Horoskop na sierpień 2018 dla Barana

Miesiąc rozpoczniecie z przytupem, do czego przyczyni się kwadratura cofającego się Marsa w Wodniku do Urana w Byku. Czeka was rewolucja w dziedzinie finansów, zmianie ulegną również relacje przyjacielskie lub dojdzie do konfliktu w gronie osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania. Napięcie potrzyma do 13 sierpnia, starajcie się w tym czasie energię skierować na sprawy wymagające naprawy, unikajcie imprez masowych, wybierajcie towarzystwo osób, o których lojalności jesteście głęboko przekonani.

Wolne Barany, szczególnie jeśli urodziły się w pierwszej dekadzie znaku, czeka ognisty romans między 7 a 10 sierpnia, kiedy Wenus wkroczy do przeciwległego znaku Wagi i utworzy trygon z Marsem w znaku Wodnika. 11 sierpnia nastąpi nów w znaku Lwa, połączony z częściowym zaćmieniem Słońca, uważajcie, aby nie stracić głowy dla nowo poznanej osoby, miłość może wybuchnąć z siłą, jakiej się nie spodziewacie. Bez względu na to, jak zakończy się ta przygoda, pozostaną wspomnienia warte zapamiętania. Niektóre osoby właśnie teraz odnajdą swoją drogę życiową, prawdziwą pasję lub hobby, które pozostanie z nimi na dłużej.

Po 13 sierpnia aktywność skierujecie ponownie na sprawy zawodowe, niektóre osoby powrócą do pracy po urlopie i wpadną w sam środek spraw, wymagających intensywnego działania. W drugiej połowie miesiąca sekstyl Wenus do Merkurego zapowiada niezliczoną ilość randek oraz spotkań towarzyskich, ale również negocjacji finansowych i rozmów o pieniądzach – nie zapominajcie tylko, że Merkury wróci do ruchu prostego 19 sierpnia i dopiero po tym terminie można podejmować ważne, życiowe decyzje bez obawy, że zmienicie zdanie.

Słońce do 23 sierpnia przebywa w życzliwym znaku Lwa, zachęcając do kultywowania przyjemności, twórczej samorealizacji, wzmożonej aktywności, używania życia i korzystania ze wszystkiego, co nam daje radość. Jedynie między 3 a 8 sierpnia ogarnie was silna potrzeba luksusu, będziecie mieć tendencje do nadużywania rozkoszy i zbyt wystawnego stylu życia. Między 8 a 12 sierpnia natomiast unikajcie większych zakupów oraz podróży zagranicznych, ponieważ układ planet utrudni komunikację i przyniesie mnóstwo niepotrzebnych stresów oraz nieporozumień. 13 sierpnia Mars wycofa się do znaku Koziorożca, w którym pozostanie do 12 września, ale 27 sierpnia zmieni bieg na prosty, do tego czasu niewskazane jest więc rozpoczynanie nowych projektów. 23 sierpnia Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Panny i aż do 28-go będzie tworzyć wielki trygon z Saturnem i Uranem, powiodą się więc wszelkie sprawy, wymagające trwałych i radykalnych przeobrażeń, przy zachowaniu istniejących fundamentów i niewzruszonych zasad.

W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.