Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Byka

Do 20 kwietnia Słońce przebywa w Baranie, zanim zawita do waszego znaku, możecie czuć się przemęczeni i trochę osłabieni, dysponować będziecie bowiem mniejszym potencjałem energetycznym. Nów Księżyca w koniunkcji z Merkurym, do którego dojdzie 1 kwietnia, warto wykorzystać na stworzenie „mapy marzeń”, czyli wszystkiego, co pragniecie osiągnąć w różnych dziedzinach życia, pod koniec roku sami zobaczycie jak wiele uda się wam zrealizować. 3 kwietnia Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem, niektóre Barany uświadomią sobie swoje ukryte marzenia, po które nie miały odwagi sięgnąć do tej pory. Okazja nadarzy się już między 10 a 15 kwietnia, podczas koniunkcji Jowisza z Neptunem w życzliwych Rybach – otrzymacie wsparcie ze strony przyjaciół z zagranicy, wstąpicie na nową ścieżkę rozwoju osobistego i duchowego, rozpoczniecie działalność twórczą, edukacyjną lub charytatywną, sekstyl Słońca do stabilizującego Saturna ugruntuje wasze działania i nie pozwoli za bardzo „odlecieć”, do czego skłania koniunkcja obydwu planet władających mistycznymi Rybami.

16 kwietnia, w Wielką Sobotę, dojdzie do pełni Księżyca w znaku Wagi, co wzbudzi wiele emocji w relacjach, dwa dni później kwadratura Słońca do potężnego Plutona postawi was w sytuacji przymusu. 20 kwietnia Słońce zawita do waszego znaku, odzyskacie wigor, powróci energia i chęć do działania, wraz z przyrodą zaczniecie rozkwitać. 30 kwietnia dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca w waszym znaku, starajcie się zachować rozsądek i uważność, bo możecie być roztargnieni.

Wenus, patronka waszego znaku, w pierwszych dniach miesiąca będzie jeszcze wymagająca, ale już od 5 kwietnia, kiedy zawita do życzliwego znaku Ryb, rozwinie pełnię swojego potencjału, otworzycie się na przyjaźń, rozwiniecie najlepsze cechy charakteru, staniecie się chętni do pomocy potrzebującym, warto w kwietniu medytować, brać udział w kursach rozwoju osobistego, udzielać się towarzysko, brać udział w artystycznych wydarzeniach. W czasie Świąt Wielkanocnych Wenus utworzy korzystną konfigurację z Merkurym i zaskakującym Uranem, niektóre Byki odnajdą miłość w gronie gości i zaproszonych przyjaciół. Od 26 do 30 kwietnia, podczas koniunkcji Wenus z Neptunem i Jowiszem, mogą się spełnić się wasze marzenia.

Do 15 kwietnia Mars w znaku Wodnika skieruje aktywność na rozwój kariery i realizację indywidualnych celów, najbardziej skuteczni okażecie się między 3 a 8 kwietnia, podczas koniunkcji Marsa z Saturnem, uważajcie jednak, aby pokonując przeszkody uniknąć przysłowiowego „po trupach do celu”, bo ostatecznie się to nie opłaci. 15 kwietnia Mars wejdzie do uduchowionych Ryb, gdzie nie czuje się najlepiej, dlatego pomagając komuś starajcie się to robić „z głową”, nie przekraczając granic indywidualnej niezależności.

Merkury do 11 kwietnia przebywa w znaku Barana, skłaniając do ukrywania swoich pomysłów i postanowień, jednak między 6 a 9 kwietnia, tworząc korzystny aspekt z Marsem i Saturnem, ułatwi osiągniecie ważnych zawodowych celów. 11 kwietnia Merkury zawita do waszego znaku, wzrośnie sprawność intelektualna, staniecie się bardziej mobilni i zaradni. Przy świątecznym stole czeka was niespodziewane spotkanie, które może przynieść spore korzyści osobiste lub finansowe. 24 kwietnia kwadratura Merkurego do Saturna wprowadzi przejściowe trudności lub ograniczenia w sprawach zawodowych, ale korzystne aspekty Merkurego z Jowiszem, Neptunem i Plutonem między 25 a 28 kwietnia zapowiadają rozwój międzynarodowych przyjaźni.

            ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *