Horoskop na sierpień 2017 dla Ryby

Pierwsza dekada sierpnia przysporzy niektórym Rybom kłopotów z domowym sprzętem, fachowcy was zirytują, ale to oni znają się na naprawie, a nie wy, pozwólcie więc im robić, co do nich należy. Koniunkcja Marsa ze Słońcem w znaku Lwa może również wywołać chwilowe niedyspozycje zdrowotne, które tak szybko jak się pojawią, równie błyskawicznie znikną, nie warto więc martwić się na zapas. Letnia aura i konfiguracje planet zachęcają do wypoczynku, to dla was znakomity czas na urlop, podczas którego będziecie świetnie się bawić.

Wenus w życzliwym znaku Raka sprzyja romansom, szczególnie między 8 a 15 sierpnia, kiedy utworzy trygon do przebywającego w waszym znaku Neptuna. Nie oprzecie się romantycznym nastrojom, osoby bez pary mają szansę spotkać kogoś wyjątkowego, jak ze snów, nie ufajcie jednak zapewnieniom o dozgonnej miłości, dajcie sobie czas na sprawdzenie, czy wymarzony kandydat na życiowego partnera nie zostawił gdzieś żony i gromadki dzieci. Również w stałych związkach zaznaczy się renesans uczuć, zaczniecie ze sobą więcej rozmawiać i zwierzać się sobie z najgłębszych uczuć i skrywanych tajemnic. Dowiecie się o partnerze więcej, niż byście chcieli, nie zapominajcie, że kocha się człowieka, jakim jest, a nie jakim chcielibyśmy go widzieć.

Ryby, które wykorzystały już swój urlop lub planują go w późniejszym terminie też nie będą się nudzić, Słońce w trygonie do Saturna, pod wpływem którego pozostaniecie między 8 a 17 sierpnia, stworzy wiele okazji do wybicia się w wybranym zawodzie. Ryby nie cofające się przed odpowiedzialnością i nawykłe do ciężkiej pracy, mają szansę na awans, który co prawda nie zwiększy znacznie zarobków, ale podniesie prestiż i zbuduje poczucie bezpieczeństwa na przyszłość. Ryby poszukujące posady mogą ją w tym miesiącu znaleźć, musicie się jednak wykazać przedsiębiorczością i błyskawiczną reakcją, aby pokonać konkurencję. Szansa taka pojawi się w drugiej połowie sierpnia, kiedy Mars w Lwie utworzy trygon do Saturna w Strzelcu. Szczególnie czujni pozostańcie między 15 a 22 sierpnia, podczas korzystnej konfiguracji, jaką utworzy Słońce z Uranem, wszystko może się w tych dniach zdarzyć, z dnia na dzień pojawi się szansa, na którą czekaliście miesiącami, a nawet latami.

Kiedy 23 sierpnia Słońce opuści znak Lwa i zawita do pracowitej Panny, sprawy partnera okażą się najważniejsze, a relacje międzyludzkie nabiorą większego znaczenia. Koniunkcja Merkurego ze Słońcem, do której dojdzie między 25 a 27 sierpnia, może wam przynieść propozycję współpracy, nie decydujcie teraz, bo do 5 września Merkury porusza się ruchem wstecznym, dajcie sobie czas na to, aby wszystko dokładnie przemyśleć i rozważyć w sercu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *