Horoskop miesięczny na grudzień 2023 dla Wagi

Do 22 grudnia pobyt Słońca w życzliwym Strzelcu zapewni radosny nastrój, uwagę skierujecie na utrzymanie dobrosąsiedzkich relacji, zainteresujecie się sprawami rodzeństwa, zwrócicie uwagę na otoczenie, staniecie się też bardziej mobilni i ruchliwi. W dniach 15 – 19 grudnia Słońce ustawi się w kwadraturze do Neptuna, możecie pogubić się w drodze, pomylić w pracach wymagających uważności i precyzji, niektóre Wagi poczują się gorzej, pojawią się alergie lub objawy psychosomatyczne. 13 grudnia nów Księżyca w Strzelcu zapowiada w najbliższym czasie początek przedsięwzięcia, w którym istotna okaże się dobra komunikacja. 22 grudnia Słońce opuści przyjaznego Strzelca i wkroczy do Koziorożca, od razu utworzy harmonijny aspekt z odpowiedzialnym Saturnem, pochłoną was więc sprawy rodzinne i porządki przedświąteczne. 27 grudnia dojdzie do pełni Księżyca w znaku Raka w harmonijnych aspektach z dobroczynnym Jowiszem, pojawi się jakaś zawodowa okazja, wzbudzi to jednak wiele emocji, w tej beczce miodu pojawi się jednak spora łyżka dziegciu, ponieważ w tym samym czasie Merkury w koniunkcji z bojowym Marsem znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna – ucierpi na tym zdrowie i relacje z podwładnymi lub wykonawcami zleceń.

W pierwszych dniach miesiąca Wenus w waszym znaku utworzy napięty aspekt z przemocowym Plutonem, na jaw wyjdą rodzinne tajemnice, ktoś sprawi, że poczujecie się pod presją. 4 grudnia Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Skorpiona, tracąc swą moc, od razu jednak utworzy harmonijny aspekt z Saturnem, co pozwoli uspokoić rozbudzone emocje, wpłynie taż na stabilizację finansów. Między 9 a 11 grudnia opozycja Wenus do Jowisza sprawi, że nie pożałujecie pieniędzy na prezenty świąteczne, natomiast w dniach 20 – 22 grudnia pojawią się jakieś nieoczekiwane nagłe wydatki, co zapowiada opozycja Wenus do wywrotowego Urana. W czasie Świąt Bożego Narodzenia sekstyl Wenus do Neptuna przyniesie prawdziwie wzniosłą i pełną miłości atmosferę, pod choinką czekać będą prezenty, o których marzyliście. W dniach 27-29 grudnia sektyl Wenus do Plutona rozbudzi namiętności, pojawi się pragnienie powiększenia majątku, niektóre Wagi osiągną finansowe cele, ale kosztem pewnych wyrzeczeń. 29 grudnia Wenus zawita do życzliwego Strzelca, co rozjaśni wasze serce, natchnie optymizmem i radością.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym Strzelcu, co motywuje do działania, które przyniesie znaczne profity w przyszłości, zachęca do podróży dużych i małych, usprawnia komunikację. Ostrożność zachowajcie jedynie pod koniec miesiąca, pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Sylwestrem, ponieważ kwadratura cofającego się Merkurego i Marsa do zwodniczego Neptuna sprawi, że powrócą nierozwiązane problemy, stracicie cierpliwość i powiecie o kilka słów za dużo.

Merkury 1 grudnia opuści życzliwego Strzelca i wejdzie do Koziorożca, nabierając mocy, od razu utworzy harmonijny aspekt ze stabilizującym Saturnem, co pozwoli podjąć zrównoważone i sprawiedliwe decyzje odnośnie podwładnych lub wykonawców zleceń, korzystne okażą się wizyty u specjalistów w przypadku problemów ze zdrowiem. Między 7 a 9 grudnia trygon Merkurego do Jowisza sprzyja inwestycjom, zwłaszcza w nieruchomości, to również czas na udane zakupy przedświąteczne, także sekstyl Merkurego do Wenus w dniach 10 – 12 grudnia ułatwi znalezienie odpowiednich prezentów, czekają was również w tych dniach miłe spotkania towarzyskie. 14 grudnia Merkury wchodzi w retrogradację, w której pozostanie do 2 stycznia, ale 24 grudnia wycofa się do życzliwego Strzelca, co sprawi, że w czasie Świąt Bożego Narodzenia i w ostatnim tygodniu roku będziecie bardzo mobilni, ale pojawią się utrudnienia w komunikacji, – czasami bardzo wyprowadzi was to z równowagi, zwłaszcza w okolicy pełni Księżyca 27 grudnia, ponieważ retrogradujący Merkury w koniunkcji z agresywnym Marsem ustawi się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, panujcie więc nad emocjami, zdejmijcie tez nogę z gazu.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *