Horoskop na styczeń 2017 dla Wagi

Przez cały miesiąc Jowisz w waszym znaku odbierał będzie aspekty od przebywającego w Baranie rewolucyjnego Urana i powściągliwego Saturna w Strzelcu. Taki układ zapowiada szereg wyzwań, niecodziennych zdarzeń i wynikających z tego zmian światopoglądowych. Jowisza w drugiej połowie stycznia ogarnie swym wpływem przynosząca szczęście i wsparcie gwiazda stała zwana Spicą, która sprawi, że z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, wyjdziecie bez szwanku i „spadniecie na cztery łapy”. Bardzo wam się to przyda, gdyż intrygi, napięcia i ataki w miejscu pracy, wśród podwładnych i współpracowników, napsują  sporo krwi i sprawią, że zdrowie zacznie szwankować. Pojawią się alergie, zatrucia pokarmowe i inne tego typu przypadłości trudne do zdiagnozowania.

3 stycznia Wenus, patronka waszego znaku, wkroczy do znaku Ryb, wyostrzy wam się intuicja, a serce ogarną uczucia wyższe. Styczeń jest znakomitym miesiącem do zajmowania się każdym rodzajem twórczości, ale nie zaczynajcie nowych projektów przed 9 stycznia, dopóki Merkury biegnie ruchem wstecznym. Pierwsza dekada stycznia minie pod znakiem nieporozumień w sprawach domowych i zawodowych, na prostą wyjdziecie, kiedy 11 stycznia Merkury ponownie zawita do znaku Koziorożca.

Dni między 10 a 16 stycznia okażą się kluczowe dla waszych planów twórczych i spraw uczuciowych, okażecie miłość poprzez troskę o osoby, na których najbardziej wam zależy. Uważajcie, aby 12- go, podczas pełni w znaku Raka, nie pozwolić emocjom zapanować nad racjonalnym myśleniem. Powstrzymajcie chęć rzucenia wszystkiego i zerwania krepujących was więzów w sferze tak rodzinnej, jak i zawodowej.

19 stycznia Słońce opuści znak Koziorożca i wkroczy do znaku Wodnika, opromieniając swym blaskiem wszystko, co związane z dziećmi, zabawą, ulubioną czynnością oraz twórczością. Między 17 a 24 stycznia ogarnie was namiętność i pragnienie realizacji marzeń ponad wszystko, łatwo was będzie uwieść, ale niczego nie zamierzacie potem żałować. Ostatnie dni stycznia miną pod znakiem kwadratury Wenus do Saturna, w związki wkradnie się chłód, ograniczone zostaną kontakty z bliską osobą, sprawy osób starszych nabiorą większego niż zwykle znaczenia.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.