Horoskop Anielski na grudzień 2023 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś sprawiedliwą i lojalną osobą, konkretną i komunikatywną. Zachowujesz absolutną lojalność nawet w stosunku do wrogów. Zdrada lub jakieś rozczarowanie pozostawiły głębokie ślady w Twoim sercu. Możesz czuć strach przed ujawnieniem swoich emocji. Dobrze będzie, jeśli postarasz się zrównoważyć cały swój organizm przy pomocy ziół, to wzmocni Twoją odporność w tym miesiącu. W tym czasie do Twojego związku uczuciowego po fali zmęczenia powróci radość i odzyskasz pewność, że z Twoim partnerem łączy Cię coś wyjątkowego i trwałego.

W pracy najlepsze wyniki osiągniesz teraz pracując w zespole. Wokół Ciebie mogą pojawić się walki i rywalizacja o władzę. Pojawią się dla Ciebie korzystne okazje i okoliczności, ale musisz szybko z nich skorzystać. Otrzymasz i sam udzielisz komuś wsparcia. Czeka Cię męczące wejście w nowe środowisko, przejście przez całkiem nowe procedury. Będziesz musiał poprawić błędy, które dłużej nie mogą być ignorowane.

W grudniu szczególne przesłanie ma dla Ciebie Anioł doskonałości. Jest on nauczycielem mądrości, który jest zawsze gotów na to, aby przesłać Ci uniwersalną wiedzę. Zna on Twoją misję życiową i pragnie udzielić Ci pomocy w Twoim rozwoju duchowym. Kiedy tylko zechcesz, Anioł doskonałości poprowadzi Cię do ludzi, miejsc i okoliczności, które przysłużą się do Twojego duchowego wzrostu. Zastanów się, które z boskich praw towarzyszy Ci aktualnie, a w związku z tym co masz teraz do zrobienia. Poproś Anioła doskonałości o pomoc, a pomoże Ci on uzupełnić swoje życie o nowy wymiar.

Radą na 2024 rok jest to, abyś był bardziej przedsiębiorczy i nie obawiał się podążać za własną intuicją. Aniołowie będą współpracować z Tobą i lojalnie stać u Twego boku, aby pomoc Ci osiągnąć sukces w dowolnej dziedzinie.

~ Słuchająca Aniołów 

7 komentarzy do “Horoskop Anielski na grudzień 2023 roku dla Barana

  1. Ja zaczynam czytać Anielskie artykuły horoskopy bo niedawno się przebudziłem, a wszystkie inne horoskopy zwłaszcza miłosne miajaj się z prawdą o Baranie, jako Baran nie szukam skoków w bok, potrafię być Cierpliwy i przepraszać, wszystkie inne horoskopy piszą że jestem inny niż jestem, jednak to sami decydujemy kim jesteśmy. A większość z Tego artykułu mi się zgadza, mam stany depresyjne i nie mogę spać, medytuje duże i to mi pomaga

  2. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *