Horoskop miesięczny na grudzień 2021 dla Raka

Do 21 grudnia Słońce, przebywając w znaku Strzelca, skieruje uwagę na sprawy zdrowotne oraz poprawę warunków współpracy z podwładnymi lub wykonawcami zleceń – już w pierwszych dniach miesiąca sekstyl Słońca do Saturna pozwoli ustabilizować sytuację w tych dziedzinach, jednak zaćmienie Słońca, do którego dojdzie 4 grudnia w Strzelcu, ostrzega przed lekceważeniem objawów, świadczących o pogorszeniu stanu zdrowia. Również od 10 do 14 grudnia napięty aspekt między Słońcem a Neptunem może wpłynąć niekorzystnie na samopoczucie lub wywołać nieporozumienia w kontaktach z nauczycielami, obcokrajowcami, twórcami i artystami, niektóre sprawy okażą się niejasne, warto więc skupić się na ich wyjaśnieniu.

Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt w trygonie do dobroczynnego Jowisza, pod wpływem której pozostaniecie od 18 do 21 grudnia, zapowiada poprawę samopoczucia, niektóre Raki mogą liczyć na awans lub podwyżkę, w każdym razie warto się o nią postarać. 21 grudnia Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do przeciwległego Koziorożca, kierując uwagę na sprawy partnerskie. Między 20 a 27 grudnia kwadratura Saturna do Urana, reprezentująca konflikt przeciwstawnych wartości, wpłynie na wszystkich w sposób ograniczający, Święta Bożego Narodzenia możemy więc spędzić w epidemiologicznym lockdownie. 29 grudnia Jowisz, planeta dobrobytu i ekspansji, zmieni znak i wejdzie do znaku Ryb, w którym jest wyjątkowo mocna, jest więc szansa, że w nadchodzącym roku poprawią się możliwości podróżowania, wzrośnie potrzeba poszerzenia wiedzy, wzrośnie nacisk na rozwój osobisty. Rok pożegnamy trygonem Słońca do Urana, co zapowiada udanego Sylwestra w gronie przyjaciół.

Wenus do 20 grudnia, zanim wejdzie w retrogradację, porusza się biegiem prostym w przeciwległym znaku Koziorożca, rozbudzając potrzebę nawiązania stabilnych i długotrwałych związków, zarówno osobistych, jak i biznesowych. Szansa na spełnienie marzeń i romantyczne randki nadejdzie w pierwszych dniach miesiąca, podczas sekstylu Wenus do Neptuna. Od 10 do 13 grudnia i potem od 23 do 26 grudnia, gdy Wenus wejdzie w bieg wsteczny, dojdzie do koniunkcji Wenus z Plutonem, dla niektórych Raków mogą to być dni pełne wzrostu namiętności, ale pojawi się też zazdrość i posesywność, zwróćcie więc większą uwagę na jakość waszych związków, aby uniknąć zależności od innych osób.

Mars w życzliwym znaku Skorpiona przebywa do 13 grudnia i już w pierwszych dniach miesiąca wzbudzi potrzebę intensywnych emocjonalnych uniesień, tworząc trygon do mediumicznego Neptuna. Od 3 do 13 grudnia natomiast Mars w aspektach do Plutona i Jowisza zachęci do przyjrzenia się swoim oczekiwaniom, lękom i nadziejom, pod kątem tego, czy na pewno nam sprzyjają i jaką cenę musimy zapłacić za ich realizację. 13 grudnia Mars wkraczając do znaku Strzelca, skieruje aktywność na zdobywanie wiedzy, służącej szeroko pojętej ochronie zdrowia oraz zachęci do intensywnej pracy na rzecz innych.

Do 13 grudnia Merkury przebywając w znaku Strzelca sprawi, że myśli krążyć będą wokół zagrożeń epidemiologicznych oraz ich wpływu na nauczanie i kontakty międzynarodowe, szczególnie od 6 do 8 grudnia kwadratura Merkurego do Neptuna sprawi, że sami już nie będziecie wiedzieli co myśleć na ten temat. Między 10 a 12 grudnia, podczas sekstylu Merkurego do Jowisza, wydacie mnóstwo pieniędzy na prezenty świąteczne, czas sprzyja też podróżom zagranicznym. 13 grudnia Merkury wejdzie do przeciwległego znaku Koziorożca, sprzyjając kontaktowaniu się z innymi. Między 19 a 21 grudnia Merkury w trygonie do nieprzewidywalnego Urana, przyniesie miłe niespodzianki i nieoczekiwane spotkania z przyjaciółmi. Sekstyl Merkurego z Neptunem w czasie Świąt Bożego Narodzenia zapewni duchową więź z bliskimi, sprzyja jednak również nadużywaniu alkoholu. Koniunkcja Merkurego z Plutonem i Wenus w przeciwległym znaku Koziorożca w ostatnich dniach miesiąca zachęci do podsumowań mijającego roku.

WESOŁYCH ŚWIĄT

I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *