Horoskop miesięczny na lipiec 2023 dla Ryby

Słońce w życzliwym Raku przebywa do 23 lipca, kierując uwagę na potrzeby emocjonalne dzieci, twórczość i rozwój zainteresowań. W pierwszych dniach miesiąca dojdzie do harmonijnego układu planet, z udziałem Słońca w koniunkcji z Merkurym, w sekstylu do dobroczynnego Jowisza i stabilizującego Saturna w waszym znaku, to okazja, aby wykazać się, profesjonalizmem, kreatywnością i realistycznym podejściem do realizacji marzeń. 3 lipca pełnia Księżyca w Koziorożcu rozbudzi emocje w relacjach z przyjaciółmi, wasze intencje mogą zostać źle zrozumiane. W dniach 13 – 17 lipca korzystny aspekt Słońca do Urana przyniesie oryginalne pomyły na wypoczynek, niektóre Ryby z dnia na dzień spakują walizki i wybiorą się na wakacje. 17 lipca nów Księżyca w przyjaznym Raku może stać się początkiem twórczego projektu, tego samego dnia Północny Węzeł Księżycowy wycofa się do znaku Barana, co okaże się korzystne dla finansów. Od 18 do 23 lipca Słońce ustawi się w trygonie do Neptuna w waszym znaku, ale jednocześnie znajdzie się w opozycji do Plutona i w kwadraturze do Węzłów Księżycowych, w relacjach z przyjaciółmi lub dziećmi do dojdzie do próby sil i rozliczeń, tak finansowych, jak i emocjonalnych, ale wasze empatia, wyrozumiałość oraz głęboka intuicja wpłyną harmonizująco i umożliwią zrozumienie powstałych problemów. 23 lipca Słońce opuści życzliwego Raka i wkroczy do radosnego Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym zarówno praca, jak i wakacyjny odpoczynek, staną się okazją do doświadczenia przyjemności.

Wenus w Lwie przebywa wyjątkowo długo, bo 24 lipca zmieni bieg na wsteczny, opuści ten znak dopiero na początku października, stworzy więc warunki do ochrony zdrowia i dbania o dobre samopoczucie, również atmosfera w pracy okaże się przyjazna, możecie liczyć na życzliwość podwładnych i współpracowników. W pierwszych dniach miesiąca Wenus ustawi się w kwadraturze do Urana, niektóre relacje mogą przejść niewielki kryzys, wynikający z potrzeby większej niezależności. Po 24 lipca, kiedy Wenus wejdzie w retrogradację, niektóre osoby zapragną powrócić do relacji, które kiedyś się nie sprawdziły, aby naprawić to, co źle działało, w okolicach 27 lipca, gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus, spotkanie z dawną miłością stworzy warunki do ponownej bliskości.

Mars również tranzytuje znak Lwa, ale tylko do 10 lipca, kierując aktywność na wykonywanie zleconych zadań, ale także aktywność fizyczną. 10 lipca Mars wejdzie do przeciwległej Panny, zaczniecie być bardziej krytyczni wobec partnerów, tak osobistych, jak i biznesowych, sami natomiast staniecie się odporni na ocenę swojej działalności, zwłaszcza w dniach od 17 do 23 lipca, kiedy Mars ustawi się w opozycji do Saturna w waszym znaku – nikt nie przekona was, że nie macie racji, odbierając każdą uwagę, jako osobisty atak.

Merkury do 11 lipca tranzytuje życzliwego Raka, łatwo więc będzie o porozumienie z dziećmi i pozostałymi członkami rodziny, również na poziomie emocjonalnym, widoczne to będzie zwłaszcza od 6 do 11 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w harmonijnych aspektach z inspirującym Uranem i empatycznym Neptunem w waszym znaku. 11 lipca Merkury zmieni znak i wejdzie do Lwa, gdzie jest słaby, dlatego pracę umysłową lepiej odłożyć na okres po 28 lipca, kiedy wejdzie do przeciwległej Panny i odzyska pełnię swojej mocy. W okolicach 17 lipca kwadratura Merkurego do Jowisza zachęci do wakacyjnych podróży, które mogą okazać się zbyt kosztowne lub na miejscu okaże się, że warunki są za mało komfortowe. Około 24 lipca natomiast kwadratura Merkurego do nieprzewidywalnego Urana sprawi, że zrobi się nerwowo, bo na przykład nieoczekiwanie złapiecie mandat. Po 28 lipca, kiedy Merkury zawita do przeciwległej Panny, nadejdzie okres właściwy dla nawiązywania porozumień, negocjacji i podpisywania umów.

Karty Tarota dla początkujących

Jeden komentarz do “Horoskop miesięczny na lipiec 2023 dla Ryby

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *