Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Lwa

Słońce w Raku przebywa do 22 lipca, co może osłabić was energetycznie, dlatego jest to dobry czas na odpoczynek, warto w tym czasie wybrać się na urlop, jeśli możecie sobie na to pozwolić. Od 8 do 12 lipca sekstyl Słońca do Urana przyniesie zmiany w pracy, pojawi się nieoczekiwany projekt, który zaprocentuje w przyszłości poprawą finansów. 13 lipca pełnia Księżyca w Koziorożcu wzbudzi wiele emocji w związku z wykonywaniem zawodowego zlecenia, mogą pojawić się też problemy zdrowotne wśród starszych osób w rodzinie.

16 lipca Merkury w koniunkcji ze Słońcem przyniesie dobre pomysły, łatwo będzie zabłysnąć intelektem, ale powierzone wam tajemnice powinniście zachować w sekrecie. Od 16 do 22 lipca zarówno Słońce jak i Merkury znajdą się w trygonie do Neptuna i w opozycji do Plutona – z jednej strony pojawi się możliwość zrealizowania marzeń, otrzymacie świadczenia lub pojawią się zyski z wcześniejszych inwestycji, z drugiej natomiast okaże się, że trzeba spłacić długi lub zainwestować w ochronę zdrowia. 22 lipca Słońce wreszcie zawita do waszego znaku, rozpoczniecie miesiąc sprzyjający rozwojowi osobistemu, staniecie się pełni energii i zapału do realizowania najbardziej kreatywnych pomysłów, uwagę skierujecie na zabawę, przyjemności i kontakt z dziećmi, przed wami ważny miesiąc, wyzwalający cały twórczy potencjał. Przełom lipca i sierpnia, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie z dobroczynnym Jowiszem, przyniesie okazję do podróżowania, poprawi się standard życiowy.

Wenus przebywa w życzliwych Bliźniętach do 18 lipca, wpływając korzystnie na rozwój przyjaźni i wzbogacając relacje towarzyskie. Od 11 do 16 lipca aspekty Wenus z Neptunem i Saturnem wprowadzą zamieszanie, warto w tym czasie oprzeć się na partnerach życiowych i wypróbowanych przyjaciołach, bo pojawią się w waszym życiu osoby nieszczere, które zawiodą pokładane w nich zaufanie. 18 lipca Wenus zmieni znak i wejdzie do Raka, co rozbudzi uczucia, ale skłoni do ich ukrywania. Między 22 a 27 lipca kwadratura Wenus do Jowisza przyniesie okazje i radości, którymi nie będziecie chcieli dzielić się z otoczeniem.

Mars do 5 lipca przebywa w życzliwym Baranie, ale tworzy w tym czasie napięty aspekt z potężnym Plutonem, czeka was walka i wysiłek, który może negatywnie odbić się na zdrowiu, starajcie się więc dużo odpoczywać, bo chociaż energii wam nie zabraknie, łatwo będzie przekroczyć granice wytrzymałości organizmu. 5 lipca Mars opuści znak, w którym jest mocny i wejdzie do Byka, tracąc wiele ze swej mocy, aktywność skierujecie na pracę i zdobywanie pieniędzy – na przełomie lipca i sierpnia w wyniku tłumionych długo żalów i pretensji może dojść do awantury, a nawet zakończenia jakiegoś rodzaju współpracy.

Merkury do 5 lipca przebywa w przyjaznych Bliźniętach, tworząc w tym czasie korzystne aspekty z Marsem i Saturnem, ale 3 lipca znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem, jeden z przyjaciół lub znajomych okaże się nieszczery, może się też zdarzyć, że ktoś inny doświadczy oszustwa, a wy będziecie to przeżywać, w każdym razie pozostańcie ostrożni tego dnia, zwłaszcza w kontakcie z urzędnikami. 5 lipca Merkury wejdzie do znaku Raka i pozostanie w nim do 19 lipca, w tym czasie wskazana jest dyskrecja i powstrzymanie się od publicznych komentarzy. 19 lipca Merkury zawita do waszego znaku a między 22 a 24 lipca utworzy trygon z dobroczynnym Jowiszem, to dobry moment na podjęcie decyzji w sprawie wakacyjnych planów, szczególnie jeśli wiążą się z podróżami zagranicznymi. Od 25 do 29 lipca Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie z Marsem i Uranem, co zapowiada bardzo nieprzyjemną wymianę zdań, powstrzymajcie się od złośliwych i zgryźliwych uwag, jeśli chcecie utrzymać pracę lub ważną relację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *