Horoskop na wrzesień 2018 dla Lwa

Słońce w Pannie do 23 września skupi waszą uwagę na sprawach finansowych, aktywnie włączycie się w planowanie wydatków i spłatę zobowiązań, zwłaszcza między 6 a 22 września, kiedy również Merkury będzie przebywał w tym znaku. Pozostańcie jedynie ostrożni między 4 a 10 września, podczas opozycji Słońca do Neptuna, bo ktoś może wykorzystać waszą nieuwagę lub łatwowierność i ani się obejrzycie, a zapłacicie za bubel znacznie powyżej jego wartości. Sekstyl Merkurego w waszym znaku do Wenus w Wadze w pierwszym tygodniu miesiąca obiecuje jednak dobrą finansową koniunkturę i znakomite relacje z ludźmi. Aby zdobyć to, na czym wam zależy, powinniście użyć wdzięku i uśmiechu zamiast wymagań i oczekiwań.

Aspekty Słońca do Jowisza i Plutona, pod wpływem których pozostaniecie między 7 a 14 września, pozwolą rozwiązać problemy finansowe, ułatwią zdobycie długoterminowej pożyczki, sprzyjać będą inwestycjom w dom i nieruchomości, możliwe również, że ktoś w rodzinie zdobędzie dochody, które wpłyną na realizację waszych zamierzeń.

Nów w znaku Panny, do którego dojdzie 9 września, otworzy nowy rozdział w sposobie wydatkowania pieniędzy, 11-go września natomiast Mars opuści Koziorożca i wkroczy do przeciwległego znaku Wodnika, tworząc napiętą kwadraturę z rewolucyjnym Uranem, jej wpływ odczuwać możecie nawet do 25 września – w waszym życiu rozpocznie się prawdziwa jazda bez trzymanki, zmiany następować będą jedna po drugiej, niektórzy zdecydują się rzucić wreszcie pracę, której tak naprawdę nie znosili, inni postanowią zerwać toksyczny związek osobisty lub zawodowy, mogą pojawić się konflikty i nieporozumienia w każdym rodzaju relacji – dotyczy do szczególnie Lwów urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Pozostałe aspekty pozwolą wam uporać się z każdy m wyzwaniem, niektórym osobom uda się spełnić marzenia, jeśli otworzą się na to, co nowe i nieprzewidywalne – w niektórych przypadkach jednak  nie obejdzie się bez strat. Najtrudniejsze decyzje, zwłaszcza dotyczące stanu posiadania, podejmujcie 20 września, kiedy Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem.

23 września Słońce opuści znak wymagającej Panny i wkroczy do przyjaznej Wagi, tworząc z jednej strony trygon z Marsem, zachęcający do działania, z drugiej natomiast ograniczającą kwadraturę z Saturnem – nie słuchajcie ludzi chcących powstrzymać waszą inicjatywę, śmiało realizujcie plany, które uznacie za słuszne. W czasie pełni Księżyca w znaku Barana, do której dojdzie 25 września, starajcie się opanować emocje i podejść racjonalnie do każdego problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.