Horoskop miesięczny na kwiecień 2022 dla Barana

Słońce przebywa w waszym znaku do 20 kwietnia, miesiąc rozpocznie się nowiem Księżyca w koniunkcji z Merkurym, to wyjątkowa i bardzo korzystna okazja do rozpoczynania ważnych przedsięwzięć, szczególnie w dziedzinie komunikacji – nie tylko 1 ale również 3 kwietnia, kiedy Merkury znajdzie się „w sercu” Słońca, można rozpoczynać pisanie bloga, otwierać stronę internetową lub kupować sprzęt elektroniczny. Warto już 1 kwietnia zapisać cele, jakie pragnie się osiągnąć w tym roku, bo pierwszy nów Księżyca w znaku Barana, po przesileniu wiosennym, zadziała wręcz magicznie.  Od 10 do 15 kwietnia dojdzie do koniunkcji Jowisza z Neptunem, obydwu władców znaku Ryb, w którym te planety przebywają, to bardzo ważne astrologiczne wydarzenie, które może okazać się dobroczynne, jeśli kierować wami będzie zdrowy rozsądek i umiejętność pójścia na kompromis, w czym pomoże korzystny aspekt Słońca ze stabilizującym Saturnem – w przeciwnym wypadku poniesie was hurraoptymizm i zagubicie się w gąszczu pojawiających się możliwości.

16 kwietnia, w Wielką Sobotę, dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym znaku Wagi, w napiętej kwadraturze do Plutona w Koziorożcu, czekają was twarde negocjacje, w których istotne okażą się pieniądze, wzbudzi to wiele emocji przy świątecznym stole, ale wiele możecie zyskać w wyniku wsparcia przyjaciół. 20 kwietnia Słońce opuści wasz znak i wejdzie do Byka, rozpoczynając miesiąc, w którym uwagę skierujecie na utrzymanie stanu posiadania – na finanse zwróćcie szczególną uwagę w okolicach 30 kwietnia, kiedy dojdzie do częściowego zaćmienia Słońca w znaku Byka, pieniądze się pojawią, ale możecie mieć tendencję do nadmiernych wydatków.

Do 15 kwietnia Mars przebywa w życzliwym znaku Wodnika, warto ten czas wykorzystać na umacnianie przyjaźni, zdobywanie wsparcia życzliwych osób lub na działalność społeczną. Szczególnie w dniach od 3 do 8 kwietnia, gdy Mars znajdzie się w koniunkcji z Saturnem, staniecie się nie do pokonania, z całą siłą granicząca z bezwzględnością, nieugiętą wolą oraz konsekwencją przeprowadzicie swój plan, uważajcie tylko aby nie „wylać dziecka z kąpielą”. 15 kwietnia Mars wejdzie do znaku Ryb, gdzie jest słaby i trochę zagubiony, możecie mieć tendencję do aktywnego wyrażania frustracji i niezadowolenia.

Wenus w Wodniku przebywa do 5 kwietnia, następnie wejdzie do znaku Ryb, w którym nabiera wiele mocy, staniecie się bardziej empatyczni, skłonni do wyrażania bezinteresownej miłości, możecie mieć jednak tendencję do ukrywania swych uczuć lub nawiązywania skrytych romansów. Dwa dni po pełni Księżyca, w drugi dzień Świąt Wielkanocnych, Wenus utworzy korzystny aspekt z Merkurym i Uranem, czekają was niespodzianki, spędzicie ten dzień inaczej niż zwykle. W ostatnich dniach miesiąca znajdziecie się pod wpływem koniunkcji Wenus z Neptunem i Jowiszem, co może przynieść wyjątkowe korzyści w dziedzinach związanych z rozwojem osobistym, miłością lub finansami, niektóre Barany zrealizują swoje ukryte marzenia.

Merkury przebywa w waszym znaku do 11 kwietnia, dając łatwość w podejmowaniu szybkich, czasami impulsywnych decyzji, które ostatecznie w większości przypadków okażą się korzystne. Między 6 a 9 kwietnia Merkury utworzy sekstyl do Marsa i Saturna, co pomoże przeprowadzić najbardziej odważne i ambitne plany, mające wpływ na waszą przyszłość. 11 kwietnia Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Byka, ułatwiając zarządzanie pieniędzmi, Tuż po Świętach otrzymacie zaskakujące informacje, ryzykowne decyzje finansowe okażą się korzystne. Między 24 a 28 kwietnia aspekty Merkurego zapowiadają duży ruch w finansach.

ŻYCZĘ RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *