Horoskop miesięczny na lipiec 2021 dla Ryb

Słońce przemierza przyjazny znak Raka do 22 lipca, kierując uwagę na potrzeby dzieci, zachęcając do zabawy, wyzwalając wspomnienia wspólnych rodzinnych wakacji. Od 4 do 8 lipca sekstyl Słońca do Urana w Byku skłoni wiele Ryb do nagłych wakacyjnych wyjazdów, gotowi będziecie z dnia na dzień spakować walizki i chociaż na chwilę wybrać się na wieś, do rodziny, do lasu. 10 lipca nów Księżyca w znaku Raka ułatwi rozpoczęcie nowego twórczego projektu, natomiast trygon Słońca do Neptuna w waszym znaku od 12 do 18 lipca wydobędzie z was najlepsze cechy charakteru, staniecie się serdeczni, otwarci i empatyczni, gotowi dzielić się z innymi bogactwem duchowym, jest to również znakomity czas na wakacyjny relaks.

Między 15 a 21 lipca opozycja Słońca do Plutona skonfrontuje was z przyjaciółmi, którzy nie radzą sobie z wypartymi emocjami, od was zależy czy uwolnicie się od toksycznych osób, czy udzielicie im wsparcia. 22 lipca Słońce opuści przyjazny znak Raka i wkroczy do rozrywkowego Lwa, uwagę skierujecie na wywiązywanie się z obowiązków, szczególnie wobec dzieci. Pełnia Księżyca w znaku Wodnika, do której dojdzie 24 lipca, rozbudzi uśpione, skryte emocje.

Wenus w znaku Lwa przebywa do 22 lipca, wyzwalając potrzebę aktywnego odpoczynku, dni między 5 a 11 lipca mogą jednak ograniczyć ruch i przyjemności ze względu na opozycję Wenus do wymagającego Saturna i kwadraturę z nieprzewidywalnym Uranem – mogą odezwać się przewlekłe dolegliwości, które popsują humor lub okaże się, że macie więcej pracy do wykonania niż wcześniej zakładaliście. Ze wszystkim poradzicie sobie od 11 do 17 lipca, kiedy Wenus z Marsem znajdą się w koniunkcji, energii wam nie zabraknie, odnajdziecie nawet przyjemność w zwiększeniu aktywności. 22 lipca Wenus przejdzie do przeciwległego znaku Panny i od razu znajdzie się w opozycji do Jowisza w waszym znaku – zapragniecie wyruszyć w podróż lub w domu pojawią się goście, uważajcie jednak, bo chociaż mili, mogą okazać się bardzo krytyczni i wymagający.

Merkury do 11 lipca przebywa w znaku Bliźniąt, ułatwiając pracę umysłową, szczególnie wykonywaną w domu, jednak od 4 do 8 lipca znajdzie się w nieprzyjemnym aspekcie z Neptunem w waszym znaku, możecie pogubić się w intelektualnych rozważaniach lub trudno się będzie umówić z niektórymi osobami, skłonnymi do zmiany ustaleń. Po 11 lipca, kiedy Merkury przesunie się do życzliwego znaku Raka, odzyskacie swój własny, związany z emocjami sposób myślenia, niezwykle dobroczynny trygon Merkurego do Jowisza w waszym znaku od 12 do 14 lipca ułatwi dzielenie się wiedzą i doświadczeniami, okaże się też korzystny  dla wakacyjnych podróży, warto na te dni zaplanować rozpoczynanie warsztatów lub szkoleń, publikacji oraz  nawiązywanie kontaktów z obcokrajowcami. Również sekstyl Merkurego do Urana w dniach 19-21 lipca sprzyja zakładaniu strony, bloga lub dokonaniu zakupu sprzętu elektronicznego. Merkury w trygonie do Neptuna, przebywającego w waszym znaku między 24 a 26 lipca otworzy niektóre Ryby na ponadzmysłowe doznania, okaże się też sprzyjający każdemu rodzajowi twórczości.

Mars w znaku Lwa przebywa do 29 lipca, skłaniając do wytężonej pracy, powodując jednak zdrowotny dyskomfort, zwłaszcza na początku miesiąca, gdy znajdzie się najpierw w opozycji do ograniczającego Saturna a następnie w kwadraturze z buntowniczym Uranem – niektóre Ryby uznają, że dość już mają samotności i izolowania się i zdecydują się zaszczepić, nawet jeśli do tej pory były temu przeciwne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *