Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Koziorożca

Słońce w przeciwległym znaku Raka przebywa do 22 lipca, kierując uwagę na potrzeby partnerów, tak osobistych, jak biznesowych. Między 8 a 12 lipca, kiedy Słońce utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem, niektóre Koziorożce nawiążą zaskakujący wakacyjny romans, inne odnajdą wreszcie to, co daje im radość i spełnienie, jeszcze inne zainteresują się nowym hobby. 13 lipca pełnia w waszym znaku uświadomi jasno co jest ważne, co liczy się najbardziej dla was w związku.

16 lipca koniunkcja Merkurego ze Słońcem pozwoli przeprowadzić interesującą rozmowę z osobą wrażliwą i bardzo inteligentną. Między 16 a 22 lipca aspekty Słońca i Merkurego z mediumicznym Neptunem i potężnym Plutonem w waszym znaku wpłyną na wasz światopogląd, gotowi będziecie zmienić podejście do wielu spraw, niektóre osoby zainteresują się duchowym podejściem do rzeczywistości, inne wejdą na ścieżkę rozwoju osobistego. 22 lipca Słońce opuści przeciwległy znak Raka i wejdzie do rozrywkowego Lwa, uwagę skierujecie na odpoczynek od codzienności, absorbować też was będzie zarządzanie wspólnymi dobrami. 28 lipca nów Księżyca w Lwie wyznaczy początek nowej inwestycji w dom, która od dłuższego czasu chodziła wam po głowie, na przełomie lipca i sierpnia trygon Słońca do Jowisza wpłynie na poprawę stosunków rodzinnych, pojawią się goście z zagranicy lub przyjmiecie pod swój dach cudzoziemców.

Wenus w Bliźniętach przebywa do 18 lipca, co sprzyja przybieraniu na wadze, niektóre Koziorożce będą sobie dogadzać i szukać przyjemności w jedzeniu, inne dobrze poczują się w pracy, wiedząc, że są lubiane i akceptowane. Między 11 a 16 lipca Wenus utworzy problematyczny aspekt ze zwodniczym Neptunem i korzystny sekstyl z Saturnem, horoskop radzi unikać niepewnych transakcji i wykazać się oszczędnością oraz powściągliwością. 18 lipca Wenus wejdzie do przeciwległego Raka, wokół was zaroi się od adoratorów, poczujecie się atrakcyjni dla otoczenia. Między 22 a 27 lipca kwadratura Wenus do Jowisza sprawi, że poczujecie się zmęczeni nadmiarem miłych, ale uciążliwych wizyt, niektóre Koziorożce wybiorą się na urlop za granicę, ale większość osób wakacje postanowi spędzić w domu.

Mars w pierwszych dniach miesiąca utworzy napiętą kwadraturę z Plutonem w waszym znaku, liczcie się więc z koniecznością bezpardonowej walki, w której niestety nie będzie zwycięzców, bo siły są wyrównane, starajcie się więc odpuścić, gdyż możecie odnieść tylko „pyrrusowe” zwycięstwo. 5 lipca Mars opuści Barana i wejdzie do życzliwego Byka, tracąc przy tym wiele ze swej mocy i skuteczności, aktywność skierujecie na rozwój kreatywności, korzystanie z przyjemności oraz zabawę z dziećmi. Pod koniec miesiąca, na przełomie lipca i sierpnia, koniunkcja Marsa z nieprzewidywalnym Uranem w Byku wywróci do góry nogami poukładany świat uczuć.

Merkury do 5 lipca przebywa w Bliźniętach, tworzy przy tym aż trzy aspekty – korzystny z Saturnem i Marsem, napięty ze zwodniczym Neptunem, poglądy mogą się zmieniać z dnia na dzień, ale 3 lipca nie ufajcie raczej ani własnym osądom, ani informacjom, jakie uzyskacie od innych. 5 lipca Merkury wejdzie do przeciwległego Raka, życie towarzyskie się rozkręci, nawiążecie dużo znajomości, jest to odpowiedni czas na negocjacje i zawieranie umów. 19 lipca Merkury opuści Raka i wejdzie do znaku Lwa, ostatnia dekada miesiąca przyniesie pomysły na zarządzanie wspólnymi środkami, najbardziej udane inwestycje czekają was między 22 a 24 lipca, kiedy Merkury utworzy trygon z dobroczynnym Jowiszem, natomiast dni od 25 do 29 lipca wiązać się mogą z ostrą wymianą zdań, konfliktami i kłótniami, szczególnie w biznesie, spekulacje bowiem okażą się nietrafione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *