Horoskop miesięczny na grudzień 2022 dla Bliźniąt

Do 21 grudnia Słońce przebywa w przeciwległym znaku Strzelca, kierując uwagę na zaspokojenie potrzeb partnerów, zarówno osobistych, jak i biznesowych, pełnia Księżyca w koniunkcji z impulsywnym Marsem, do której dojdzie 8 grudnia w waszym znaku, uświadomi wam jasno sytuacje w związku, emocje wzbudzi konieczność spojrzenia na wasze relacje z punktu widzenia partnera, warto się otworzyć, wyrazić swoje uczucia, unikajcie jednak wchodzenia w konflikt, bo Mars jest w retrogradacji, a to znaczy, że zmierza w niewłaściwym kierunku, gwałtowna reakcja może tylko pogorszyć sprawę. Od 10 do 16 grudnia Słońce znajdzie się najpierw sekstylu do Saturna, co powinno wpłynąć stabilizująco na wieloletnie związki, następnie Słońce w napiętym aspekcie do zwodniczego Neptuna wzbudzi niepewność i kontrowersje w relacji z klientami lub partnerami zawodowymi, miejcie oczy szeroko otwarte, bo ktoś was zwodzi, osoby uzależnione mogą przeżyć chwile pełne pokus. 19 i 20 grudnia Słońce znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem w Rybach, jest to nadal korzystny aspekt, pomimo napięcia, jakie może wywołać, pojawi się szansa na awans lub udział w międzynarodowym projekcie. 20 grudnia Jowisz opuści Ryby i ponownie zawita do życzliwego Barana, rozpoczynając okres prosperity, 21 grudnia znak zmieni również Słońce i wkroczy do obowiązkowego Koziorożca, pozostając nadal w aspekcie z Jowiszem, tydzień przedświąteczny będzie więc obfitował w spore wydatki, prezentami w tym roku obdarzycie nie tylko rodzinę, ale również przyjaciół. 23 grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, dojdzie do nowiu Księżyca w Koziorożcu, w najbliższym czasie możecie rozpocząć inwestycję związaną z nieruchomościami.

Merkury w przeciwległym Strzelcu przebywa do 7 grudnia, nie jest to dla niego zbyt dobra pozycja, zbyt wiele spraw będzie rozpraszać waszą uwagę, szczególnie pierwsze dwa dni miesiąca doprowadzą do zamieszania w umyśle, kiedy Merkury znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem. 6 grudnia, kiedy Merkury utworzy kwadraturę z Jowiszem, możecie przecenić swoje możliwości. 7 grudnia Merkury opuści przeciwległego Strzelca i wejdzie do Koziorożca, odzyskując moc i chęć do działania, myśli skoncentrujecie na zarządzaniu wspólnymi zasobami, zwłaszcza w kontekście długoterminowych zysków lub inwestycji w nieruchomości. Między 16 a 18 grudnia Merkury w trygonie do Urana pomoże rozwiązać ukryte problemy, to również właściwy moment na zakup sprzętu elektronicznego. Święta Bożego Narodzenia miną w atmosferze rozmów o duchowości i twórczych pomysłów, niektóre Bliźnięta zagłębią się w świat iluzji i sztuki, czemu sprzyja sekstyl Merkurego do uduchowionego Neptuna.

Jeszcze do 10 grudnia Wenus w przeciwległym Strzelcu obdarzy was miłością, w centrum uwagi znajdą się związki, początek miesiąca może jednak być napięty, ponieważ Wenus ustawi się w opozycji do Marsa w waszym znaku, grając rolę zdobywcy unikajcie impulsywności, bo osiągniecie efekt przeciwny do zamierzonego. 2 grudnia Wenus znajdzie się w sekstylu do stabilizującego Saturna, co pozwoli uspokoić atmosferę i wpłynie pozytywnie na długotrwałe związki. Między 2 a 6 grudnia napięty aspekt Wenus do Neptuna zapowiada podejrzenia o niewierność, niektóre Bliźnięta zmierzą się ze swoimi uzależnieniami lub zagubią w poszukiwaniu drogi do prawdziwej duchowości. Aspekt okaże się korzystny jedynie dla artystów oraz osób zajmujących się twórczością, chociaż nie obejdzie się bez stresów. 9 grudnia, dzień przed opuszczeniem przeciwległego Strzelca i wejściem do poważnego Koziorożca, Wenus utworzy kwadraturę do Jowisza, nie jest to jednak zły aspekt, ponieważ Jowisz ma działanie dobroczynne, możecie jednak przecenić swoje zawodowe lub edukacyjne możliwości. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, między 20 a 24 grudnia, Wenus znajdzie się w trygonie do nieprzewidywalnego Uran, osoba bliska zaskoczy was pozytywnie, prezenty okażą się wyjątkowo oryginalne. Również trzy dni przed Sylwestrem Wenus okaże się bardzo aktywna, ponieważ znajdzie się najpierw w sekstylu z uduchowionym Neptunem, następnie w koniunkcji z towarzyskim Merkurym oraz pożądliwym Plutonem, zapowiada się więc okres pełen romantycznych a zarazem namiętnych spotkań. Niektóre Bliźnięta dobrze zainwestują swoje pieniądze lub uzyskają świadczenia, których się nie spodziewały.

Mars w waszym znaku do 27 grudnia wędruje ruchem wstecznym, warto ten czas wykorzystać, aby zajrzeć w głąb siebie i zobaczyć jakie działania mogłyby poprawić komfort życia. Najwięcej emocji czeka was między 6 a 10 grudnia, kiedy Mars znajdzie się w opozycji do Słońca, warto posłuchać innych, bo możecie na tym skorzystać, jeśli nie zareagujecie zbyt impulsywnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *