Horoskop na rok 2019 dla Wodnika

CzaroMarownik 2019

wodnik

Drogi Wodniku, w pierwszym kwartale roku 2019 uświadomisz sobie swoje możliwości i przekonasz się, że do głębokich doświadczeń dojdziesz tylko wówczas, kiedy świadomie i bez zastrzeżeń ograniczysz się do raz dokonanego wyboru. W pracy będziesz reagować mądrze i w jasny sposób będziesz przedstawiać swoje stanowisko. Zadbasz przy tym o swoją niezależność, pozostaniesz otwarty na naukę, a nawet na zmianę pracy, jeśli aktualna nie będzie spełniać twoich aspiracji. Twój związek uczuciowy czeka zmiana, dzięki której spojrzysz na partnera z nowej perspektywy i uświadomisz sobie, jak głębokie jest uczucie, które was łączy.

W drugim kwartale roku nastawisz się na możliwie jak największe odczuwanie radości życia i możliwie beztroskie przeżywanie każdego dnia. W życiu zawodowym czeka cię niespodziewany sukces, a może nawet jakiś spektakularny zysk, poczujesz się spełniony, szczęśliwy i wewnętrznie wzbogacony. W tym czasie możesz poczuć opór przed bliskością bądź wejściem w kolejny etap swojego związku uczuciowego.

Druga połowa roku skieruje twoją uwagę na ciągły bieg życia i zrozumienie, że ze wszystkiego, co odchodzi, powstaje inne, nowe, a te dociekania udoskonalą twoją świadomość. W swoim życiu zawodowym znajdziesz się w spokojnej fazie wyczekiwania, wsłuchasz się w wewnętrzny głos w celu uzyskania jasności co do dalszych planów zawodowych. W tym czasie w twoim związku osobistym zajdą głębokie zewnętrzne, jak i wewnętrzne zmiany. Nie ukrywaj się wówczas przed swoim partnerem za ścianą milczenia, zachowuj z nim kontakt, nawet jeśli okazać się może, że czeka was czas fizycznego oddalenia. Przetrzymaj to, bo już w czwartym kwartale twój związek wejdzie w fazę wielkiej fascynacji i wysokiej atrakcyjności. Poczujesz jedność z partnerem i zdasz sobie sprawę, jak wielką siłę nośną ma wasza relacja. W tym czasie twoja motywacja w pracy znacznie się obniży, stracisz chęci do podejmowania działań, tym samym możesz przegapić szansę na sukces znajdującą się dosłownie na wyciągnięcie ręki.

W 2019 roku zaufaj swoim odczuciom, bo doprowadzą się do szans na urzeczywistnienie twoich planów.

16 komentarzy do “Horoskop na rok 2019 dla Wodnika

 1. Zapowiada się ciekawy rok. W Nowym Roku 2019 życzę wszystkim dużo zdrowia i pogody ducha. To połączenie plus odrobina czasu wyłącznie dla siebie wystarczy, by cieszyć się życiem, ponieważ dzięki temu całą resztę Wodniki dostroją do własnych potrzeb . Z pozdrowieniami od numerologicznej 9 .

 2. A ja 57 i ciągle pod górę, już 24 lata jestem wdową. Ale żyć trzeba, po to tu jesteśmy. Pozdrawiam już jako szczęśliwa babcia.

 3. Dziękuję, daje on nadzieję na zmiany, do których nie tylko intuicyjnie się przymierzam. Pozdrawiam i życzę pomyślnych przepowiedni w 2017 i zdrowia.

 4. Ja wodniczka. Numerologiczna 11tka.
  Na pewno pojawią się zmiany… Byle jak najlepsze, bo jakoś mi się nie śpieszy w ten Nowy Rok.

 5. hm , nie najgorzej .
  Pozdrawiam wszystkie wodniczki oraz cała ekipę czarymary z życzeniami wszystkiego dobrego w nowym 2017 roku !!!
  ps. chętnie poznam wodniczkę ja ania 09.02.1971

 6. Witam Was-33 to „ciężki kawałek chleba”, ale nie zamienię go na żaden inny – daje popalić, ale efekty… CUDA… cudności na Nowy Rok.

  1. Z tą 33-ką to jest tak, ze choć mam 58 to do dziś nie wiem czy to kara czy nagroda. Pozdrawiam wszystkie wodniczki i życzę abyśmy każdego dnia dawały radę unosić ten świat do góry (choć to dziwacznie brzmi).

  1. no cóż ja jako wodniczka i 22 – ka zawsze miałam pod górkę ale dam radę jestem silna ….. a każde doświadczenie wzmacnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *