Horoskop tygodniowy dla Lwa 19-25 września 2022

Od poniedziałku do wtorku Księżyc w Raku umożliwi zmierzenie się podświadomymi lękami i niewyrażonymi emocjami, czemu sprzyjać będzie trygon Słońca do potężnego Plutona – niepokój wzbudzi stan zdrowia, sytuacja finansowa i niepewna przyszłość, poradzicie sobie z tym jednak, zwłaszcza że opozycja cofającego się Merkurego do także retrogradującego Jowisza przypomni o szczęśliwych podróżach oraz wiedzy zdobytej od mądrych osób. Niektóre Lwy otrzymają wiadomości od cudzoziemców, którzy zapragną ponownie nawiązać kontakt, studenci zaczną się przygotowywać do powrotu na uczelnię.

We wtorek trygon Wenus do Urana przyniesie nieoczekiwaną premię, podwyżkę lub propozycję dodatkowego zarobku. W środę i czwartek Księżyc w waszym znaku doda skrzydeł, poczujecie się znacznie lepiej robiąc to, co sprawia największą przyjemność.

W piątek rano Słońce opuści drobiazgową Pannę i wkroczy do życzliwej Wagi rozpoczynając miesiąc, w którym w większym stopniu otworzycie się na związki, natomiast tego dnia do godziny 14.00, kiedy wycofujący się do Panny Merkury znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem jeszcze w Wadze, możecie liczyć na powrót znakomitych pomysłów, które odłożyliście do lamusa, warto je zapamiętać i wprowadzić w życie po 2 października.

W czasie weekendu Księżyc w Pannie wzbudzi emocje związane z nadmiernymi wydatkami. W niedzielę późno w nocy dojdzie do nowiu w Wadze w pozycji do Jowisza, co zapowiada w niedalekiej przyszłości rozpoczęcie nauki, ponowne nawiązanie urwanego kontaktu międzynarodowego lub długo wyczekiwany wyjazd zagraniczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *