Horoskop na sierpień 2018 dla Byka

Pierwszy tydzień sierpnia będzie dla Byków okresem niezwykle intensywnej pracy zawodowej, pojawią się niespodziewane wyzwania i okazje wymagające natychmiastowej reakcji, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w pierwszej dekadzie znaku. Powrócą propozycje, które już dawno uznaliście za nieaktualne. Niektóre Byki będą miały tendencję do postawienia wszystkiego na jedną kartę, możliwa jest nagła zmiana pracy, zakończenie jednego etapu kariery i rozpoczęcie następnego, w każdym razie szykuje się przełom w tej dziedzinie. Słońce w znaku Lwa do 23 sierpnia skieruje uwagę na samorealizację, rozwój kariery oraz sprawy domowe.

Jowisz w kwadraturze do Słońca między 3 a 8 sierpnia postawi przed wami osoby, mające wpływ na przemiany w waszym życiu rodzinnym oraz zawodowym. 7 sierpnia Wenus, władczyni waszego znaku, przesunie się do Wagi, w której czuje się wspaniale, i pozostanie tam do końca miesiąca, u większości Byków poprawi się więc samopoczucie i kondycja, a także podniesie się samoocena oraz poczucie własnej wartości. Między 7 a 10 sierpnia Wenus utworzy trygon z Marsem, możliwe są w tych dniach nagłe zauroczenia, flirty i gorące romanse w pracy, pojawią się też ciekawe propozycje zawodowe. Kwadratura Wenus do Saturna ostrzega, że nie obędzie się bez konsekwencji, więc jeśli nie macie poważnych zamiarów, lepiej zawczasu wycofajcie się z zobowiązań.

11 sierpnia dojdzie do nowiu w znaku Lwa, połączonego z zaćmieniem Słońca w koniunkcji z Merkurym i w kwadraturze z Jowiszem – informacje, jakie tego dnia się pojawią, mogą mieć kardynalne znaczenie dla waszych spraw zawodowych oraz rodzinnych. Od 16 sierpnia Wenus zacznie tworzyć sekstyl z Merkurym, który 19-go zmieni bieg na prosty, więc ostatnia dekada miesiąca obfitować będzie w szereg spotkań zarówno o charakterze osobistym, jak i biznesowym, wszędzie będzie was pełno, a informacje, jakie posiadacie okażą się prawdziwym kapitałem, na którym budować można przyszłość. 23 sierpnia Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku przyjacielskiej Panny, a następnie utworzy wielki trygon zarówno z rewolucyjnym Uranem jak i stabilizującym Saturnem – zawiązane w tym czasie znajomości i przyjaźnie okażą się interesujące i trwałe. Pełnia w znaku Ryb, do której dojdzie 26 sierpnia, sprzyjać będzie samorealizacji w wybranej dziedzinie, uda wam się pogodzić niezależność z poczuciem stabilizacji, ucieszą was sukcesy dzieci.

W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *