Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Bliźniąt

1 kwietnia dojdzie do nowiu Księżyca w życzliwym Baranie, do tego w koniunkcji z władcą waszego znaku, natomiast 3 kwietnia Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, początek miesiąca zapowiada się więc niezwykle korzystnie, szczególnie jeśli planujecie inicjację ważnego przedsięwzięcia, takiego jak zakładanie firmy lub strony internetowej czy rozpoczęcie pisania bloga. Czas do 20 kwietnia, dopóki Słońce przebywa w znaku Barana, sprzyja działalności społecznej, macie szanse w tym czasie zawrzeć przyjaźnie, mające znaczenie dla waszej przyszłości.

Od 10 do 15 kwietnia koniunkcja dobroczynnego Jowisza z marzycielskim Neptunem w znaku Ryb, którym obydwie planety władają, zapowiada sukcesy zawodowe, czeka was awans, podróż zagraniczna lub twórczy projekt, w którym liczy się wyobraźnia, łatwo też będzie o ramy strukturalne ambitnych projektów, co zapewni korzystny aspekt Słońca do Saturna. W czasie Świąt Wielkanocnych  dojdzie do pełni Księżyca w życzliwej Wadze, dodatkowo Słońce znajdzie się w napiętym aspekcie z potężnym Plutonem, pojawią się emocje, których przyczyną mogą być napięte stosunki z obcokrajowcami. 20 kwietnia Słońce zawita do znaku Byka rozpoczynając miesiąc, w którym zwykle czujecie się pozbawieni energii, czas na odpoczynek, zwłaszcza że 30 kwietnia dojdzie do zaćmienia Słońca, możecie odczuć silne osłabienie.

Merkury w życzliwym Baranie przebywa do 11 kwietnia, warto ten czas wykorzystać na aktywność w sferze przyjaźni i działalności społecznej, szczególnie między 6 a 9 kwietnia, kiedy Merkury utworzy sekstyl do Marsa i Saturna będziecie mogli udzielić skutecznej pomocy osobom z zagranicy. Po 11 kwietnia, gdy Merkury znajdzie się w znaku Byka, myśli podążą w kierunku rozwoju osobistego, staniecie się bardziej skryci i uważni w dzieleniu się informacjami. W  drugi dzień Świąt, kiedy Merkury ustawi się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem i w sektylu do Wenus, otrzymacie zaskakującą wiadomość, która przyczyni się do osiągnięcia zawodowego sukcesu. 24 kwietnia pozostańcie uważni, bo napięty aspekt Merkurego do Saturna utrudni komunikację, natomiast od 25 do 28 kwietnia korzystne aspekty waszego władcy do Jowisza, Neptuna i Plutona zapowiadają poszerzenie wiedzy i wzbogacające doświadczenia.

Wenus w życzliwym Wodniku przebywa do 5 kwietnia, potem przechodzi do znaku Ryb, w którym jest wywyższona, obdarzy więc swoim wdziękiem i szczodrością życie zawodowe, wolne Bliźnięta spotkają miłość w miejscu pracy, możecie spodziewać się gratyfikacji za dobrze wykonane zadania, zwłaszcza że w znaku Ryb w kwietniu przebywać będzie również dobroczynny Jowisz. W ostatnich dniach miesiąca, kiedy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem i Neptunem, spełnią się wasze marzenia.

Do 15 kwietnia Mars przebywa w przyjaznym Wodniku, zachęcając do intensywnej aktywności, szczególnie od 3 do 8 kwietnia, gdy znajdzie się w koniunkcji z wymagającym Saturnem, możecie zmierzyć się z wyzwaniami, które należy pokonać siłą woli. W drugiej połowie miesiąca Mars będzie tranzytował znak Ryb, w którym nie czuje się najlepiej, liczcie się z tym, że odczuwany dyskomfort lub frustracja zaczną odbijać się na otoczeniu.

ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *