Horoskop na styczeń 2024 roku dla Lwa

Słońce w Koziorożcu przebywa do 20 stycznia, kierując uwagę na ochronę zdrowia i poprawę relacji z podwładnymi lub wykonawcami zleceń. Między 8 a 12 stycznia Słońce, władca waszego znaku, utworzy harmonijny aspekt z rewolucyjnym Uranem, to znakomity moment, aby odnieść nieoczekiwany sukces w sprawach zawodowych, warunki pracy zmienią się z dnia na dzień, ale ostatecznie okaże się to dla was korzystne, pod warunkiem, że zaakceptujecie nadchodzące zmiany, 11 stycznia bowiem nów Księżyca w Koziorożcu zapowiada rozpoczęcie interesującego projektu, otrzymanie oryginalnego zlecenia lub zmianę pracy. Od 14 do 18 stycznia Słońce w sekstylu do Neptuna pozwoli uporać się z problemami zdrowotnymi. Dni od 18 do 23 stycznia, gdy Słońce w Koziorożcu znajdzie się w koniunkcji z Plutonem a następnie obydwie planety zmienią znak i wkroczą do przeciwległego Wodnika – Słońce 20 stycznia, natomiast Pluton następnego dnia – okażą się najważniejsze w całym miesiącu, wyznaczą bowiem początek transformacji, jaka was czeka w ciągu nadchodzących lat. Przemiany dotkną głównie relacji partnerskich, które zmienią się w sposób radykalny, ale następować będą powoli, ich skutki odczujecie po wielu latach. Już 25 stycznia, gdy dojdzie do pełni Księżyca w waszym znaku w napiętym aspekcie do Jowisza, pojawią się silne emocje, trudno wam bowiem będzie zadecydować czyje dobro wybrać – własne czy partnera życiowego – w obliczu szansy na sukces zawodowy.

Wenus w życzliwym Strzelcu 1 stycznia utworzy napięty aspekt z ograniczającym Saturnem, niektóre Lwy zrezygnują z czegoś, co do tej pory sprawiało przyjemność. Od 18 do 20 stycznia kwadratura Wenus do Neptuna przyczyni się do zerwania noworocznych postanowień i niektóre Lwy powrócą do swoich romansów, uzależnień lub zgubnych przyjemności, inne przeżyją miłosne rozczarowanie. 23 stycznia Wenus zmieni znak i wejdzie do powściągliwego Koziorożca, amory wywietrzeją wam z głowy, zajmiecie się poprawą relacji ze współpracownikami, stawiając na przyjaźń, lojalność i dotrzymywanie zobowiązań, w czym pomogą harmonijne aspekty Wenus do Saturna i Jowisza, pod wpływem których pozostaniecie między 27 a 30 stycznia.

Mars 4 stycznia opuści życzliwego Strzelca i wtargnie do Koziorożca, rozpoczynając dwumiesięczny okres, w którym aktywność skierujecie na sprawy związane ze zdrowiem i wywiązanie się ze zleconych zadań, pójdzie wam to szczególnie sprawnie w dniach od 8 do 14 stycznia, gdy Mars utworzy harmonijne aspekty z Saturnem i Jowiszem, wykażecie się skutecznością i zaangażowaniem. W ostatnich dniach miesiąca Mars w trygonie do Urana sprawi, że wykonanie nawet najtrudniejszych zadań pójdzie wam jak z płatka.

2 stycznia Merkury w przyjaznym Strzelcu wyjdzie z retrogradacji, co skieruje myśli na właściwe tory i pomoże uporać się z trudnościami w komunikacji, zwłaszcza z dziećmi, kochankami i obcokrajowcami, ostrożność jednak powinniście zachować miedzy 8 a 10 stycznia, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze do zwodniczego Neptuna, okaże się bowiem, że kłamstwo nie popłaca, zwłaszcza jeśli dotyczy dysponowania wspólnymi pieniędzmi, uważajcie też na transakcje i przepływy finansowe. 14 stycznia Merkury wejdzie do Koziorożca, umysł pochłoną sprawy zawodowe, w dniach 17 – 20 stycznia sekstyl Merkurego z Saturnem i trygon z Jowiszem pozwoli podjąć trafne decyzje dotyczące przyszłości. Pod koniec miesiąca, w dniach 26 – 29 stycznia, Merkury w koniunkcji z Marsem i w trygonie do Urana sprawi, że szybkie decyzje okażą się korzystne, nawet jeśli podejmiecie jakieś ryzyko.

Szczęśliwego Nowego Roku 2024!

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *