Horoskop miesięczny na czerwiec 2023 dla Bliźniąt

Słońce w waszym znaku przebywa do 21 czerwca, co jest wspaniałą okazją do zadbania o swoje najważniejsze sprawy, towarzyszyć wam bowiem będzie zapał i słoneczna energia. 4 czerwca dojdzie do pełni Księżyca w przeciwległym Strzelcu, której towarzyszy koniunkcja Merkurego z nieprzewidywalnym Uranem, zapowiada się więc pełen emocji, stresujący dzień, może się odbić na relacjach z partnerami, zarówno osobistymi, jak i biznesowymi. 18 czerwca natomiast nów Księżyca w waszym znaku w kwadraturze do Neptuna przyniesie nowe zawodowe wyzwanie, wymagające twórczego, kreatywnego podejścia, musicie jednak zadbać o swój interes, bo ktoś może wykorzystać waszą dobra wolę i łatwowierność. Od 15 do 24 czerwca dobroczynny Jowisz w Byku znajdzie się w sekstylu do Saturna, co okaże się znakomitą okazją do nawiązania długotrwałej, międzynarodowej współpracy, niektóre Bliźnięta zdecydują o swojej przyszłej edukacji, aspekt może przynieść ustabilizowanie sytuacji zawodowej. 21 czerwca Słońce opuści wasz znak i wejdzie do Raka, rozpoczynając miesiąc, w którym liczyć się będzie stan materialny rodziny. W ostatnich dniach miesiąca korzystne aspekty Słońca do Jowisza i Saturna zapowiadają umocnienie sytuacji zawodowej i finansowej.

Merkury, władca waszego znaku, do 11 czerwca przebywa jeszcze w znaku Byka, skłaniając do ukrywania swoich przemyśleń i poglądów, w okolicach 4 czerwca, podczas koniunkcji z Uranem, w czasie pełni Księżyca, sytuacja wymusi oryginalne rozwiązanie pojawiających się problemów, w dniach 9-10 czerwca natomiast sekstyl Merkurego do Neptuna zachęci do skorzystania z intuicji oraz wyobraźni, szczególnie w zawodowych projektach. 11 czerwca Merkury wkroczy do waszego znaku, poczujecie się znacznie pewniej, zwłaszcza że od razu znajdzie się w trygonie do potężnego Plutona, znajdziecie więc w sobie moc i siłę, potrzebną do przeprowadzenia swojej woli, wyrażać się będziecie w sposób asertywny i pewny siebie, znajdziecie argumenty nie do podważenia, szczególnie w sprawach dotyczących edukacji lub podróży zagranicznych. W okolicach 15 czerwca wystąpią ograniczenia w relacjach z przełożonymi, trudno będzie przeforsować swoje zdanie w wyniku kwadratury Merkurego do Saturna. 21 czerwca Merkury w sekstylu do Marsa wpłynie na szybkie i konsekwentne działanie oraz ułatwi podejmowanie decyzji. Szczególną ostrożność zachowajcie w okolicach 15 czerwca. Ponieważ Merkury znajdzie się w kwadraturze zwodniczego Neptuna, możecie stać się ofiarą oszustwa. 27 czerwca Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Raka, myśli, tak jak i cała energia, powędrują w kierunku utrzymania rodzinnego stanu posiadania. Ostatniego dnia miesiąca Merkury w waszym znaku w korzystnych aspektach do Jowisza i Saturna ułatwi podpisanie długotrwałego zawodowego projektu, niektóre Bliźnięta czeka awans.

W pierwszych dniach miesiąca Wenus w sekstylu do Neptuna przyniesie niektórym Bliźniętom niespodziewane pieniądze „z nieba” lub otrzymacie dodatkowe wynagrodzenie za swoją twórczość. 5 czerwca Wenus zawita do życzliwego Lwa, o ile to możliwe w przypadku towarzyskich Bliźniąt, jeszcze bardziej otworzycie się na kontakty międzyludzkie, nadejdzie czas romansów i rozrywek w licznym gronie, uważajcie jednak w dniach 5-7 czerwca, ponieważ opozycja Wenus do pożądliwego Plutona może rozbudzić nie tylko namiętność, ale również zazdrość i chęć zawłaszczenia drugiej osoby. W dniach 9 – 11 czerwca kwadratura Wenus do Jowisza i Węzłów Księżycowych wprowadzi utrudnienia w realizacji oczekiwanych podróży zagranicznych lub innych przyjemności.

Mars przez cały miesiąc przebywa w życzliwym Lwie, kierując aktywność na kontakty z dziećmi, rodzeństwem, sąsiadami, chętnie zajmiecie się tym, co sprawia przyjemność i służy szeroko pojętym rozrywkom. Od 24 do 28 czerwca będzie na was miała wpływ destrukcyjna kwadratura Marsa do Urana, coś może zakończyć się w sposób nagły i trudny do przewidzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *