Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś wnikliwą, dobrze wychowaną osobą. Często występujesz w obronie wolności wobec wykorzystywania przez władzę i rozprzestrzeniania pomówień. W tym miesiącu możesz poczuć żal z powodu odkrytego kłamstwa. Wewnętrzne zmagania odbiją się negatywnie na Twoim ciele, śnie i apetycie, możesz czuć większe zmęczenie. Jeśli sytuacja w Twoim związku nie wygląda najlepiej, nie odkładaj wyjaśniającej rozmowy z partnerem. Z czasem Twoja frustracja zacznie narastać i nie będziesz już tak skłonny do pójścia na kompromis. 

To dobry czas, abyś wybrał się na urlop. Odpoczynek jest Ci bardzo potrzebny do odnowienia sił. Po powrocie powinieneś raz jeszcze przeanalizować swoje zamiary. Abyś odniósł sukces, musisz wprowadzić w swoje plany konieczne modyfikacje. Fantazja i twórcze myślenie pomogą Ci w pokonaniu kryzysu. Dopisze Ci szczęście w grach losowych. Zwróć uwagę na podpowiedzi, jakie pojawiają się teraz w Twoich snach. Uważaj na złośliwe plotki. Ktoś może nie docenić Twoich dobrych chęci.

W lipcu Archanioł Zadkiel zachęca Cię, abyś spojrzał na swoje życie z szerszej perspektywy. Poproś go o wsparcie, a nauczy Cię nowego sposobu widzenia i otworzą się przed Tobą nowe, nieznane wcześniej możliwości. Poczujesz się tak, jakby dodano Ci skrzydeł. Prawdziwe życie duchowe oznacza wolność, szczęście i ufność we własną intuicję i siłę swojego serca. Możesz urzeczywistniać w swoim życiu przesłania, które są dla Ciebie ważne i służą Twojemu rozwojowi. Nie musisz przyłączać się do niczego i nikogo, chyba że taki jest Twój wybór i przez to czujesz się wzbogacony. Zadkiel uczy alchemii i przemiany poprzez fioletowe światło, gdy jest przeżywany, przyczynia się do oczyszczenia i przemiany. Otaczając się jego fioletowym światłem uaktywnisz proces wewnętrznej przemiany, która prowadzi do wolności i przebaczenia.

~~Słuchająca Aniołów

6 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na lipiec 2022 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.