Horoskop na sierpień 2017 dla Barana

Przynajmniej do 22 sierpnia Słońce w przyjaznym znaku Lwa obdarzy was optymizmem i wiarą we własne możliwości. Przez cały miesiąc również Mars w Lwie doda wam energii i skłoni do startowania w każdym rodzaju konkurencji. To idealny miesiąc na udany urlop, jedynie pierwsza dekada może minąć nieco nerwowo, bo wszędzie będziecie się spieszyć i złościć, że inni za wami nie nadążają. Szczególnie w dniach 7-8 sierpnia, podczas pełni oraz zaćmienia Księżyca w znaku Wodnika, trudno wam będzie zapanować nad negatywnymi emocjami. Świetnie dogadacie się z dziećmi, biorąc udział w ich zabawach i wchodząc w świat gier, który odkryjecie również dla siebie.

Słońce w sekstylu do Jowisza i trygonie do Saturna między 8 a 15 sierpnia wpłynie korzystnie na rozwój relacji międzyludzkich, niektóre Barany poznają kogoś, kto pchnie do przodu ich karierę, inne postanowią zaręczyć się lub staną na ślubnym kobiercu. Jedynie Merkury, który w tym czasie utworzy opozycję do Neptuna, może namieszać i sprawić, że ulegniecie iluzji, że wszystko wiecie lepiej niż inni. Trygon Wenus w Raku do Neptuna w Rybach sugeruje, że staniecie się podatni na nagłe zauroczenie, zastanówcie się dobrze, czy warto ryzykować stały i sprawdzony związek dla uczucia, które wydaje się miłością, a jest tak naprawdę chwilową potrzebą odmiany. Wolne Barany natomiast zaczną romansować na całego, nie ograniczając się do jednego tylko obiektu westchnień. Miłosnym podbojom sprzyja wakacyjna aura, urlop w sierpniu może być wyjątkowo udany, nie zabraknie ani imprez pod gołym niebem, ani romantycznych wieczorów i to bez względu na to, czy pozostajecie w stałym związku, czy dopiero szukacie partnera na całe życie. Jedyną przeszkodą może okazać się wasze wybujałe ego, które teraz właśnie mocno da o sobie znać.

Kiedy 13 sierpnia Merkury w Pannie zacznie się cofać, odpuśćcie sobie rozpoczynanie remontów, nie warto też zanadto angażować się w biurowe plotki, bo okażą się wyssane z palca. Jeżeli musicie w tym czasie pozostać w pracy, zajmijcie się tym, co od dawna czeka na uporządkowanie, będzie to co prawda nudna praca, ale nadrobicie w ten sposób zaległości.

Między 15 a 28 sierpnia dostaniecie się pod wpływy sekstylu Marsa do Jowisza oraz trygonu waszej planety do Saturna – macie szansę w tym czasie utrwalić wszystkie swoje zdobycze, zarówno zawodowe, jak i osobiste, i wybić się na prowadzenie w każdej konkurencji. Wszystko może się zdarzyć w drugiej połowie sierpnia: błyskawiczny awans, niespodziewana okazja, która ugruntuje waszą pozycję, związek na całe życie, sukcesy dzieci, wygrana w konkursie. Od 23 sierpnia Słońce w znaku Panny oraz przebywający tam Merkury skłonią was do wytężonej pracy „u podstaw”, opłaci się włożony w nadrabianie zaległości wysiłek, bo Mars w trygonie do Urana w ostatnich dniach miesiąca pozwoli zrewolucjonizować coś, co do tej pory było nie do ruszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *