Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla Lwa

Słońce przebywa w życzliwym znaku Strzelca do 21 grudnia, zachęcając do rozwoju kreatywności oraz  zajmowania się wszystkim, co wzmacnia osobowość i sprawia przyjemność. Sekstyl Słońca do Saturna w pierwszych dniach miesiąca wpłynie na stabilność niektórych związków. 4 grudnia dojdzie do zaćmienia Słońca w Strzelcu, co może sprawić, że umkną waszej uwadze sprawy dzieci oraz ukochanych osób lub nie zauważycie potrzeb własnego ciała. Kwadratura Słońca do Neptuna, pod wpływem której pozostaniecie od 10 do 14 grudnia, ostrzega przed nietrafionymi inwestycjami, sprawi też, że staniecie się łatwym łupem dla osób, pragnących waszym kosztem załatwić własne interesy, miejcie więc oczy otwarte, unikajcie „złotych interesów” i „wszystkowiedzących guru”, zadbajcie też o własne bezpieczeństwo i zdrowie.

Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt, do której dojdzie 19 grudnia i towarzyszące jej korzystne aspekty z dobroczynnym Jowiszem, wniesie radość w przedświąteczny okres, ułatwi zakup wspaniałych prezentów, przyczyni się do zawarcia intratnych znajomości, które mają szansę przekształcić się w prawdziwą przyjaźń. 21 grudnia Słońce opuści życzliwy znak Strzelca i wejdzie do Koziorożca, kierując uwagę wypełnianie obowiązków oraz ochronę zdrowia. Od 20 do 27 grudnia kwadratura Saturna do Urana może rozbić niektóre związki, jeśli są pozbawione trwałych fundamentów, partner zapragnie większej niezależności, starajcie się więc w okresie Świąt Bożego Narodzenia zrobić wszystko, aby okazać bliskim zaufanie i bliskość, jeśli chcecie utrzymać relacje. 29 grudnia Jowisz, planeta dobrobytu i obfitości, opuści przeciwległy znak Wodnika i wejdzie do Ryb, co wpłynie pozytywnie na wspólny stan posiadania. Trygon Słońca do Urana w ostatnim dniu roku podpowiada, że Sylwestra spędzicie inaczej niż dotychczas, niektóre Lwy wybiorą imprezę ze współpracownikami lub przyjaciółmi z pracy.

Wenus w znaku surowego Koziorożca do 20 grudnia biegnie prosto, następnie wejdzie w retrogradację, w której pozostanie do 29 stycznia 2022, nie możecie więc spodziewać w najbliższym czasie fajerwerków w dziedzinie miłości, jest to natomiast dobry czas, aby umocnić i ustabilizować obecne związki. 1 grudnia sekstyl Wenus do Neptuna wzbudzi nieokreślone tęsknoty, natomiast od 10 do 13 oraz od 23 do 26 grudnia Wenus w koniunkcji z Plutonem wydobędzie na światło dzienne emocje „zamiecione pod dywan”, w niektórych związkach wzrośnie namiętność, w innych pojawi się zazdrość, noce mogą być gorące.

Mars do 13 grudnia przebywa w znaku Skorpiona, tworząc aspekty z Neptunem, Jowiszem i Plutonem, wywołując gwałtowne i czasami nieadekwatne do okoliczności zewnętrznych reakcje emocjonalne, co może odbić się negatywnie zarówno na zdrowiu, jak i na ważnych relacjach. 13 grudnia Mars opuści zadziornego Skorpiona i wejdzie do życzliwego Strzelca, kierując aktywność na rozwój zainteresowań, zachęcając do zdobywania wiedzy oraz podróżowania.

Merkury przebywa w życzliwym Strzelcu do 13 grudnia, między 6 a 8 grudnia, gdy znajdzie się w napiętym aspekcie ze zwodniczym Neptunem, może was skłonić do pomyłek w zakupach oraz inwestycjach, pozostańcie więc ostrożni wybierając gwiazdkowe prezenty dla najbliższych, bo okażą się nietrafione. Od 10 do 12 grudnia natomiast, Merkury w sekstylu do Jowisza wpłynie na rozwój życia towarzyskiego, czekają was interesujące spotkania, również z cudzoziemcami, układ sprzyja również podróżom, jeśli zezwolą na to warunki epidemiologiczne. 13 grudnia Merkury wejdzie do poważnego Koziorożca, staniecie się bardziej ostrożni, szczególnie w podejściu do zdrowia. Między 19 a 21 grudnia trygon Merkurego do Urana zaowocuje dobrymi pomysłami w pracy, może też przynieść nieoczekiwaną premię. Sekstyl Merkurego do Neptuna pogłębi duchowe przemyślenia w czasie Świąt Bożego Narodzenia, natomiast koniunkcja Merkurego z Wenus i Plutonem w ostatnich dniach roku skłoni do zrobienia rachunku sumienia i podjęcia noworocznych postanowień poprawy.

WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *