Horoskop miesięczny na lipiec 2022 dla Strzelca

Słońce przebywa w Raku do 22 lipca, skupiając energię na zarządzaniu wspólnymi finansami, będziecie skłonni w tym czasie korzystać z dotacji, świadczeń oraz kredytów, jak również spłacać zaległe zobowiązania. W dniach 8–12 lipca czeka was niespodziewane zlecenie, dodatkowa praca lub nieoczekiwana propozycja, dzięki której poprawi się stan posiadania, co sugeruje sekstyl Słońca do Urana. 13 lipca dojdzie do pełni Księżyca w Koziorożcu, jasno zobaczycie, na co możecie liczyć w kwestii finansów, okaże się to jednak bardzo stresujące i wzbudzi wiele emocji.

16 lipca Merkury „w sercu” Słońca obdarzy was dobrymi pomysłami, dowiecie się jak najkorzystniej inwestować pieniądze, tego dnia łatwo uzyskacie kredyt lub wypłatę należnych świadczeń. Od 16 do 22 lipca obie planety znajdą się w  trygonie do mistycznego Neptuna i w opozycji do wymagającego Plutona, niektóre Strzelce zainwestują w rozwój osobisty, inne zaczną zarabiać na swojej twórczości, jeszcze inne otrzymają wsparcie z najmniej spodziewanej strony. 22 lipca Słońce zmieni znak i wkroczy do życzliwego Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym uwaga powędruje w kierunku czerpania przyjemności z życia, szczególnie jeśli wiązać się to może z podróżami zagranicznymi, nauką języków lub podnoszeniem kwalifikacji. 28 lipca nów Księżyca w Lwie sprzyja rozpoczęciu wakacji a trygon Słońca do Jowisza na przełomie lipca i sierpnia obiecuje udane podróże i rozwój twórczych zainteresowań.

Wenus przebywa w przeciwległym znaku Bliźniąt do 18 lipca, przynosząc sympatię otoczenia, warto ten czas wykorzystać na poprawę relacji w związku, atrakcyjność partnera bowiem wzrośnie i zobaczycie w nim te cechy, które was do siebie zbliżyły. Od 11 do 16 lipca Wenus w kwadraturze do Neptuna i w trygonie do Saturna ostrzega jednak, aby nie ufać osobom, które kreują się na „guru” i wysoko rozwinięte jednostki, bo możecie srodze się oszukać, warto postawić na wieloletnie związki i dobrze udokumentowane autorytety. 18 lipca Wenus opuści przeciwległe Bliźnięta i wejdzie do Raka, w którym jest mocna, pomoże więc w zarządzaniu wspólnymi finansami. Między 22 a 27 lipca kwadratura Wenus do Jowisza sprawi, że pojawią się dodatkowe pieniądze lub szansa ich zarobku, ale zdobyte środki szybko się rozejdą.

Mars do 5 lipca tworzy agresywną kwadraturę z władczym Plutonem, a to oznacza walkę, jaką będziecie zmuszeni stoczyć w obronie swoich finansów, ktoś w sposób nieprzyjemny upomni się o spłatę długów. 5 lipca Mars opuści życzliwego Barana i wejdzie do Byka, w którym jest na wygnaniu, jego pozycja jest więc słaba, aktywność skierujecie na ochronę zdrowia, zmiana nawyków żywieniowych dobrze wam zrobi, ale na przełomie lipca i sierpnia koniunkcja Marsa z nieprzewidywalnym Uranem zaowocuje rewolucją, która gwałtownie zmieni podejście do zdrowego odżywiania.

Merkury do 5 lipca tranzytuje przeciwległy znak Bliźniąt, tworząc w tym czasie aż 3 aspekty, rozmowy, ustalenia i negocjacje będą więc ulegać zmianom – 2 lipca trygon Merkurego do Saturna ułatwi zawarcie długotrwałej umowy, 3 lipca kwadratura Merkurego do Neptuna ostrzega przed osobami, które po prostu będą kłamać, 4 i 5 lipca natomiast sekstyl Merkurego do Marsa wywoła zażartą dyskusję z dziećmi. 5 lipca Merkury opuści przeciwległy znak Bliźniąt i wejdzie do Raka, w którym pozostanie do 19 lipca, będzie to miało wpływ na sprawne zarządzanie wspólnymi dobrami, ale możecie mieć tendencje do podejścia zbyt emocjonalnego a nie rzeczowego, decydując się na niektóre inwestycje. 19 lipca Merkury wejdzie do życzliwego Lwa, między 22 a 24 lipca utworzy trygon z dobroczynnym Jowiszem, zapragniecie wybrać się na wakacje za granicę bez względu na koszty, jednak może to spowodować nieprzyjemne dyskusje i konflikty, kiedy między 25 a 29 lipca Merkury ustawi się w napiętej kwadraturze do Marsa i Urana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *