Horoskop miesięczny na czerwiec 2023 dla Raka

Słońce w Bliźniętach przebywa do 21 czerwca, jest to znakomita okazja, aby wziąć w tym terminie urlop i udać się na wypoczynek, ładując akumulatory, bowiem dysponować będziecie w tym czasie mniejszymi zasobami energetycznymi. 4 czerwca dojdzie do pełni Księżyca w Strzelcu, co rozbudzi emocje i może odbić się niekorzystnie na zdrowiu, tym bardziej, że w tym okresie Merkury ustawi się w koniunkcji z nieprzewidywalnym Uranem – okaże się to stresujące, ale pomoże szybko wydostać się z wszelkich kłopotów, ponieważ taki układ pozwala szybko i sprawnie znaleźć rozwiązanie. Natomiast nów Księżyca w Bliźniętach w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, do którego dojdzie 18 czerwca, może być stresujący dla Raków wybierających się w tym czasie za granicę, bo poczują się rozczarowani, ogólnie jednak od 15 do 24 czerwca sekstyl Jowisza do Saturna zapewni wam w podróżach wsparcie urzędników oraz osób życzliwych. 21 czerwca Słońce wreszcie wkroczy do waszego znaku, odzyskacie energię i potrzebę działania, warto w ciągu najbliższego miesiąca postawić na rozwój osobisty i realizację marzeń. W ostatnich dniach miesiąca korzystne aspekty Słońca do Jowisza i Saturna pomogą ustabilizować życiową pozycję i w sposób praktyczny osiągać postawione przed sobą cele.

Wenus w waszym znaku przebywa jeszcze tylko do 5 czerwca, ale utworzy w tym czasie korzystny aspekt z Neptunem, co sprzyja romantycznym randkom i spełnieniu marzeń, zwłaszcza natury miłosnej. 5 czerwca Wenus opuści wasz znak i wejdzie do wesołego Lwa, od razu znajdzie się w opozycji do pożądliwego Plutona, wzrośnie namiętność oraz zaangażowanie zarówno uczuciowe, jak i finansowe. W dniach 11-19 czerwca Wenus w kwadraturze do Jowisza i Węzłów Księżycowych może przynieść zyski, ale uważajcie, aby nie przesadzić w negocjacjach, bo zbyt duże wymagania mogą pozbawić was możliwości zarobku, natomiast w dniach 17 – 18 czerwca sekstyl Merkurego do Wenus ułatwi porozumienie w sprawach finansowych.

Mars w znaku Lwa przebywa przez cały miesiąc, skłaniając do większych niż zwykle wydatków, zwłaszcza na dzieci, urlopy oraz ogólnie rozrywki. Szczególną ostrożność zachowajcie w dniach 24 – 28 czerwca, gdy znajdziecie się pod wpływem kwadratury Marsa do Urana, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że nagle i niespodziewanie trzeba się będzie z kimś rozliczyć, może ucierpieć na tym przyjaźń.

Merkury w życzliwym Byku przebywa do 11 czerwca, przynosząc dobre porozumienie z przyjaciółmi oraz osobami podzielającymi wasze zainteresowania, szczególnie w dniach 9-10 czerwca, gdy znajdzie się w korzystnym aspekcie z marzycielskim, sprzyjającym twórczości Neptunem. 11 czerwca Merkury wejdzie do znaku Bliźniąt i od razu utworzy trygon z Plutonem, który jeszcze tego samego dnia wycofa się do przeciwległego Koziorożca – okaże się, że jakieś trudne, emocjonalne sprawy, nie zostały do końca wyjaśnione, teraz jest czas na szczerą rozmowę. 15 czerwca Merkury w kwadraturze do ograniczającego Saturna rozbudzi nieświadome lęki, tego dnia warto zrezygnować z przemieszczania się, bo wystąpią utrudnienia w podróży. Również 25 czerwca napięty aspekt Merkurego do Neptuna może doprowadzić do nieporozumień, mijania się z prawdą i rozczarowania, zwłaszcza w sprawach związanych z edukacją i podróżami. 27 czerwca Merkury zawita do waszego znaku, co wzmocni intelekt, mobilność i zdolność do podejmowania trafnych decyzji, zwłaszcza ostatniego dnia miesiąca, kiedy znajdzie się w korzystnych aspektach do szczodrego Jowisza i stabilizującego Saturna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *