Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Wodnika

Słońce w Raku do 22 lipca skieruje uwagę na sprawy zdrowotne, skłoni też do wykonania pracy i zleceń, które od dłuższego czasu czekały na realizację. Między 8 a 12 lipca sekstyl Słońca do Urana sprawi, że w nowy sposób spojrzycie na problemy rodzinne oraz to, co posiadacie, ktoś z domowników zaskoczy was swoją otwartością, niektóre Wodniki otrzymają niespodziewane zlecenie lub propozycję pracy. 13 lipca pełnia w Koziorożcu ujawni skryte uczucia, pojawią się trudne do opanowania emocje, które mogą wyrazić się w formie objawów psychosomatycznych.

16 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, sprzyja konsultacjom z kompetentnymi osobami. Od 16 do 22 lipca obydwie planety znajdą się w trygonie do Neptuna i w opozycji do Plutona, pieniądze popłyną wartkim strumieniem, wykorzystacie je głównie na spłatę zaległych zobowiązań. 22 lipca Słońce opuści uczuciowego Raka i w kroczy do przeciwległego Lwa rozpoczynając miesiąc, w którym sprawy partnerskie okażą się priorytetowe, postawicie na relaks i wspólną zabawę. 28 lipca nów Księżyca w tym znaku może przynieść nową znajomość, współpracę zagraniczną lub korzystną podróż, do czego przyczyni się też trygon Słońca do Jowisza na przełomie lipca i sierpnia.

Wenus do 18 lipca tranzytuje życzliwy znak Bliźniąt, warto ten czas wykorzystać na rozwój miłości, otrzymacie empatię i zrozumienie ze strony dzieci i osób bliskich, przyjemność sprawią zajęcia związane z waszym hobby. Od 11 do 16 lipca Wenus ustawi się w kwadraturze do Neptuna i sekstylu do Saturna w waszym znaku, jest to ostrzeżenie, aby nie ulegać iluzjom, bo okażą się złudzeniem, warto polegać na długotrwałych związkach, sprawdzonych przez lata wspólnego pokonywania trudności. W sprawach finansowych ktoś może zechcieć wykorzystać waszą dobrą wolę i pod wpływem manipulacji wycenicie zbyt nisko swoją wartość. 18 lipca Wenus wejdzie do znaku Raka, w którym może wyrazić pełnię swego potencjału, dobrze poczujecie się w domu w otoczeniu rodziny, apetyt na smakołyki i przyjemności może wzrosnąć, zwłaszcza między 22 a 27 lipca, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze ze szczodrym, wzmacniającym obfitość Jowiszem, będzie to jednocześnie czas prosperity i wzrostu wynagrodzeń.

Wojowniczy Mars w pierwszych dniach miesiąca utworzy bardzo napięty aspekt z pożądliwym Plutonem, zapowiada to walkę, którą będziecie toczyć z własnymi uzależnieniami oraz podświadomymi przekonaniami, które nie pozwalają się rozwijać. Dla niektórych Wodników to dobry moment na rozpoczęcie psychoterapii, ale może okazać się zbyt trudna dla wrażliwej psychiki. Utarczki słowne z osobami dysponującymi władzą będą wyczerpujące, więc odpuśćcie sobie przekonywanie innych do własnego punktu widzenia. 5 lipca Mars opuści znak Barana, w którym był mocny i wejdzie do spolegliwego Byka, aktywność spadnie, ale tylko pozornie – na przełomie lipca i sierpnia koniunkcja Marsa z Uranem doprowadzi do gwałtownych, zaskakujących zmian w relacjach rodzinnych.

Merkury przebywa w życzliwych Bliźniętach do 5 lipca, co sprzyja mobilności i przemieszczaniu się, 2 lipca korzystny aspekt z Saturnem w waszym znaku sprzyja kontaktom z ludźmi starszymi lub osobami, od których zależy wasza kariera, 3 lipca kwadratura ze zwodniczym Neptunem doprowadzi do nieporozumień, uważajcie bo ktoś zechce wykorzystać wasze zaufanie, zwłaszcza w sprawach finansowych, 4 i 5 lipca sekstyl Merkurego z Marsem sprawi, że zachowacie się asertywnie i zdecydowanie w każdym rodzaju komunikacji.

Od 5 do 19 lipca Merkury przebywać będzie w znaku Raka, zaczniecie myśleć obrazami, dopuścicie do głosu serce i swoją wrażliwość, w okolicach 13 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu z Uranem, możecie liczyć na znakomite pomysły. 19 lipca Merkury wejdzie do przeciwległego Lwa, co sprzyja dyskusjom, negocjacjom i kontaktom międzyludzkim. Między 22 a 24 lipca uda się zawrzeć porozumienie z cudzoziemcami, wyjedziecie za granicę lub skorzystacie z ekstra oferty wakacyjnej, są to znakomite dni, aby zakupić sprzęt elektroniczny, samochód lub przedmioty służące komunikacji i przemieszczaniu się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *