Horoskop na rok 2019 dla Wagi

CzaroMarownik 2019

waga

Droga Wago, na początku roku 2019 twój punkt widzenia i wygłaszane poglądy zostaną przez otoczenie poddane krytyce. Jeśli będziesz gotowa do nauki i zmiany sposobu myślenia, te doświadczenie może okazać się wzbogacającym przeżyciem. W pracy wydawać się będzie, że znajdujesz się między młotem a kowadłem. Trudno ci będzie wykazać się w dyskusjach i przy podejmowaniu ważnych decyzji, przyjmiesz raczej neutralną postawę. Daj sobie czas na przemyślenie swojego wewnętrznego nastawienia, ale nie pozwól, by trwało to zbyt długo i wyznacz sobie jasny cel. W Twoim związku uczuciowym pewien etap zmierza ku końcowi. Jeśli chcesz go utrzymać, musisz całkowicie zorganizować jego fundamenty i wprowadzić do relacji nowe bodźce.

W drugim kwartale roku otworzysz się na jakąś siłę życiową, która pobudzi w tobie pogodę ducha, a także odwagę i przedsiębiorczość. Wyostrzy się również twoje poczucie sprawiedliwości. Będziesz gotowa do aktywnego tworzenia własnego życia, zgodnie ze swoimi ideami. W tym czasie obejmiesz nową posadę lub podejmiesz się wypełnienia nowych zadań. Możliwe, że okres przyuczenia się do nowych obowiązków wymagać będzie dodatkowych kursów, ale będziesz zadowolona z efektów swojego zaangażowania już w niedalekiej przyszłości. W swoim związku uczuciowym możesz poczuć, że partner oddalił się od ciebie emocjonalnie. Spójrz na tę sytuację z dystansu, bo może sama oddaliłaś się od bliskiej osoby i przestałaś się z nią dzielić uczuciami, nie zaniedbuj ważnej dla ciebie relacji.

W drugiej połowie roku twoje życzenia i plany staną się coraz bardziej realne. W pracy w dalszym ciągu trwać będzie okres zmian i reorganizacji zadań, pojawić się mogą nowi przełożeni, współpracownicy lub zmiana obszaru kompetencji. Sama również zapragniesz odmiany lub całkowitej odnowy, zechcesz wiele ulepszyć, ale uważaj, aby nie zgubić się w ogromie możliwości, nie bądź zbyt zachłanna, bo może cię to rozproszyć, a w konsekwencji przerośnie cię rozwój wypadków. W Twoim związku uczuciowym nastanie radosny czas i okres dzielenia się swoim szczęściem z bliskimi. Zacieśnisz więzi z partnerem i z pewnością nie będziesz narzekać na nudę.

W czwartym kwartale w bliskiej relacji pojawi się oziębienie stosunków, postaraj się unikać ostrych słów podczas dyskusji z partnerem, bo przykre słowa na długo zapadają w pamięć. W tym czasie uświadomisz sobie swoje wewnętrzne, ale i zewnętrzne bogactwo, swoje umiejętności i możliwości rozwoju. W pracy możesz liczyć na uznanie i sukces. Twoje zaangażowanie i osiągnięcia zostaną docenione.

Pamiętaj, że każdy okres wytężonej pracy zasługuje na odpoczynek i zabawę, dobrze jest, jeśli obie te aktywności przeplatają się i uzupełniają. W 2019 roku postaraj się, aby każdy sukces był dla ciebie i powodem do świętowania, i motywacją do dalszej pracy.

9 komentarzy do “Horoskop na rok 2019 dla Wagi

  1. o którą zimę chodzi pod koniec 2017, czy początek 2017, nie ma podziału na dekady, i gdzie pozostałe pory roku

    1. Horoskop na rok 2017 opisuje najpierw najważniejsze i ogólne tendencje, następnie życie uczuciowe i osobiste, a na koniec – życie zawodowe. Każda z nich podzielona jest na cztery części: 1) początek roku 2017 i wiosna, 2) lato roku 2017, 3) jesień roku 2017, 4) okres zimowy w roku 2017. Jeśli więc opis dotyczy zimy, chodzi o zimę pod koniec roku 2017.

  2. Po raz pierwszy czytam ten horoskop. Nie mogę powiedzieć, że jest super czy jest nie tak napisany. Nigdy nie biorę takich horoskopów na poważnie. Ale jak niektóre osoby piszą, że się spełnia, więc poczekam jak się spełni to napisze. Życzę dla wszystkich Wag powodzenia.

  3. Jest połowa roku i wszystko do tej pory się zgadza. To wszystko się u mnie wydarzyło. I w takim wydaniu o jakim nawet nie śmiałbym marzyć. Szok.

  4. Chciałabym, żeby ten horoskop się ziścił. Tak czy inaczej, jest zbieżny z moimi tegorocznymi planami, które powstały na długo, zanim go przeczytałam.

  5. Muszę stwierdzić że ten horoskop może mi dać wreszcie dużego kopa w tym roku. Daje mi dużo do myślenia, chciałabym żeby się spełnił 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *