Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Panny

Słońce w życzliwym Raku przebywa do 22 lipca, kierując uwagę na rozwój przyjaźni oraz kontakty z osobami bliskimi sercu. Ciekawe spotkania towarzyskie z udziałem obcokrajowców czkają was w dniach od 8 do 12 lipca, kiedy Słońce znajdzie się w sekstylu z nieprzewidywalnym Uranem, niektóre Panny z dnia na dzień zdecydują się na krótki wypad na wakacje w gronie rodzinnym wraz ze znajomymi lub wybiorą się na wycieczkę zagraniczną, inne poznają osoby, które natchną ich nowymi zainteresowaniami. 13 lipca dojdzie do pełni Księżyca w Koziorożcu, co wzbudzi wiele emocji związanych z atmosferą w grupie zainteresowań, natomiast 16 lipca Słońce znajdzie się w koniunkcji z Merkurym, władcą waszego znaku – tego dnia macie szanse zabłysnąć w otoczeniu, wszyscy dostrzegą waszą wartość.

Od 16 do 22 lipca obie planety utworzą zmienne aspekty – trygon do Neptuna i opozycję do Plutona, intuicja się wyostrzy, relacje z partnerami życiowymi nabiorą głębi, napotkacie na swej drodze osoby uduchowione, ale trochę zagubione, kontakty z dziećmi i kochankami natomiast okażą się pełne presji, wymagań i oczekiwań, może trzeba zmienić metody wychowawcze lub zasady postępowania? 22 lipca Słońce zmieni znak i wejdzie do Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle dysponujecie mniejszymi zasobami energetycznymi, jest to więc właściwy moment na zafundowanie sobie odpoczynku i skorzystanie z wakacji – okazja pojawi się na przełomie lipca i sierpnia, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie z dobroczynnym Jowiszem. Nów Księżyca, do którego dojdzie 28 lipca, przypomni o tym, że poza pracą i obowiązkami istnieją jeszcze rozrywki, przynoszące wiele radości.

Od 1 do 5 lipca Merkury znajdzie się najpierw w trygonie do Saturna, potem w kwadraturze do Neptuna a na końcu w sekstylu do Marsa – 2 lipca czeka was wiele pracy i obowiązków, które wykonacie sumiennie, następnego dnia ktoś zechce wykorzystać wasz brak uwagi i wprowadzić was w błąd lub trzeba będzie długo tłumaczyć rzeczy dla was oczywiste, natomiast 4 i 5 lipca to dni, w których możecie dokonać większych zakupów. 5 lipca Merkury zawita do życzliwego Raka, co w jeszcze większym stopniu wpłynie na kontakty z przyjaciółmi, również z ważnymi dla was kobietami. 9 lipca Merkury w kwadraturze do Jowisza ostrzega przed przecenianiem swoich możliwości, wykupione wakacje okażą się przyjemne, ale zbyt kosztowne. 13 lipca sekstyl Merkurego do Urana sprzyja niespodziewanym wyjazdom oraz kontaktom międzynarodowym. 19 lipca Merkury wejdzie do znaku Lwa, nadejdzie czas na skorzystanie z letniego wypoczynku, korzystne podróże czekają was między 22 a 24 lipca, gdy Merkury utworzy korzystny aspekt z dobrotliwym Jowiszem, ale od 25 do 29 lipca, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze z Marsem i Uranem, czekają was kłótnie i konflikty.

Wenus przebywa w Bliźniętach do 18 lipca, stosunki w pracy powinny w tym czasie układać się dość harmonijnie, jedynie od 11 do 16 lipca Wenus w trygonie do Saturna i w kwadraturze do Neptuna ostrzega przed nadmiernym zaufaniem w stosunku do partnerów życiowych lub biznesowych, warto oprzeć się na sprawdzonych i wypróbowanych metodach pracy. 18 lipca Wenus wejdzie do życzliwego Raka, gdzie może wykorzystać w pełni swój potencjał, miłość i życzliwość znajdziecie wśród przyjaciół lub w grupie osób, podzielających wasze zainteresowania. Między 22 a 27 lipca, gdy Wenus ustawi się w kwadraturze do Jowisza, uzyskacie wsparcie z instytucji zagranicznych lub uda się korzystnie zainwestować pieniądze, zyski jednak okażą się mniejsze, niż się spodziewaliście.

W pierwszych dniach miesiąca kwadratura Marsa do Plutona zapowiada walkę o uzyskanie dotacji lub zdobycie należnych wam środków finansowych. 5 lipca Mars opuści znak Barana, w którym jest wywyższony i wejdzie do Byka, tracąc dużo ze swej siły i skuteczności. Aktywność skierujecie na sprawy związane z pieniędzmi w kontekście kontaktów międzynarodowych. Na przełomie lipca i sierpnia koniunkcja Marsa z Uranem doprowadzi do gwałtownej rewolucji w tych dziedzinach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *