Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Raka

Słońce przebywa w waszym znaku do 22 lipca, korzystajcie więc z energii, jaką was obdarza dla poprawy samopoczucia – to właściwy czas, aby własne dobro postawić na pierwszym miejscu, ładując akumulatory, z których czerpać będziecie przez cały rok. Słońce w sekstylu do Urana między 4 a 8 lipca przysporzy wam przyjaciół, na których pomoc możecie liczyć w każdej sytuacji, chociaż w pierwszych dniach miesiąca kwadratura Marsa do Urana sprawi, że pozbędziecie się ze swojego otoczenia osób, które tylko udawały przyjazne nastawienie. 10 lipca nów Księżyca w waszym znaku wyznaczy początek nowego rozdziału w życiu lub wystartujecie z innowacyjnym projektem, który wpłynie na najbliższą przyszłość.

Między 12 a 21 lipca Słońce przebywające w waszym znaku znajdzie się najpierw w dobroczynnym aspekcie z natchnionym Neptunem, co powinno ułatwić realizację marzeń, zwłaszcza związanych z podróżami oraz podnoszeniem kwalifikacji, a następnie  ustawi się w opozycji do potężnego Plutona, możecie więc ulec presji, aby zrezygnować z zamierzeń. Niektóre Raki otworzą oczy, uświadomią sobie toksyczne związki, w jakich do tej pory przebywały, i uwolnią się od uzależnień. 22 lipca Słońce opuści wasz znak i zawita do rozrywkowego  Lwa, staniecie się bardziej szczodrzy i swobodni w wydawaniu pieniędzy. Pełnia Księżyca, do której dojdzie 24 lipca, uświadomi wam jasno własne zasoby i ewentualne braki finansowe.

Wenus w znaku Lwa przebywa do 22 lipca, wpłynie więc na poprawę sytuacji materialnej, zanim to jednak nastąpi możecie spodziewać się ograniczeń i strat, wywołanych przez jednego z przyjaciół, o czym ostrzegają aspekty Wenus z Saturnem i Uranem, pod wpływem których pozostaniecie w dniach od 5 do 11 lipca. Kiedy jednak nieporozumienia zostaną wyjaśnione Wenus w koniunkcji z Marsem między 11 a 17 lipca pozwoli cieszyć się zakupami, co wpłynie na poprawę samopoczucia, jest to również dobry czas na miłosne podboje i wakacyjne przygody, do których jednak nie powinniście się przywiązywać, ale traktować je z lekkością i przyjemnością, na jakie zasługują. 22 lipca Wenus przejdzie do życzliwej Panny, gdzie nie czuje się najlepiej – opozycja Wenus z Jowiszem sprzyja wyjazdom zagranicznym i realizacji pragnień, ale nie wszystko wokół okaże się zadowalające.

Mars w znaku Lwa pozostanie do 29 lipca, powodując większe niż zwykle wydatki, szczególną ostrożność zachowajcie w pierwszym tygodniu lipca, kiedy najpierw znajdzie się w nieprzyjemnej opozycji z Saturnem, wprowadzając oszczędności i finansowe ograniczenia, a następnie w napiętej kwadraturze z Uranem, wywołując konflikty wśród przyjaciół lub w grupie osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań.

Merkury w Bliźniętach przebywa do 11 lipca, zanim wkroczy do waszego znaku, i chociaż jest mocny w swoim znaku, znajdzie się w nieprzyjemnej kwadraturze ze zwodniczym Neptunem w Rybach, starajcie się więc między 4 a 8 lipca zachować ostrożność i nie wierzyć we wszystko, co usłyszycie, plotki mogą wyrządzić więcej szkody, niż się wydaje. Po 11 lipca, kiedy Merkury zagości w waszym znaku, staniecie się bardziej mobilni, towarzyscy  i skłonni do podróżowania, zwłaszcza między 12 a 14 lipca, kiedy Merkury znajdzie się w bardzo korzystnym aspekcie z Jowiszem. Natomiast dni między 19 a 21 lipca, podczas sekstylu Merkurego z nieprzewidywalnym Uranem, warto wykorzystać na kontakty z przyjaciółmi, staniecie się też w tych dniach bardzo pomysłowi, to dobry moment na zakładanie bloga lub strony internetowej. Między 24 a 26 lipca trygon Merkurego do Neptuna obdarzy was twórczą wyobraźnią oraz ponadprzeciętną intuicją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *