukryte w podświadomości, może też pojawić się konieczność zaopiekowania się kimś w potrzebie. Dni od 24 do 28 lipca, gdy pozostaniecie pod wpływem sekstylu Słońca do Marsa, spędzicie aktywnie i produktywnie.

Wenus od 1 do 4 lipca utworzy trgon z Saturnem w waszym znaku, co pozwoli umocnić ważne związki i relacje zarówno osobiste, jak i zawodowe. Od 7 do 11 lipca harmonijne aspekty Wenus z wyzwolonym Uranem i natchnionym Neptunem w waszym znaku przyniosą niektórym wolnym Rybom szansę na ekscytujący i romantyczny romans, pozostałe osoby mogą liczyć na nawiązanie interesujących znajomości a także na dowody uczuć ze strony bliskich. 11 lipca Wenus opuści życzliwego Raka i wejdzie do rozrywkowego Lwa, od razu jednak znajdzie się w opozycji do Plutona, co zaburzy wewnętrzną harmonię, powróci pamięć nieudanych związków, między 20 a 22 lipca, gdy Wenus utworzy harmonijny aspekt z towarzyskim Jowiszem, możecie liczyć na wsparcie otoczenia.

Między 3 a 7 lipca Mars ustawi się w sekstylu do Saturna w waszym znaku, staniecie się więc bardzo skuteczni w działaniu, zwłaszcza w kontekście wypełniania obowiązków i wykonywania pracy wymagającej konsekwencji i skupienia. Od 13 do 17 lipca pozostaniecie pod wpływem koniunkcji wojowniczego Marsa z wybuchowym Uranem, łatwo więc będzie was wyprowadzić z równowagi, zwłaszcza w podróży, możecie też wyrażać swoją opinię w sposób obcesowy, pozbawiony zahamowań, między 18 a 20 lipca sekstyl Marsa do Neptuna w waszym znaku pozwoli wykazać się najlepszymi cechami, takimi jak empatia, opiekuńczość i współczucie w aktywnym działaniu. 20 lipca Mars opuści życzliwego Byka i wejdzie do Bliźniąt, do 25 lipca pozostanie w trygonie do Plutona, pojawi się okazja, aby wyjaśnić rodzinne problemy i uleczyć przeżyte traumy.

1 lipca i jeszcze 2-go przed południem pozostaniecie pod wpływem trygonu Merkurego do Neptuna w waszym znaku, co okaże się niezwykle istotne przede wszystkim dla osób twórczych, zwłaszcza o artystycznym zacięciu, możecie bowiem liczyć na duchową inspirację i podszepty Muz. 2 lipca po południu Merkury opuści życzliwego Raka i wejdzie do Lwa, do 4 lipca pozostanie w opozycji do Plutona, co wzbudzi ukryte obawy dotyczące zdrowia, przywoła też pamięć minionych nieprzyjemności. Od 7 do 9 lipca sekstyl Merkurego do Jowisza sprzyja rozwojowi nauki, zdobywaniu wiedzy, odwiedzaniu ciekawych miejsc. W nocy z 25 na 26 lipca Merkury wejdzie do przeciwległej Panny, otwierając was na kontakty intelektualne, stwarzając okazje do negocjacji i zawierania umów.

Znaki zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *