Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Bliźniąt

Słońce w znaku Raka przebywa do 22 lipca, kierując uwagę na finanse i zabezpieczenie stanu posiadania. Sekstyl Słońca do Urana między 4 a 8 lipca przyczyni się do zasilenia konta pieniędzmi, które trzymacie jako oszczędności lub rezerwę, niektóre Bliźnięta otrzymają niespodziewaną premię lub w inny sposób zaskoczy ich zmiana sytuacji finansowej. Jeszcze bardziej korzystny okres czeka was między 12 a 18 lipca, kiedy Słońce znajdzie się w trygonie z tajemniczym Neptunem, pojawi się zawodowa szansa, którą należy wykorzystać aktywując swoją kreatywność i twórczą wyobraźnię.

Między 15 a 21 lipca natomiast warto starać się o kredyt, pozbyć się finansowych zobowiązań lub pozyskać dotację z instytucji do tego powołanych, czemu sprzyja opozycja Słońca do Plutona. 22 lipca Słońce opuści znak Raka i wkroczy do życzliwego Lwa, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na rozrywkę, podróże, zabawy intelektualne oraz rozwój szeroko pojętej komunikacji, szczególnie z dziećmi oraz osobami, z którymi świetnie się bawicie. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie 24 lipca, wzbudzi emocje związane z podróżowaniem, to właściwy czas na wakacyjne eskapady.

Merkury przebywa w waszym znaku do 11 lipca, to najlepszy czas na podejmowanie strategicznych decyzji, szczególnie dotyczących szeroko pojętej komunikacji, bo taka okazja pojawi się dopiero za rok. Niemniej, ostrożność zachowajcie między 5 a 7 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem, bo możecie popełnić błąd lub paść ofiarą cudzej manipulacji. 11 lipca Merkury opuści wasz znak i wkroczy do Raka, skupicie większą uwagę na sprawach finansowych, szczególnie związanych z potrzebami domowników. Między 12 a 14 lipca pojawi się okazja, na którą długo czekaliście, kiedy Merkury znajdzie się w korzystnym aspekcie z dobroczynnym Jowiszem w Rybach, wasze konto zasilą dodatkowe pieniądze lub wybierzecie się w podróż, która wzbogaci was duchowo i intelektualnie. Od 19 do 21 lipca natomiast, kiedy Merkury utworzy sekstyl z Uranem, pojawi się zaskakująca intratna okazja, która wpłynie na poprawę wizerunku i poczucie własnej wartości. Między 24 a 26 lipca trygon Merkurego do Neptuna okaże się korzystny zarówno dla wakacyjnego wypoczynku, jak i zawodowych projektów, wymagających kreatywności oraz intuicyjnego podejścia do problemu.

Do 22 lipca Wenus przebywa w życzliwym znaku Lwa, przynosząc miłość i chęć do zabawy, warto ten czas wykorzystać na wakacyjny wypoczynek i skorzystanie z uroków życia – jedynie między 5 a 11 lipca opozycja Wenus do Saturna i kwadratura do Urana mogą wywołać poczucie osamotnienia, brak zrozumienia i konflikty w związkach. Według zasady „kto się lubi ten się czubi” zgodę uzyskacie w zaciszu sypialni między 11 a 17 lipca, kiedy Wenus z Marsem znajdą się w koniunkcji, rozbudzi się bowiem namiętność i chęć zaznania rozkoszy, nawet w stałych związkach wzrośnie zainteresowanie partnerem. 22 lipca Wenus opuści rozrywkowego Lwa i wkroczy do obowiązkowej i krytycznej Panny, od razu znajdzie się w opozycji do Jowisza, przynosząc okazję wakacyjnego wyjazdu, z którego jednak możecie nie być w pełni usatysfakcjonowani.

Mars w przyjaznym Lwie przebywa do 29 lipca, w pierwszym tygodniu miesiąca znajdzie się jednak w napiętym aspekcie najpierw z ograniczającym Saturnem, a następnie wybuchowym Uranem, starajcie się więc panować nad emocjami, szczególnie w podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *