Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Ryb

Słońce w życzliwym Raku przebywa do 22 lipca, kierując uwagę na potrzeby emocjonalne dzieci oraz osób bliskich, wzbudzając potrzebę odpoczynku i zabawy, czemu sprzyja wakacyjna aura. Między 8 a 12 lipca sekstyl Słońca do Urana zachęci do podróżowania, niektóre Ryby spakują walizki i z dnia na dzień postanowią się wybrać w jakieś oryginalne miejsce lub bez zapowiedzenia odwiedzić członków rodziny. 13 lipca pełnia Księżyca w Koziorożcu wpłynie emocjonująco na relacje wśród przyjaciół lub w grupie osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania, również dzieci dostarczą wam moc wrażeń.

16 lipca koniunkcja Merkurego ze Słońcem sprzyja pracy intelektualnej, wasze pomysły zostaną docenione, powiodą się też spotkania z członkami rodziny. Od 16 do 22 lipca zarówno Merkury, jak i Słońce ustawią się w trygonie do Neptuna w waszym znaku i w opozycji do Plutona, nastąpią korzystne zmiany w postrzeganiu rzeczywistości, która stanie się bardziej zrozumiała, wymagać to jednak będzie zmierzenia się ze swoją ciemną stroną a także zaakceptowania jej. 22 lipca Słońce opuści życzliwego Raka i wejdzie do Lwa, uwagę skierujecie na ochronę zdrowia oraz realizację osobistych potrzeb, poczujecie się jak dziecko, wymagające uwagi. 28 lipca nów Księżyca w Lwie wyznaczy początek zmian w podejściu do zdrowia. Na przełomie lipca i sierpnia trygon Słońca do Jowisza wpłynie na poprawę sytuacji materialnej.

Wenus w Bliźniętach przebywa do 18 lipca, co wpłynie na bardziej serdeczną komunikację z członkami rodziny. Od 11 do 16 lipca Wenus w sekstylu do Saturna i w kwadraturze do Neptuna może sprawić, że poczujecie się wykorzystani przez członków rodziny lub czyjaś pomoc zacznie wam ciążyć, niektóre Ryby przeżyją miłosne rozczarowanie, horoskop radzi, aby powierzyć swoje sekrety wieloletniemu przyjacielowi, który was nie zawiedzie. 18 lipca Wenus zawita do życzliwego Raka, poczujecie się pełni miłości i empatii, otworzycie serce dla bliskich i dzieci, jednocześnie zapragniecie odpoczynku i zabawy. Wolne Ryby mają szansę na wakacyjny romans, niektóre osoby mogą liczyć na finansowe zyski między 22 a 25 lipca, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze do Jowisza, starajcie się jednak nie przesadzić z wydatkami na przyjemności.

Mars do 5 lipca przebywa w impulsywnym Baranie, tworząc w tym czasie napiętą kwadraturę z Plutonem w Koziorożcu, to niebezpieczny aspekt, ponieważ symbolizuje walkę, niektóre Ryby skierują uwagę na doniesienia z toczącej się wojny, co odbierze im spokój i poczucie bezpieczeństwa, całe szczęście już 5 lipca Mars zmieni znak i wejdzie do Byka, w którym jest znacznie mniej aktywny. Na przełomie lipca i sierpnia, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem, uważajcie na sposób komunikowania się, bo może dojść do nieoczekiwanego konfliktu, uważajcie też na drogach, przede wszystkim unikajcie pośpiechu.

Merkury do 5 lipca tranzytuje znak Bliźniąt, skłaniając do pracy intelektualnej oraz kierując myśli na sprawy domu i rodziny, 3 lipca kwadratura Merkurego do Neptuna w waszym znaku doprowadzi do nieporozumień, trudno się wam będzie skoncentrować, ale już 4 i 5 lipca odrzucicie wahania i przystąpicie do działania. Od 5 do 19 lipca Merkury w życzliwym Raku skłoni do zainteresowania się historią rodziny, rodu oraz kraju i sprawi wam to wiele przyjemności, zwłaszcza między 12 a 14 lipca, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z rewolucyjnym Uranem, który otworzy was na inny sposób myślenia oraz komunikowania. 19 lipca Merkury zawita do rozrywkowego Lwa, między 22 a 24 lipca, gdy utworzy trygon ze szczodrym Jowiszem, pozwoli znaleźć znakomity sposób na poprawę sytuacji materialnej, niektóre Ryby otrzymają dobrze płatne zlecenie dotyczące spraw międzynarodowych. W dniach 25 – 29 lipca pojawią się problemy w komunikacji, kiedy Merkury znajdzie się w napiętych aspektach z popędliwym Marsem i wybuchowym Uranem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *