Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Byka

Słońce w życzliwym znaku Raka przebywa do 22 lipca, sprzyjając krótkim podróżom, działalności edukacyjnej oraz kontaktom z rodzeństwem i sąsiadami. Pierwszy tydzień miesiąca może upłynąć burzliwie, ponieważ przebywający w waszym znaku Uran utworzy sprzeczne aspekty – z jednej strony kwadratura Marsa do Urana wywoła rodzinne nieporozumienia i wybuchy emocji, z drugiej sekstyl Słońca z Uranem pomoże uświadomić sobie przyczyny konfliktów i znaleźć sposób na ich rozwiązanie.

Między 12 a 18 lipca trygon Słońca z Neptunem zachęci do kontaktów z przyjaciółmi, jest to również znakomity czas na wakacyjne wyjazdy, chociaż opozycja Słońca do Plutona od 15 do 21 lipca przypomni o niezałatwionych sprawach, które czekają was po powrocie. 22 lipca Słońce wkroczy do rozrywkowego Lwa zachęcając do zabawy i beztroskiego korzystania z wakacyjnego wypoczynku. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie 24 lipca, uświadomi jasno zawodowe ambicje, co chwilowo może popsuć letni relaks.

Wenus, władczyni waszego znaku, do 22 lipca przebywa w znaku beztroskiego Lwa, zachęcając do otwarcia się na przyjemności i korzystanie z życia. Silnym uczuciem obdarzycie dzieci, nawiążecie gorące romanse, ale zanim to nastąpi przeżyjecie chwile samotności lub odosobnienia, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji do surowego Saturna między 5 a 9 lipca a zaraz potem do 11 lipca w kwadraturze z Uranem  w waszym znaku – niektóre związki mogą w tym czasie przejść poważny kryzys, będziecie gotowi zerwać znajomość, jeśli nie spełni  oczekiwań, ale jeśli przetrwacie emocjonalne wybuchy i postawicie na zgodę, czas od 11 do 17 lipca przyniesie pogłębienie uczuć, wzrost namiętności i miłosne zawirowanie głowy, noce staną się gorące a wy poczujecie się spełnieni. 22 lipca Wenus wkroczy do wymagającej Panny, w której czuje się niezbyt dobrze i utworzy opozycję do Jowisza w Rybach – Byki powracające po urlopie do codziennych obowiązków nie będą zadowolone, natomiast osoby, które w tym czasie wybiorą się na wakacje za granicę staną się krytyczne i wymagające.

Mars w znaku Lwa przebywa do 29 lipca, ale problematyczny okaże się jedynie w pierwszym tygodniu miesiąca, kiedy znajdzie się w opozycji do ograniczającego Saturna a następnie w kwadraturze z przebywającym w waszym znaku Uranem – niektóre wasze dążenia i oczekiwania mogą nie zostać spełnione, co wzbudzi frustracje i zechcecie uwolnić się od wymagań, jakie narzucają przełożeni. W drugiej dekadzie lipca, kiedy Mars znajdzie się w koniunkcji z Wenus, waszą patronką, zapomnicie o całym świecie i oddacie się przyjemnościom.

Merkury do 11 lipca przebywa w znaku Bliźniąt, którym włada, jest więc mocny i pozwoli się wam w tym czasie cieszyć się finansową beztroską, jedynie między 5 a 7 lipca, gdy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem zachowajcie ostrożność, ponieważ ktoś może wykorzystać waszą niefrasobliwość. 11 lipca Merkury zagości w życzliwym Raku, skłaniając do nawiązania kontaktów z dawno nie widzianą rodziną. Między 12 a 14 lipca trygon Merkurego do Jowisza sprzyja podróżom, nawiązywaniu przyjaźni, szeroko pojętej edukacji oraz rozpoczynaniu internetowych kursów, od 19 do 21 lipca natomiast, gdy Merkury utworzy korzystny sekstyl z Uranem w waszym znaku, pozwoli wpaść na oryginalne pomysły, wykażecie się błyskotliwością i szybkością w działaniu. W dniach 24–26 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Neptunem, uda się wam przekonać przyjaciół do każdego swego pomysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *