Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Barana

Słońce do 22 lipca gości w znaku Raka, kierując uwagę na sprawy rodzinne oraz domowe. W pierwszym tygodniu miesiąca napięty aspekt Marsa z Uranem sprawi, że nadmierna chęć rozrywek przyczyni się do strat finansowych, jakich mogą doświadczyć niektóre zbyt beztroskie Barany, na szczęście sekstyl Słońca do Urana pomoże wyjść obronną ręką z problematycznej sytuacji, ktoś w rodzinie niespodziewanie udzieli wam pomocy. 10 lipca nów Księżyca w znaku Raka otworzy nowy rozdział w życiu rodzinnym, zapragniecie coś zmienić w domu.

Między 12 a 18 lipca trygon Słońca do Neptuna sprawi, że spojrzycie na świat przez pryzmat różowych okularów, niektóre osoby zainteresują się rozwojem osobistym lub duchowym, inne odkryją w sobie twórcze talenty, czas sprzyja artystom, filmowcom, wielbicielom gier komputerowych oraz wszystkim, którzy kreują swoją własną rzeczywistość. Opozycja Słońca do Plutona między 15 a 21 lipca zmusi Barany mające urlop w innym terminie do bardzo wytężonej pracy, zmierzycie się z większymi niż zwykle wymaganiami. 22 lipca Słońce zawita do życzliwego i rozrywkowego Lwa, zapragniecie odsunąć od siebie obowiązki i skorzystać z letniego wypoczynku. Ostatni tydzień miesiąca to idealny czas na skorzystanie z uroków wakacji, o czym przypomni 24 lipca pełnia Księżyca w towarzyskim Wodniku.

Mars, władca waszego znaku, do 29 lipca przebywa w życzliwym znaku Lwa, zachęcając do zabawy z dziećmi, nawiązywania wakacyjnych romansów, zajmowania się ulubionym hobby i ogólnie korzystania z przyjemności życia. Niestety nadmiar energii i brak ostrożności może doprowadzić w pierwszych dniach miesiąca do problemów w relacjach z długoletnimi przyjaciółmi, kiedy Mars w Lwie znajdzie się w opozycji do Saturna w Wodniku, natomiast kwadratura Marsa do Urana w pierwszym tygodniu lipca przyczyni się do finansowych strat lub zdecydujecie się zerwać relację podważającą wasze poczucie własnej wartości.

Wenus przebywa w rozrywkowym Lwie do 22 lipca, zanim zawita do obowiązkowej Panny – warto ten czas wykorzystać na radosne wakacyjne przygody, randki i romanse. Czas od 5 do 11 lipca, podczas opozycji Wenus do Saturna i kwadratury Wenus z Uranem, może być nieco trudniejszy i zmusić niektóre Barany do oszczędności. Pojawią się też konflikty w związkach, ale za to między 10 a 17 lipca, gdy Wenus znajdzie się z Marsem w koniunkcji w znaku przyjaznego Lwa, miłość rozbłyśnie silnym płomieniem, wzrośnie pożądanie i chęć przeżycia miłosnej przygody, nawet w stałych związkach pojawi się namiętność. 22 lipca Wenus wkraczając do znaku praktycznej Panny straci sporo ze swej spontaniczności i tworząc opozycję do Jowisza w Rybach przypomni o obowiązkach czekających na Barany powracające z urlopu, natomiast osoby korzystające z wakacji wybiorą się na dalekie zagraniczne wojaże, ale mogą nie być zadowolone z warunków wypoczynku.

Merkury do 11 lipca przebywa w znaku Bliźniąt, gdzie jest bardzo mocny i sprzyja podróżom oraz szeroko pojętej komunikacji, jednak między 5 a 7 lipca znajdzie się w kwadraturze ze zwodniczym Neptunem, pozostańcie więc ostrożni, bo ktoś może wykorzystać waszą łatwowierność. Czas na podróże, szczególnie zagraniczne, podejmowanie gości i organizowanie kursów nadejdzie między 12 a 14 lipca, gdy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z Jowiszem, oraz od 19 do 21 lipca, podczas sekstylu Merkurego do nieprzewidywalnego, ale inspirującego Urana. Od 24 do 26 lipca najlepiej poczujecie się nad wodą, kiedy Merkury utworzy trygon z Neptunem w Rybach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *