Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Barana

Drogi Baranie, jesteś trochę za bardzo idealistyczny i dajesz od siebie innym dużo więcej niż sam otrzymujesz. Nie pozwól siebie wykorzystywać, inni często korzystają na Twojej dobrej woli. Chociaż osobisty konflikt w uczuciach jest Twoją codziennością, pozostajesz wierny swoim wartościom. Jesteś bardzo tolerancyjny, choć czasem nie udaje Ci się powstrzymać od sarkazmu. Na stan Twojego zdrowia ogromny wpływ ma równowaga wewnętrzna. Kiedy ją odczuwasz, w Twoim wyglądzie przejawia się ona jako harmonia i piękno. W sferze związków uczuciowych wolisz kontrolować sytuację. Obawiasz się zakochać i zostać oszukanym.

Pomyślność będzie Ci teraz sprzyjać w pracy i nauce. Dzięki swoim zaletom możesz otrzymać w pracy awans lub inny rodzaj gratyfikacji. By zwiększyć swoją pomyślność finansową, musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, bez słuchania opinii kolegów i współpracowników. Możliwe, że podejmiesz się jakiejś działalności charytatywnej. Bądź ostrożny na to, komu udzielasz swojego zaufania. Osoba, o której myślałeś, że zawsze możesz na nią liczyć, w ważnym dla Ciebie momencie okaże się płytka i zawodna.

W grudniu szczególną opieką otacza Cię Anioł Lauiah, który zapewnia lojalność i szczerość, przeciwstawia się kłamstwu, odpędza niewierność. Obdarza on zdrowym rozsądkiem, inteligencją i wydobywa na światło twórcze zdolności.

~~Słuchająca Aniołów

6 przemyśleń nt. „Horoskop Anielski na grudzień 2022 roku dla Barana

  1. WITAM,NIEJEDNOKROTNIE NA PRZELOMIE ROKU CZYTAM TE HOROSKOPY,,JEDNAKZE NAWET W POLOWIE NIE SA TRAFIONE,WRECZ JEST JASKRAWIE ODWROTNIE..,, DOSWIADCZONY ASTROLOG MUSI PRZECIEZ ZNAC DATE I GODZINE URODZENIA –BO TYLKO WTEDY MOZE COS POWIEDZIEC. TAK NAPRAWDE. RESZTA JEST CHYBA LANIEM WODY..PRZEPRASZAM, ALE W MYSL MOJEJ WIEDZY TAK WLASNIE JEST. Z POWAZANIEM. J. A.

    1. Witam! Horoskop Anielski akurat nie jest opracowany przez astrologa. Prognozy astrologiczne znajdzie Pani w horoskopie miesięcznymi i tygodniowym. Często mają odniesienia do aktualnych układów planet w poszczególnych znakach, więc prognozy mają swoje uzasadnienie i nie są wyssane z palca. Oczywiście, najbardziej trafny jest horoskop indywidualny i jeśli tym jest Pani zainteresowana, zapraszam na stronę: http://www.czarymary.pl/p_872134_gdzie_kiedy_pytanie_astrologa W uwagach do osobistego zamówienia można dodać, że interesuje Panią szczegółowa prognoza na określony przedział czasu. Przygotowywanie prognoz astrologicznych wymaga wiedzy, doświadczenia i czasu na opracowanie. Nie ma możliwości, by w darmowym serwisie opracowywać indywidualne prognozy dla każdej zainteresowanej osoby 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.