Horoskop na sierpień 2017 dla Wodnika

W pierwszej dekadzie sierpnia Słońce w koniunkcji z Marsem, tranzytujące znak Lwa, wzbudzi w was irytację trudną do pokonania. Wszystko będzie was złościć, a najbardziej życiowi i zawodowi partnerzy. Starajcie się wrzucić na luz i nie reagować na zaczepki osób działających wam na nerwy. Wykorzystajcie raczej zapał i energię obydwu planet, aby zacząć realizować cele, jakie przed sobą postawiliście.

Pełnia, połączona z zaćmieniem Księżyca w waszym znaku, do której dojdzie w dniach 7-8 sierpnia, wzbudzi wiele emocji, wpłynie jednak pozytywnie na waszą przyszłość. Między 8 a 15 sierpnia Słońce w przeciwległym Lwie ustawi się w korzystnych aspektach zarówno do Jowisza w Wadze, jak i Saturna w Strzelcu, uda się więc nawiązać owocną współpracę z osobami starszymi, obcokrajowcami, partnerami biznesowymi i wypróbowanymi przyjaciółmi. Merkury w znaku Panny do 12 sierpnia wesprze was mentalnie, pobudzi pracowitość i pozwoli krok po kroku zrealizować wszystko, co zaplanowaliście. Dopiero od 13 sierpnia, kiedy Merkury zmieni bieg na wsteczny, niektóre sprawy zaczną się komplikować, zrezygnujecie z wcześniejszych zamierzeń, wprowadzicie korektę do planu pracy.

Miedzy 8 a 15 sierpnia Neptun, przebywający w waszym sektorze finansów, utworzy trygon z zasobną Wenus oraz opozycję z mocnym Merkurym, pojawią się więc obficie pieniądze w wyniku działań twórczych, które będziecie mogli wykorzystać w celu realizacji marzeń. Uważajcie tylko na osoby nierzetelne, w wyniku błędu urzędników lub pracowników banku mogą pojawić się trudności z wypłatą należnych wam środków.

Między 15 a 22 sierpnia Słońce w Lwie utworzy trygon z przebywającym w Baranie Uranem, konfiguracja ta wpłynie niezwykle korzystnie na rozwój przyjaźni, poznacie kogoś, kto was wypromuje, spodziewajcie się w tych dniach samych dobrych wiadomości. Po 22 sierpnia, kiedy Słońce opuści znak Lwa i wkroczy do znaku pracowitej Panny, pojawi się jeszcze więcej zadań do wykonania. Kwadratura Wenus do Urana, pod wpływem której pozostaniecie między 22 a 26 sierpnia, może natomiast wywołać nieporozumienia ze współpracownikami, starajcie się wykazać tolerancją dla ludzkich słabości, a wszystko rozejdzie się po kościach. Trygon Marsa do Urana w ostatnich dniach sierpnia napełni was energią i pozwoli zrealizować najbardziej odważne pomysły, które zrewolucjonizują relacje towarzyskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.