Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Raka

Słońce przebywa w waszym znaku do 22 lipca i jest to najlepszy okres w roku, możecie bowiem skorzystać z jego energii w największym stopniu. Czas sprzyja samorealizacji i pokazaniu swojego potencjału, dom i rodzina są tymi dziedzinami, które skupią uwagę, gdyż są dla was najważniejsze. Między 8 a 12 lipca sekstyl Słońca do Urana przyniesie nową znajomość, która ma szansę przekształcić się w przyjaźń. 13 lipca pełnia Księżyca w przeciwległym Koziorożcu ujawni różnice, jakie macie z partnerem w podejściu do pracy, poczujecie się przeciążeni nadmiarem obowiązków.

16 lipca Merkury znajdzie się w dokładnej koniunkcji ze Słońcem w waszym znaku, co pozwoli uświadomić sobie jasno własne priorytety, natomiast od 16 do 22 lipca obie planety utworzą korzystny aspekt z mistycznym Neptunem oraz ustawią się w opozycji do problematycznego Plutona, zaczną was nęcić podróże zagraniczne, będące spełnieniem marzeń, niektóre Raki zagłębią się w dziedziny związane z mistyka, medytacją i rozwojem osobistym, możecie jednak natrafić na osoby toksyczne w swoim otoczeniu lub uwikłać się w zależność od osoby, posługującej się manipulacją. 22 lipca Słońce opuści wasz znak i wejdzie do Lwa, kierując uwagę na sprawy finansowe, wzbudzi także potrzebę zainwestowania w swoje hobby oraz potrzeby dzieci. Nów Księżyca w Lwie, do którego dojdzie 28 lipca, wyznaczy początek finansowego projektu, który okaże się niezwykle korzystny, co podkreśla trygon Słońca do Jowisza na przełomie lipca i sierpnia.

Do 18 lipca Wenus przebywa w Bliźniętach, zanim zawita do waszego znaku, wasze osobiste uczucia i sprawy miłosne będziecie się starali utrzymywać sekrecie, chociaż chętnie podzielicie się nimi z osobami, którym ufacie. Między 11 a 16 lipca Wenus ustawi się w kwadraturze do Neptuna i w trygonie do Saturna – warto zaufać słowom popartym czynami i oprzeć się na sprawdzonych metodach postępowania, ponieważ będziecie w tym czasie podatni do postrzegania rzeczywistości w sposób wyidealizowany. 18 lipca Wenus zawita do waszego znaku, poczujecie się kochani i akceptowani, to najlepszy czas, aby okazać bliskim jak bardzo wam na nich zależy, dla osób szukających swojej drugiej połówki rozpocznie się czas pełen okazji do zakochania, niejeden Rak zostanie ugodzony strzałą Amora, szczególnie obdarzeni miłością okażecie się między 22 a 27 lipca, kiedy Wenus utworzy aspekt z Jowiszem, w związkach jednak pojawi się napięcie a wydatki na wakacyjne podróże przekroczą budżet i wydacie więcej, niż planowaliście.

Merkury w Bliźniętach do 5 lipca utworzy kilka aspektów, szczególną uwagę należy zwrócić na kwadraturę Merkurego z Neptunem 3 lipca, gdyż niewiedza lub brak zrozumienia może odbić się niekorzystnie na stosunkach z obcokrajowcami. 5 lipca Merkury zawita do waszego znaku i pozostanie w nim do 19 lipca, warto ten czas wykorzystać na wakacyjne podróże, zwłaszcza że 9 lipca Merkury ustawi się w kwadraturze do Jowisza, co sprzyja przemieszczaniu się.  Sekstyl Merkurego do Urana od 12 do 14 lipca pomoże błysnąć dobrymi pomysłami oraz zawrzeć interesujące znajomości. 19 lipca Merkury wejdzie do znaku Lwa, co wpłynie na ruch w finansach, skłonni będziecie do większych wydatków na przyjemności, zabawę i potrzeby dzieci. Szczególnie korzystne dla podróży, zwłaszcza zagranicznych, okażą się dni od 22 do 24 lipca, gdy Merkury utworzy trygon z dobroczynnym Jowiszem.

Do 5 lipca Mars w Baranie znajdzie się w napiętym aspekcie z Plutonem w przeciwległym znaku Koziorożca, co może wywołać bardzo silny konflikt z partnerami zarówno osobistymi, jak biznesowymi. Jest to układ świadczący o walce i próbie uzyskania przewagi, Raki pozostające w toksycznych związkach i relacjach znajdą w sobie wystarczająco dużo siły, aby uwolnić się od zależności. 5 lipca Mars opuści znak Barana i wejdzie do życzliwego Byka, jego siła działania osłabnie, aktywność skierujecie na rozwój przyjaźni, ale na przełomie lipca i sierpnia koniunkcja Marsa z nieprzewidywalnym Uranem może przynieść gwałtowne i nieoczekiwane zakończenie ważnej dla was znajomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *