Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Bliźniąt

Słońce przebywa w znaku Raka do 22 lipca, kierując uwagę na zabezpieczenie materialne i transakcje finansowe. Między 8 a 12 lipca, kiedy Słońce znajdzie się w korzystnym aspekcie z nieprzewidywalnym Uranem, pojawi się okazja do zarobienia ekstra pieniędzy, których kompletnie się nie spodziewaliście lub przeciwnie – zdecydujecie się nagle naruszyć posiadane rezerwy, aby wybrać się na wakacje za granicę lub zainwestować w coś kontrowersyjnego. 13 lipca dojdzie do pełni Księżyca w znaku Koziorożca, która wzbudzi emocje związane ze stanem posiadania, pojawi się możliwość uzyskania finansowego wsparcia lub długo oczekiwany zwrot pieniędzy, może to dotyczyć was, partnera życiowego lub ważnej osoby z otoczenia.

16 lipca Merkury, planeta władająca waszym znakiem, znajdzie się „w sercu” Słońca, a to oznacza, że wasza osoba, pomysły lub osiągnięcia staną się widoczne dla innych, w następnych dniach między 16 a 22 lipca, obie planety znajdą się w trygonie do Neptuna i w opozycji do Plutona, pojawi się propozycja nowej pracy, premia lub w inny sposób uzyskacie możliwość realizacji marzeń, uważajcie jednak, bo może się to wiązać z daleko idącymi konsekwencjami, których ceną będzie zależność od innych osób. 22 lipca Słońce wkroczy do życzliwego Lwa, nadejdzie czas, aby wrzucić na luz i skorzystać z wakacji, wybrać się w podróż lub zająć się dziećmi, czemu sprzyja również trygon Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie na przełomie lipca i sierpnia.

Merkury tylko do 5 lipca przebywa w waszym znaku, w dodatku utworzy w tym czasie serię aspektów z Marsem, Neptunem i Saturnem – będziecie myśleć szybko i opierać się na konkretach, powinno to uchronić was od niebezpieczeństwa, wynikającego z próby wykorzystania potencjału lub wręcz oszukania was przez osobę, z którą współpracujecie lub coś współtworzycie. Od 5 do 19 lipca Merkury tranzytuje znak Raka, będziecie więc myśleć głównie o swoim stanie posiadania, starając się zwiększyć wpływy. 19 lipca Merkury zawita do życzliwego Lwa, staniecie się bardziej radośni i mobilni, chętnie wybierzecie się na wakacje, czemu sprzyja trygon Merkurego do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie od 22 do 24 lipca. Między 25 a 29 lipca Merkury znajdzie się w kwadraturze do Marsa i Urana, co wzbudzi wiele kontrowersji, nieoczekiwanych kłótni i konfliktów z osobami, które tylko udawały przyjaciół.

Wenus w waszym znaku przebywa do 18 lipca, korzystajcie więc z aury korzystnej dla rozwoju uczuć oraz artystycznych zainteresowań – dla osób samotnych to idealny moment na znalezienie życiowego partnera, zakochane Bliźnięta znajdą czas na randki, w stałych związkach relacje się ocieplą, staniecie się bardziej tolerancyjni i wyrozumiali dla słabości swoich bliskich. To również odpowiedni czas na wszelkie działania służące poprawie wizerunku oraz rozwój twórczych zainteresowań. Jedynie między 11 a 16 lipca, kiedy Wenus znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem i jednocześnie utworzy korzystny trygon ze stabilizującym Saturnem, możecie przeżyć zawód miłosny lub rozczarowanie, wynikające z nadmiernych oczekiwań, umocnią się natomiast długotrwałe związki oparte na poczuciu odpowiedzialności.

18 lipca Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Raka, w którym ma wyjątkowo dobrą pozycję, co wpłynie pozytywnie na zarobki. Między 22 a 27 lipca kwadratura Wenus do Jowisza przyciągnie sukcesy i dodatkowe zyski, możecie mieć jednak tendencję do nadmiernych wydatków na zasadzie „łatwo przyszło, łatwo poszło”.

Mars w Baranie w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w bardzo nieprzyjemnej kwadraturze z potężnym Plutonem w Koziorożcu, próba uzyskania publicznych finansów, kredytu lub innych form wsparcia okaże się orką na ugorze skazaną na niepowodzenie, kontakty z urzędnikami też będą nieprzyjemne, jest to aspekt bezpardonowej walki, lepiej więc pogodzić się z tym, na co nie ma się wpływu. 5 lipca Mars opuści Barana i wejdzie do znaku Byka, powodując skryte ataki osób wam nieżyczliwych – szczególnie na przełomie lipca i sierpnia, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z Uranem, zachowajcie szczególną ostrożność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *