Horoskop na wrzesień 2016 dla Ryby

Nów i zaćmienie Słońca w przeciwległej Pannie, do którego dojdzie 1 września, wyznaczy start nowego projektu zawodowego, który na początku pójdzie jak po grudzie. Trudno będzie dogadać się z partnerami w zasadniczych sprawach, poczujecie się atakowani i Waszą wrażliwą duszę przepełnią wątpliwości. Nie będziecie pewni dokąd właściwie zmierzacie.

To ostatni dzwonek, aby zadbać o swoje ciało, narażone na nadmierne stresy. Do 9 września, dopóki Jowisz przebywa w znaku Panny, macie czas, aby wykonać wszystkie badania i zatroszczyć się o stan zdrowia. Przygotujcie się na zmiany umów, jakie zafunduje Wam cofający się Merkury – ludzie będą się spóźniać, mylić czas i miejsce spotkań, przeinaczać Wasze słowa i pomysły.

9 września Jowisz zmieni znak i wkroczy do znaku Wagi, w której pozostanie do października 2017 roku. Dla Ryb oznacza to pomnożenie kapitału, rozpoczęcie kształcenia oraz wiele podróży zagranicznych.

Najbardziej napięte chwile przeżyjecie w dniach 10-22 września, naciski ze strony szefa okażą się trudne do wytrzymania, obowiązków przybędzie bez wzrostu wynagrodzenia, niektóre Ryby wręcz doświadczą mobbingu w miejscu pracy – dotyczy to szczególnie osób urodzonych na przełomie pierwszej i drugiej dekady znaku. Zamiast skarżyć się w domu i chlipać do poduszki, planety radzą postawić się i jasno określić swoje granice. Asertywność przyda się Wam szczególnie podczas pełni i zaćmienia Księżyca w Waszym znaku, do których dojdzie 16 września,  bowiem trudno będzie zapanować nad emocjami.

Kiedy 22 września Słońce wkroczy do znaku Wagi, poprawią się stosunki międzyludzkie, a Wy otrzymacie szansę, aby spróbować czegoś zupełnie nowego, czego jeszcze nie znacie. Układ planet sugeruje, że czeka Was powiększenie kapitału i realizacja marzeń, okaże się, że warto było się starać.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *