Horoskop miesięczny na lipiec 2023 dla Wodnika

Do 23 lipca Słońce przebywa we wrażliwym Raku, skłaniając do pracy, wymagającej emocjonalnego zaangażowania, co może osłabiać zdrowie. W pierwszych dniach miesiąca Słońce wraz z Merkurym znajdą się w harmonijnych aspektach z Jowiszem i Saturnem – jedna z planet dąży do ekspansji, druga do ograniczeń, razem mogą wiele, więc wszelkie projekty wymagające równowagi między tym, co chciałoby się zdobyć, a co jest możliwe do osiągnięcia, mają szansę na sukces. 3 lipca dojdzie do pełni Księżyca w Koziorożcu, co zapowiada lekki rozstrój nerwowy, wywołany trudnościami w ekspresji wewnętrznych emocji. Od 13 do 17 lipca sekstyl Słońca do Urana ułatwi dokonanie rewolucyjnych zmian w domu lub relacjach rodzinnych, tego samego dnia Północny Węzeł Księżycowy wycofa się do życzliwego Barana, co ułatwi komunikację i przekaz informacji, ale może wprowadzić utrudnienia w dalekich, zagranicznych podróżach i stosunkach międzynarodowych. Od 18 do 23 lipca Słońce w opozycji do Plutona i w kwadraturze do Węzłów Księżycowych skonfrontuje was z ciemną stroną, ukryta w podświadomości, co może odbić się negatywnie na zdrowiu, jest to dobry moment na rozpoczęcie terapii, jednocześnie trygon Słońca do Neptuna rozbudzi wyobraźnię, kreatywność i wpłynie pozytywnie na stan finansów. 23 lipca Słońce wkroczy do przeciwległego Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym relacje międzyludzkie, partnerstwo, zawieranie umów i nawiązywanie współpracy okażą się priorytetowe.

Wenus przebywa w przeciwległym Lwie przez cały miesiąc, a nawet znacznie dłużej, zwiększają popularność i przyciągając osoby życzliwe, powodzenia wam nie zabraknie. W pierwszych dniach lipca Wenus w kwadraturze do Urana pozwoli uwolnić się od rodzinnych zobowiązań, niektóre Wodniki spotkają na swej drodze osobę, przy której serce zabije mocniej, ale będzie to romans krótkotrwały. Po 24 lipca, gdy Wenus zmieni bieg na wsteczny, zaczniecie weryfikować swoje podejście do związków, niektóre osoby nawiążą kontakt ze swoim „byłym” lub „byłą” w okolicach 27 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus.

Mars również przebywa w przeciwległym Lwie, ale tylko do 10 lipca, niektóre Wodniki mogą czuć się „popędzane”, inne będą miały tendencję do impulsywnych reakcji, kiedy ktoś nadepnie im na odcisk. 10 lipca Mars wejdzie do znaku Panny, kierując energię na zarządzanie wspólnymi finansami, w dniach od 17 do 23 lipca opozycja Marsa do Saturna sprawi, że staniecie się oporni na propozycję kredytów lub zaciąganie innych zobowiązań, niektóre Wodniki zdecydują się uregulować długi.

Merkury do 11 lipca tranzytuje znak uczuciowego Raka, wasze myślenie będzie więc w tym czasie nasączone emocjami – w dniach od 6 do 11 lipca harmonijne aspekty z Uranem i Neptunem okażą się szczególnie korzystne dla twórców i artystów, bowiem Uran rozbudzi pomysłowość a Neptun wyobraźnię, razem są w stanie stworzyć dzieła nacechowane oryginalnością i wizjonerstwem. 11 lipca Merkury zawita do przeciwległego Lwa, co dobrze wróży umowom i negocjacjom, w okolicach 17 lipca, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze do Jowisza, macie szansę uzyskać więcej, niż planowaliście, natomiast około 24 lipca rozmowa z domownikami okaże się stresująca i może was wyprowadzić z równowagi, gdy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z wybuchowym Uranem.

Karty Tarota dla początkujących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *